KEUZE* 3ounmnGGZ irado chauffeur/beladers (m/v) Accor Wij bouwen aan nieuw perspectief Jij straks ook? Manager Bedrijfsbureau Zorgdirectie ENTHOUSIASTE MEDEWERKER AMBULANT BEGELEIDERS m/v dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Zelfstandig werkend kok (Fulltime) Front desk supervisor (Fulltime) Oproepkracht restaurant Oproepkracht Receptie Oproepkracht Keuken die ons kunnen helpen in extra drukke tijden. Wij zoeken KEIJZER Tools Technics Woensdag 6 september 2006 - Pagina 39 NOVOTEL Novotel Rotterdam-Schiedam is een hotel met 134 kamers, 7 vergaderza len, een a la carte restaurant en een sfeervolle bar. Ter versterking voor ons team zijn wij op zoek naar: Tevens zijn wij op zoek naar: Reacties met CV kunt u tot 15 september zenden naar: Novotel Rotterdam-Schiedam t.a.v. dhr. E. Westgeest Hargalaan 2 3118 JA Schiedam Telefoon: 010-4713322 e-mail: H0517-FB@accor.com Meer informatie over Accor: www.accor.com Keijzer Tools Technics Vlaardingen is een groothandel met winkel in gereedschap, machines en ijzerwaren voor de bouw en industrie. Een jonge kracht voor WERK ZAAMHEDEN in het magazijn. Het is je taak om spullen (bevesti gingsmaterialen en gereedschap) vlot en goed in te pakken. De levertijd is onze uitdaging! Iedere dag is anders met nieuwe ervaringen en werkzaamheden. Deze funktie is vaak een opstap tot verkoper in ons bedrijf dus zoeken wij serieuze mensen! Enige technische aanleg of opleiding en minimale kennis van de Engelse taal is gewenst. Ben jij tussen de 16 en 22 jaar en wil je fulltime of als leerling aan de slag met leuke collega's. Mail direct je CV, n.a.w. en motivatie naar; De heer J.L.A. Keijzer sjaakkeijzer@zonnet.nl Onderwerp: sollicitatie We nodigen zo snel mogelijk geschik te kandidaten uit voor een kennisma king. Graag tot ziens bij; Produktiestraat 8 3133 ES Vlaardingen v. Maaskring, Voor de Ambulante Woonondersteuning Nieuwe Waterweg Noord (onder deel van RIBW Rijnmond) gevestigd aan de Burg. Honnerlage Gretelaan 57 te Schiedam zoeken wij met spoed twee enthousiaste en zeer ervaren: voor 28-36 uur per week Ten behoeve van het project Zorgmaketaar bij de gemeente Schiedam en Vlaardingen. Tevens wordt u ingezet voor de reguliere begeleiding Het Ambulante team NWN biedt ondersteuning aan cliënten met een sociaal psychiatrische problematiek en/of verslavingsproblematiek die zelf standig wonen. Er wordt ondersteunt vanuit de supportgedachte. Regie houden of verkrijgen over eigen leven is uitgangspunt. De relatie kenmerkt zich door aandacht, nabijheid en kennis. Kennis van de kant van de cliënt als het om zijn eigen leven gaat. De taken zullen o.a. bestaan uit: Wij vragen: het maken van Quickscans en het bieden van casemanagement; goed kunnen overleggen met andere instanties/bedrijven; het bieden van persoonlijke ondersteuning aan cliënten in de thuissituatie; het werken met begeleidings plannen; het ontwikkelen van netwerken t.b.v. de cliënt- deelname aan en bijdrage leveren aan interne en externe overleggen; het profileren van de voorziening naar buiten. te werken in de avonduren; een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) bij indiensttreding. een dienstverband voor één jaar met uitzicht op een vast dienst verband; Meer informatie: Wij bieden: een relevante MBO of HBO- opleiding en werkervaring in de (ambulante) sociale psychiatrie; ervaring in het maken van bege leidingsplannen en het ontwik kelen van netwerken; een flexibel persoon met veel geduld, relativeringsvermogen, humor en doorzettingsvermogen; ervaring in het werken met MS Office programma's (Word en Outlook) en internet; iemand die in het bezit is van een rijbewijs en de beschikking heeft over een auto; de bereidheid om doordeweeks te werken in de avonduren; een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) bij indiensttreding. Voor meer informatie kun je con tact opnemen met Lenneke Elfers, coördinerend begeleider van de Ambulante Woonondersteuning NWN, telefoonnummer: 010 - 427 00 87 06 - 10 94 72 35. een dienstverband voor één jaar met uitzicht op een vast dienst verband, een zelfstandige, uitdagende functie met de mogelijkheid jezelf te