Opmaat voor cultuursp!7oen Quilters doen nu Rotterdam aan chp DOKTERSASSISTENTE (m/v) Commercieel Medewerker Customer Service Vrouw op de fiets onderwerp van lezing de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 30 augustus 2006 - Pagina 41 D.O.R.C. International b.v. werd opgericht in 1983 en heeft inmiddels wereldwijd een toonaangevende positie binnen de oogheelkundige chirurgie. D.O.R.C. ontwikkelt, produceert en verkoopt oogheelkundig chirurgische disposables, instrumenten en apparatuur. D.O.R.C. heeft een uitstekende naam in de markt en verkoopt haar producten naar ruim 70 landen wereldwijd. D.O.R.C. is een dynamische en innovatieve onderneming met dochtermaatschappijen in Engeland, Duitsland, Zweden, USA en Frankrijk. Totaal werken er 140 medewerkers binnen de D.O.R.C. groep, waarvan 90 in de hoofdvestiging in Zuidland. Door de snelle groei en uitbreiding van onze activiteiten, zijn wij op zoek naar een: Voert correspondentie met betrekking tot Levertijd, productinformatie, levertijden en reparaties ten behoeve van de Area Sales Managers Maakt offertes en proforma facturen, ziet toe op tijdige en volledige verzending, bewaakt de stand van zaken en zorgt voor opvolging Ondersteunt in de voorbereiding van congressen en de opvolging nadien Onderhoudt telefonische contacten met relaties over de status van de orders Verantwoordelijk voor het invoeren van orders en uitleveren van orders, facturatie en het compleet maken van de verzending Uw profiel: MBO niveau, bij voorkeur commerciële richting; Relevante commerciële ervaring; Bedreven in het gebruik van pc en telefooncentrale; Engels en Duits in woord en geschrift is een harde eis; Communicatief vaardig en service verlenend; Zelfstandig; Stressbestendig Wij bieden: Een functie in een informele organisatie met een uniek product binnen de oogheelkundige wereld. D.O.R.C. biedt een aangename werkomgeving en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een kinderopvangregeling, 100% vergoeding van de pensioenpremie en een 13e maand. Uw reactie Heeft u vragen over de functie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met mevrouw Christina Farenhout op telefoonnummer 0181-458080. Is uw interesse voor deze zelfstandige functie bij D.O.R.C. gewekt? Stuur dan een korte brief met CV bij voorkeur naar ons e-mail adres: iv@dorc.nl of per post naar DORC International, t.a.v. de afdeling HR, Postbus 43, 3214 VN Zuidland. Nieuwe Waterweg Noord De Stichting Centrale Huisartsenpost Nieuwe Waterweg Noord is een zorginstelling die tot doel heeft het verlenen van spoedeisende huisartsenhulp gedurende avond, nacht en week end voor de patiënten van de huisartsen in Maassluis, Schiedam en Viaardingen. De Centrale Huisartsenpost Nieuwe Waterweg Noord staat op het terrein van het Vlietland Ziekenhuis in Viaardingen. Binnen de Centrale Huisartsenpost Nieuwe Waterweg Noord, zijn per 1 november 2006 drie vacatu res voor de functie van: o.b.v. een contract van gemiddeld 8 uur per week (1 nachtdienst en 3 enkele weekenddiensten per maand) De functie: - Aan de hand van de door de patiënten (telefonisch) verstrekte informatie de patiënten zo spoedig en adequaat mogelijk voorzien van de benodigde (medische) zorg. Hiertoe behoren o.a registreren persoonsgegevens, op basis van urgentie actie ondernemen, dienstdoende huisarts consulteren etc. - Het assisteren van de dienstdoende huisarts bij voorkomende werkzaamheden, zodat het spreek uur op een efficiënte en effectieve wijze kan worden uitgevoerd. Hiertoe behoren o.a. toedienen van injecties, assisteren bij hechten, voorlichting aan de patiënt geven, zorgen voor het gebruiks klaar zijn van instrumentarium en apparatuur etc. - Het verrichten van administratieve werkzaamheden zoals het afhandelen van recepturen, gegevens verwerken over verrichtingen in een geautomatiseerd systeem, zorgdragen voor de voorraadadmi nistratie etc. Wij vragen: - Je bent in het bezit van het diploma doktersassistente (CREBO erkend). - Je hebt tenminste één jaar werkervaring. - Je bent bereid om avonden, nachten en of weekenden te werken. - Je beheerst de NHG-telefoonwijzer. - Je beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden. - Je bent enthousiast, flexibel en klantgericht. - Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. - Je bent bereid tot het volgen van de nodige aanvullende scholing. Ons aanbod: Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Huisartsenzorg. