www.meubel-uitverkoop.nl dé Weekkrant Calculator/werkvoorbereider Uitvoerder Civiele Techniek Jonge coureur treedt in de voetsporen van zijn vader Zandvoort Formule BMW Het adres voor de allermooiste opruimings-meubelen tegen de absoluut laagste prijs: Banken Fauteuils Tafels Eethoeken Ledikanten Kasten Woningtextiel enz. Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 30 augustus 2006 - Pagina 37 Aannemingsbedrijf Kroes B. V. realiseert Projecten in de Grond-, Water- en wegenbouw, Cultuurtechniek, Betonwerken en tuinbouw. Aannemingsbedrijf Kroes B. V. verricht werkzaamheden voor gemeenten, (semi)overheids- instellingen, bedrijven en particulieren Bij de realisatie van projecten hechten wij veel waarde aan vakkundigheid, kwaliteit, flexibiliteit, veiligheid, gezondheid en het milieu. www.kroes.org Aannemingsbedrijf Kroes B.V. realiseert Projecten in de Grond-, Water- en wegenbouw, Cultuurtechniek, Betonwerken en tuinbouw. Aannemingsbedrijf Kroes B. V. verricht werkzaamheden voor gemeenten, (semi )overheids- instellingen, bedrijven en particulieren Bij de realisatie van projecten hechten wij veel waarde aan vakkundigheid, kwaliteit, flexibiliteit, veiligheid, gezondheid en het milieu. Ter versterking van ons bedrijf, zijn wij op zoek naar een: Wat gaat u doen? - Zelfstandig calculéren van de u toegewezen projecten - Bezoeken van inlichtingen of van projecten om nadere toelichting te krijgen op een bestek of werkomschrijving - Offertes aanvragen en contacten onderhouden met leveranciers - Onderhouden van contacten met opdrachtgevers en andere betrokken partijen - Verzorgen van een gedegen werkvoorbereiding - Ondersteuning verlenen aan de uitvoering - Voeren van een relevante projectadministratie Wat vragen wij? - Een motiverend en communicatief sterk persoon die van aanpakken weet en een klantgerichte instelling heeft - Ervaring in een vergelijkbare functie - Ervaring met calculatie/teken programma's en kwaliteitssystemen - Civieltechnisch en/of bouwkundig HBO werk- en denk niveau - Minimaal in het bezit van rijbewijs B - Bereidheid om aanvullende training te volgen - Kennis van Design en Construct en andere moderne contractvormen is een pré Wat hebben wij te bieden? Werken bij Aannemingsbedrijf Kroes B.V. betekent een goed salaris en uit stekende arbeidsvoorwaarden. Maar zeker zo belangrijk is dat binnen onze platte organisatie een informele en prettige werksfeer heerst. Hierin wordt ruimte geboden voor verdere ontplooiing naar capaciteit en interesse. Meer weten? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met J.M. Kroes, tel: 010-5922888. Stuur uw schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen aan: Aannemingsbedrijf Kroes B.V., t.a.v. de heer J.M. Kroes, Postbus 285, 3140 AG Maassluis of per e-mail: info@kroes.org Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! Ter versterking van ons bedrijf, zijn wij op zoek naar een: WAANNEMINGSBEDRIJF B.' www.kroes.org Wat gaat u doen? - Verantwoordelijk zijn voor de complete technische en organisatorische gang van zaken op de aan u toegewezen civieltechnische projecten - Dagelijks leiding geven aan de medewerkers op de projecten - Onderaannemers aansturen - Onderhouden van contacten met opdrachtgevers en andere betrokken partijen - Voeren van een volledige projectadministratie d.w.z. voortgangsbewaking op capaciteit, materiaal, kosten, kwaliteit en veiligheid Wat vragen wij? - Een motiverend en communicatief sterk persoon die van aanpakken weet - Ervaring in vergelijkbare functie - Civieltechnisch HBO werk- en denk niveau - Minimaal in het bezit van rijbewijs B (E) - Bereidheid om aanvullende opleiding of training te volgen Wat hebben wij te bieden? Werken bij Aannémingsbedrijf Kroes B.V. betekent een goed salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Maar zeker zo belangrijk is dat binnen onze platte organisatie een