Paranormale beurs in Wijkcentrum lens dragers gezocht Tip Huis te koop 60.000 woningen op www.huislijn.nl Alcoholcontrole op de Rotterdamsedijk BANKETBAKKERIJ Autoservice Eigen raam KUNSTGEBITTEN Tip!) Nu van alle koopwoningen een video-presentatie. dé Weekkrant Het Nieuwe'Stadsblad War met Wouter Deprez SCHIEDAM - De eerste voor stelling van het seizoen in het Theater aan de Schie is War van de Vlaamse cabaretier Woutér Deprez. Voor wie passief een voorstelling wil ondergaan is Wouter Deprez niet de meest geschikte caba retier. Wie echter samen met deze Belg een leuke avond wil creëren is aan het juiste adres. Donderdag 7 septem ber. Aanvang 20.00 uur Jongens knippen sloten door SCHIEDAM - Twee Schie- damse respectievelijk 14 en 15 jaar zijn dinsdagavond op de Horvathlaan aangehou den omdat ze de sloten van enkele fietsen probeerde door te knippen. Uitstraling Bloemen Dubbel feest Bloemen Kunst op de Haven viert dit jaar een dubbel feestje. Niet alleen is het thema feest, ook beleeft het evenement het eerste lustrum. In het rijksmonument aan de Lange Haven 73 zijn komend weekeinde weer tal van wonderbaarlijke bloem stukken te zien. "In het pand was vroeger de Christelijke Socia le Belangen gevestigd. Er werden cursussen gegeven, trouwerij en gevierd en de fanfare oefende hier. Veel mensen kennen dit pand dus nog", vertelt HiskaWiersma.Ze kwam op het idee om Open Monumentendag te combineren met een bloementen toonstelling toen ze zelf een opleiding tot bloembinder volgde. Inmiddels heeft ze samen met losé Remmerswaal de stichting Flores e Arte opgericht om het evenement te organiseren. Bloemen Kunst op de Haven is zaterdag en zondag te bezoeken van 10.00 tot 17.00 uur. Demonstraties worden gegeven om 11.30,13.00 en 15.30 uur. dereen kan op zijn gemak de bloemstukken bekijken en een praatje maken met de deelne mers. We leggen desgevraagd de technieken uit. Het is eigen lijk bloemen en praten." SCHIEDAM - In wijkcentrum Oost, aan de Boerhaavelaan 79 is er op zondag 3 september een grote paranormale beurs. Een uitgelezen mogelijkheid voor Schiedammers die geloven dat er meer is tussen hemel en aar de en niet bang zijn voor het bovennatuurlijke. Er zijn deze beurs weer veel consulten mo gelijk op allerlei gebied. Zoals Tarot kaarten, zand lezen, gids tekenen, psychometrie en nog veel meer. Ook zijn er verschillende kra men voor de verkoop. Voor meer informatie: Wijkcentrum Oost, tel.2451818 Van 11.00-16.00 uur. De toe gang is gratis. SCHIEDAM - Twaalf automobilisten zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag op de Rotterdamsedijk op de bon geslingerd omdat ze met een slok teveel op achter het stuur zaten. In totaal werden 275 verkeersdeelnemers gecontroleerd. Wanneer heeft iemand uit straling? Als hij warm aan voelt? Als hij knap of juist I heel lelijk is? Of I als er een ring boven zijn hoofd 1 zweeft? Ik weet het niet en ik vind het ook maar een vaag begrip. Vorige week was ik op een gala, i waar de hele Ne- derlandse voetbal- -T"™"r wereld aanwezig was. Typisch zo'n gelegen heid om te kijken wie er van de sterren uitstraling heeft. Mooie mensen in mooie kleding. Zelf had ik me ook in een smoking ge hesen, maar aangezien ik de hele avond geen één compliment kreeg, was mijn uitstraling blijkbaar nul. Er liepen genoeg men sen rond die in mijn ogen wél