de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 16 augustus 2006 - Pagina 6 Geboren Tot onze grote blijdschap en dankbaarheid is op 8 augustus 2006 geboren Rik Verschuren Wij feliciteren Jos en Johan Fam. Nijkamp-Hoffenaar U neemt het leven niet van mij af Heer God U maakt het nieuw, dat geloof ik op Uw woord. Gesterkt door de laatste Sacramenten is, in overgave aan Gods wil, overleden onze schoonzus en lieve tante Johanna Cornelia Mulder Geboren op Overleden op 2 mei 1908 29 juli 2006 J. M. Mulder-Mulder Tine Groothuis-Witberg Egbert en Heieen Mulder Jan en Leonieke Mulder Anneke en Jan Pieter van Os St. Liduinastraat 10 3117 CS Schiedam Correspondentieadres: Mevr. Tine Groothuis-Witberg Bazielkruid 10 2925 SL Krimpen aan den IJssel De gezongen Eucharistieviering zal worden opgedragen donderdag 17 augustus 2006 om 11.00 uur in de kapel van Frankeland, St. Liduinastraat 10 te Schiedam. Overeenkomstig haar uitdrukkelijke wens is haar lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je sterft, 'tis vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan je zegt ik ben wat moe, maar op een keer ben je aan je laatste beetje toe. Na een moedig gedragen lijden is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Cornells Meeuwis Hoogwerf sinds 10 juni 2002 weduwnaar van Cornelia Nuyens in de leeftijd van 80 jaar. Suzan en Piet Danny en Diana Ineke en Wil Yvonne en Ton Fleur Cok en Henk Richard en Bianca Peteren Heidi Anton- Come en Joost Jacky, Joost Ria en Johan Miranda en Filippo Kees en Cecilia Brenda en Miranda Selena Correspondentieadres: W. de Nijs Nieuwe Maasstraat 22 3114 TK Schiedam Onze vader en opa is in het Monuta uitvaart centrum, Burgemeester Honnerlage Grete- laan 377 te Schiedam, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 18 augustus om 11.00 uur in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoekte Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Achter de tranen van verdriet schuilt een glimlach van de herinnering. Met groot verdriet maar vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat plotse ling in Zweden is overleden mijn lieve vrolijke man, onze lieve fijne vader, schoon vader en onvergetelijke opa Aart Olivier Schiedam, t Zweden, Glava Vissle, 9 maart 1935 22 juli 2006 Aart wat zullen wij je missen. Jartnie Olivier-van Tilborg Gerda en Jack Hester, Frank Thea en Peter Daan, Jesse, Ruud, Elin, Bob Ilse en Bart Floor Hoppersingel 32 3123 AJ Schiedam Gelegenheid tot bezoek en afscheid nemen maandag 14 augustus van 12.45 tot 13.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De begrafenisplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal aansluitend plaats vinden om 14.00 uur in de aula van begraaf plaats Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam, waarna wij Aart naar zijn laatste rustplaats begeleiden. Na de begrafenis ontmoeten wij elkaar in de ontvangkamer. Wij zijn zeer geschokt door het onverwachte overlijden, op 22 juli 2006, van onze altijd opgewekte broer, zwager en oom Aart Olivier in de leeftijd van 71 jaar. Wij zullen hem missen. Arie t en Mart Aaron t en Lenie Flip t en Lenie Toos en Roel Cees t en Clasien Riek en Joop Roel en Riet Bert en Marianne Neven en nichten Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar voor alle zorg en liefde waarmee hij ons om ringde, is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Adrianus Comelis Maria Liduinus Borsboom Aad Hij is 66 jaar geworden. Gretha Borsboom-de Bruin Alex Claudia en Johan Annika 11 augustus 2006 St. Liduinastraat 46 3117 CT Schiedam Er is gelegenheid afscheid van Aad te nemen donderdag 17 augustus van 13.15 tot 14.00 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De begrafenisplechtigheid zal aansluitend plaatshebben om 14.30 uur in de aula van be graafplaats Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam, waarna wij Aad op genoemde begraafplaats naar zijn laatste rustplaats zullen begeleiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Onderwijzeres in hart en nieren. Onze wilskrachtige tante en vriendin is toch nog plotseling overleden. Henrietta Adriana Maria Veringmeier -Jet- Schiedam, 27 september 1912 t Schiedam, 12 augustus 2006 Haarlem: Maria VeringmeieT Jan Wiesman 's-Hertogenbosch: Ans Veringmeier Willem de Vries Bome: Kees Veringmeier Corry Veringmeier-Rost Made: Corrie Vlug-Veringmeier Paul Vlug Achterneven en -nichten Schiedam: Gerard en Co Hengst Correspondentieadres: Maria Veringmeier Verspronckweg 133 2023 BE Haarlem Jet verblijft in het Monuta uitvaartcentrum. Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam, alwaar geen bezoek. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 17 augustus vanaf 14.30 uur in de Basiliek van de H. Liduina en O.L.Vr. Rozenkrans, Singel 104 te Schiedam, waarna om 15.00 uur de gezongen uitvaartmis wordt opgedra gen. Aansluitend zal om 16.30 uur de bijzetting in het familiegraf plaatsvinden op begraafplaats Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van-de begraaf plaats. Nooit klagend, nooit vragend Zijn handen hebben voor ons gewerkt Zijn hart heeft voor ons geklopt Zijn ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Met deze gedachten in onze herinnering' geven wij u kennis dat, toch nog onverwacht, is overleden mijn dierbare man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootdpa Marinus Nijman Tinus Schiedam, Schiedam, 22 januari 1934 13 augustus 2006 Jet Nijman-Bobbe Anneke en Arie Desireé en Dimitri Michel Diana Mandy Henny en Peter Renate Heidi en Johan Alicia en Dick Joëlle, Jayden Johan en Marcella Jolanda en Frank Zanna Mariska en René Correspondentieadres: Monuta uitvaartzorg t.a.v. Familie Nijman Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 3118 BA Schiedam Er is gelegenheid tot afscheid nemen donder dag 17 augustus van 18.45 tot 19.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De crematieplechtigheid vindt plaats zaterdag 19 augustus om 11.00 uur in de aula van cre matorium Beukenhof, ingang Laan van Spie ringshoekte Schiedam. Na afloop is er een ontmoeting in de ontvang kamer van het crematorium.

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 6