ontwikkelen; een leuk en enthousiast team; salaris volgens CAO-GGZ in func tiegroep 45, maximaal €2.703,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek afhankelijk van ervaring; de mogelijkheid tot bijdrage in de kinderopvang. Uw schriftelijke reactie kunt u vóór 25 sept a.s. richten aan de Maaskringgroep t.a.v. Werving Selectie, Postbus 22406, 3003 DK te Rotterdam of via e-mail werving.selectie@maaskringgroep.nl onder vermelding van vacature Ambulant Begeleider AW NWN, vacaturenummer 8.148. De sollicitatiegesprekken zullen worden gehouden op 28 en 29 september a.s. RIBW Rijnmond Bouwen aan nieuw perspectief? Wilje grenzen verleggen? Bij Bouman G6Z kan het. Bouman GGZ verleent zorg aan mensen met verslavings- en .andere psychische ziekten. Onze aanpak kenmerkt zich door het inzetten van de nieuwste inzichten en het ontwikkelen van de beste medische en psychische zorg. De nieuwe directie Intramurale en Semimurale Zorg is een van de drie zorgdirecties van Bouman GGZ. In de komende periode wil het haar bestaande Bureau Opname en Ontslag doorontwikkelen naar een bedrijfsbureau. Het bedrijfsbureau is verantwoordelijk voor de patiënten logistiek en -registratie en de onderliggende bedrijfsprocessen in de directie. De manager van het bedrijfsbureau is voor de directeur van de directie de adviseur voor verbetering en innovatie van de administratieve en logistieke processen. Voor het opzetten van het bedrijfsbureau zijn wij per direct op zoek naar een manager met frisse ideeën om de directie ISZ te ondersteunen in de logistieke en administratieve processen. HBO HEAOBedrijfseconomie Niet alleen aan onze patiënten, ook aan onze medewerkers bieden wij perspectief. Team work is bij ons net zo belangrijk als persoonlijke groei en ontwikkeling. Geïnteresseerd? Kijk op www.boumanggz.nl voor een actueel overzicht van onze vacatures. Bouwen aan rtfeuw perspectW NV IRADO is een veelzijdig bedrijf dat zich bezig houdt met activiteiten op het gebied van afvalinzameling, beheer openbare ruimte, plaagdier- bestrijding, specialistische reiniging en schoonmaakservice in de regio Zuid-Holland. Wegens uitbreiding van werkzaamheden zijn wij per direct op zoek naar We bieden dit takenpakket: Het besturen en bedienen van een afvalinzamelvoertuig Aanleveren van het afval bij een stortplaats, verwerkingsinstallatie of overslagstation Beladen van afvalinzamelvoertuigen Bedienen van beladingmechanisme Opruimen van gemorst afval Zorgdragen voor de bijkomende administratie Het werk vindt voornamelijk in de Randstad plaats Wij vragen voor deze functie: Het rijbewijs C-E en CCV-B diploma Ervaring met het besturen van een afvalinzamelvoertuig Ervaring met diverse specialiteiten, zoals haak/portaal-armwagens en multilift en kranen is een pré VCA-diploma is een pré Een resultaatgerichte- en flexibele inzet Informatie Voor meer informatie kun je contact opnemen met Frits de Haas, manager IRADO Dienstengroep, telefoonnummer (010) 631 5380 of met Marjon Thijssen, P&O Adviseur, telefoonnummer (010) 631 5173. Sollicitatie Ben je bereid de handen uit de mouwen te steken? Reageer dan! Stuur je sollicitatie met cv naar sollicitatie@onsgroep.nl of naar IRADO, t.a.v. afdeling P8.0, Postbus 58, 3100 AB Schiedam. PameijerKeerkring, RIBW Rijnmond en Maasstad vormen samen een netwerk voor ondersteuning van mensen - en hun sociale omgeving- in de samenleving. Deze organisaties worden bestuurd door de stichting Maaskring. Mensen met een han dicap moeten, net als ieder ander, zo vol waardig mogelijk kunnen deelnemen aan de samenleving. Daarvoor bieden wij in de regio Rijnmond voor zowel mensen met een psychiatri sche handicap als voor mensen met een (licht) verstandelijke handicap precies die individuele onder steuning die ze daar bij nodig hebben. Ondersteuning die is afgestemd op de levensfase waarin iemand verkeert en die alle levensterrei nen kan bestrijken: wonen, werken en leren, vrije tijd en sociale contacten. Waar mogelijk wordt nauw samengewerkt met partners in de samenleving. Ondersteuning van mensen in én met de samenleving, dat is ons werk! Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 39