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring schaal 4 met uitloop naar maximaal schaal 5 2.320,= bruto per maand. Informeren en solliciteren: Voor inhoudelijke informatie over de functie kan contact worden opgenomen met mevrouw A. van der Lely, assistente Centrale Huisartsen Post Nieuwe Waterweg Noord, telefoonnummer 06 - 12 99 08 21. Je schriftelijke sollicitatie voorzien met je CV kun je binnen 3 weken na verschijnen van deze adver tentie sturen naar C.SIob-de Bruin, Holysingel 3, 3136 LA te Viaardingen, of per e-mail c.slob® huisartsenpost-nwn.nl. Grease is een van de acts op het hoofdpodium van de Uitmarkt, foto: roy beusker ROTTERDAM - Met een optre den van de populaire meiden band KUS opent aanstaande zondag het hoofdpodium van de Rotterdamse Uitmarkt (R'Uitmarkt). Het Schouwburgplein in het hartje van de stad is het bruis ende middelpunt van alle acti viteiten. Het plein biedt die dag letterlijk en figuurlijk onderdak aan ruim zestig groepen, bands, cabaretiers, gezelschappen et cetera. Alle voorstellingen en optre dens zijn gratis en er is voor elk wat wils, van jong tot oud van ROTTERDAM - Annemarie Op meer geeft zondag 3 september in het Belasting Douane Mu seum de lezing De Vrouw op de Fiets. Deze lezing wordt gehou den naar aanleiding van de ten toonstelling Loden Last, Fiets- belasting 1924-1941, die 3 sep tember ook voor het laatst te zien is. Rond 1900, toen de fiets zijn op gang maakte, was fietsen voor vrouwen ongehoord. Niet on gewoon: elk nieuw vervoermid del wordt in eerste instantie voor vrouwen ongeschikt ge acht. De lezing begint om 11.00 uur, reserveren is verplicht en kan via 010-4400200. modem tot klassiek. Er is ruim aandacht voor mu ziek, cabaret (Kasper van Koot- en!), dans en toneel en uiteraard wordt de musical niet vergeten. De R'Uitmarkt besteedt ook aandacht film en poëzie. En voor de kinderen is er het spe ciale Kidspodium met onder andere Hakim Traïda van Sesamstraat en het kinderkoor Prettig Weekend. De Uitmarkt, die altijd is be doeld als opmaat voor het na derende culturele seizoen in Rotterdam en regio, kent een grote Rotterdamse inbreng. Jeugdtheater Hofplein is uiter aard van de partij op het hoofd podium, Het Groot Niet te Ver mijden, RO Theater, Echt Rot terdams Theater, Bonheur, de meidenband Jof, het Scapino Ballet, Het Waterhuis en ande ren. De R'Uitmarkt begint zon dag om 12.00 uur en eindigt om 19.00 uur. De toegang is gratis. De volledige programmering en uitgebreide informatie zijn te vinden op www.rotterdamfesti- vals.nl Tijdens het festival zelf, is er een informatiemarkt met ook speciale R'Uitmarktaanbiedin- gen. ROTTERDAM - Vrijdag 15 september is de opening van de tentoonstelling van quilts, georganiseerd door het Quil tersgilde. De tentoonstelling vindt plaats in De Grote of Sint-Lau- renskerk te Rotterdam. Op deze tentoonstelling han gen 250 quilts, recent werk van leden. Het Quiltersgilde is met bijna 13.000 leden één van de groot ste verenigingen op hand werkgebied in Nederland. In Europa is het zelfs de op één na grootste Quiltvereniging. De tentoonstelling van quilts is een jaarlijks terugkerend evenement, dat vorig jaar in Deventer ruim achtduizend bezoekers trok. Tijdens de tentoonstelling is er een informatiebalie van het Quiltersgilde waar men prachtige kaarten kan kopen. Tevens kan men zich hier aan melden als lid van de vereni ging of informatie verkrijgen over het Quiltersgilde en quil ten en patchen in het alge meen. Bovendien is er een groot aan tal quiltwinkels aanwezig.

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 41