informele en prettige werksfeer heerst. Hierin wordt ruimte geboden voor verdere ontplooiing naar capaciteit en interesse. Meer weten Voor meer informatie kunt u contact opnemen met J.M. Kroes, tel: 010-5922888. Stuur uw schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen aan: Aannemingsbedrijf Kroes B.V., t.a.v. de heer J.M. Kroes, Postbus 285, 3140 AG Maassluis of per e-mail: info@kroes.org Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! Nick de Bruijn voorin Nick de Bruijn wil zijn carrière in Amerika voortzetten. DOOR GERARD S. VERVER VLAARDINGEN - De appel valt duidelijk niet ver van de boom. Dat Nick de Bruijn in de autosport zou belanden was bij zijn ge boorte - negentien jaar ge leden - al voorbestemd. De jongeling was immers de zoon van Peter de Bruijn. Ooit wereldkampioen kar- ting, die bovendien van zijn hobby zijn beroep maakte. Thuis bleef de kart dus het leven beheersen. Dat hij dan ook als zesjari ge jongeling al de eerste rondjes maakte mag geen Nick de Bruijn is aan staande zondag een van de deelnemers aan de Formule BMW-race op het circuit van Zandvoort. Na zijn uit stekende optreden op de Nurburgring belooft hij zijn fans vuurwerk. 'Ik sta te popelen om er volop tegenaan te gaan.' verrassing heten. Inmid dels is de kart voor hem een mooie herinnering. De Vlaardinger stapte twee jaar geleden over naar het grote werk en werd cou reur in het Formule BMW- team van Josef Kaufmann Racing. 'Dat 'ie in de auto sport zou belanden lag voor de hand', schetst zijn vader. 'Meestal stappen ze rond hun zeventiende, achttiende jaar over. Dat heb ik Nick ook voorge houden toen hij ongeveer zo oud was: wanneer je de stap nu niet waagt komt er dadelijk niets meer van.' De jonge De Bruijn luister de. Vorige week belandde zijn naam ineens in het nieuws. Op de Duitse Nur burgring finishte hij op za terdag na een weergaloze race als eerste en een dag later als tweede. In beide races hield hij klasse mentsleider en teamge noot Christian Vietoris achter zich. 'Dit is pas met grote stappen thuis ko men', jubelt hij op zijn website. 'Ik was zowel vrij dag, zaterdag als zondag de snelste van het veld en sta nu derde in het kam pioenschap.' Om het zover te laten komen, moest hij een paar maanden gele den binnen de Kaufmann- stal wel even op zijn stre pen gaan staan. 'De wa gen, die ik toen reed, pres teerde voor geen meter. Dat is heel frustrerend.' Hij stapte naar de teamlei ding, meldde dat hij zo niet langer verder wilde en trof in 'de stal' een BMW anno 2001 aan. 'Dan probeer ik het daarmee wel', moet hij gemompeld hebben. Nu rijdt hij steeds voorin, maakt snelle rondetijden, is voor de concurrentie een tegenstander om rekening mee te houden en stijgt wekelijks in de ranking. En De Bruijn? Die lacht in zijn vuistje. 'Niemand had ver wacht, dat ik met die 2001- BMW zou gaan presteren.' De overstap van de kart naar het grote werk ging redelijk gesmeerd. 'Voor het karten heb je meer lef nodig dan voor het racen. In principe kan er in die auto niets gebeuren.' Toch gebruikte hij zijn eerste racejaar om te wennen. In middels heeft hij zijn doel weer aangescherpt. Hij wil naar een andere klasse en gaan racen in Amerika. Nick de Bruijn (19) startte in de kart en pakte in 1999 en 2000 het zilver in het Neder lands kampioenschap voor junioren. In 2001 ruilde hij het zilver in voor het goud en vierde in de Wintercup Lonato en tweede in de Mar- gutti Cup Parma. Het wereldkampioenschap Karting Formule A le verde hem in 2002 een zesde plaats op. Een jaar later werd hij Euro pees kampioen, vijfde op het WK, vierde op het Italiaanse en Franse kampioenschap en winnaar in Ostricourt. Daarna volgde de over stap naar de Formule BMW. Op de Nurburg- ring zette hij vorige week met een le en 2e plaats een kroon op het werk. Na veertien races staat de Vlaardinger 3e.

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 37