uitstraling hadden. Huntelaar, Cocu en Kuyt. Maar volgens mijn vrouw moest ik uitstraling niet verwarren met respect. De artiesten op het podium straalden ook veel uit, maar een belerende stem naast me zei dat ik geen uitstraling voelde, maar ja loezie. Het optreden van Ramses Shaflfy en Liesbeth List was er dan misschien ook één zonder uitstraling, maar de emoties gierden door de zaal. Ik bleef de hele avond ongewild op zoek naar die ene persoon met de perfecte uitstraling. Ik voelde me er al uren on gemakkelijk door. Alsof ie mand heel dicht in mijn buurt was. De mensen om mijn tafel waren ook on rustig. Druk pratend en ge barend schoven ze langs zij. Het leek wel of ik in een gangpad zat. De lam pen aan het plafond leken ook extra licht te produce ren op de tafel naast mij. Aan het einde van de avond kon ik de moed op brengen om vanuit mijn ooghoeken te kijken of er een speciaal persoon aan de tafel naast mij zat. Toen zag ik het pas. Iedereen sprak hem aan. En voor ie dereen had hij een vrien delijk woord terug. In een bepaald soort voetbaltaal. Daar zat een man met een wereldse uitstraling. Ie mand die je niet ziet, maar de hele avond voelt. Daar zat Johan Cruyff. sinds 1899 Weekaanbieding: Gele roomtompouce 4 Halen, 3 Betalen! Dam 35, Schiedam. Tel. 010-4739000 Engels'n Wereldtaal! Spreken Engels Lezen Schrijven Informatie: Annette Bovy Weide 22 3121 XW Schiedam 010-2477676 abovy@kabelfoon.net Het Nederlandse Rode Kruis (voormalig) In het kader van een onderzoek naar nieuwe contactlensmaterialen is Brilmode Rob Boon op zoek naar mensen die problemen hebben (gehad) met hun contactlenzen. Introductie van nieuw contactlensmateriaal in Nederland BRILMODE R#B BOON Schiedam Hof van Spaland 5 Tel.: (010) 470 17 30 www.bril mode robboon. n 1 Tandprothetische Praktijk Veringmeier koop huur nieuwbouw Woensdag 6 september 2006 - pagina 3 m ruikertje Fokkerstraat S76 (langs A20) Schiedam (0I0) 462 20 22 www.eigenraam.peugeot.nl U vindt ons ook in Vlaardingen en Naaldwijk cheffers Uitnodiging voor de leden van het district Nieuwe Waterweg Noord van het Nederiandse Rode Kruis. De Algemene Ledenvergadering wordt gehouden in het Rode Kruis districtskantoor; Floris de Vijfdelaan 136 te Vlaardingen woensdag 13 september 2006 aanvang 20.00 uur Agenda ingevolge art. 20 van het statuut van de Vereniging: 1. Opening 2. Notulen vorige ledenvergadering 3. Ingekomen berichten en mededelingen 4. Begroting 2007 5. Werkplan 2007 6. Voorstel benoeming bestuursleden 7. Rondvraag 8. Sluiting De vergaderstukken liggen vanaf 7 september 2006 ter inzage bij de administratie, tijdens kan tooruren, 09.00 - 12.00 uur, Floris de Vijfdelaan 136 te Vlaardingen, telefoon nr. 2342049. Het bestuur Deze problemen moeten zich vooral bevinden op het gebied van: droge ogen (al dan niet aan het einde van de dag) irritatie in geairconditioneerde ruimten werkzaamheden met beeldscherm rokerige ruimten Graag willen wij deze mensen uitnodigen. Aan het onderzoek zijn geen kosten verbonden. Contactlenzen voor de aanpassing worden GRATIS ter beschikking gesteld. Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses Dagelijks geopend van 08.30- 16.30 uur Behandeling volgens afspraak Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 e-mail: vmeier@hetnet.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 3