WK: jong, gretig en leergierig MOURIK kti Met korting naar dans no Wil jij straks ook een leuke baan..? Haal dan nu je diploma! Ervaren projectmanagers [dé dag- en avondopleidingen: dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - De toekomst zal het leren, reageert Ro nald Scholte op de vraag wat hij'met WK verwacht te bereiken. De trainer stelt vast, dat hij in sportpark Kethel de supervisie kreeg over 'een groep met veel potentieel. Bovendien zijn de mannen leergierig. Maar de groep is ook erg jong.' Van enig litteken over de degradatie naar de vierde klasse is geen spra ke. Strategisch vindt hij het zakken naar een wat lager niveau trouwens niet eens een ramp. 'Voor deze jon ge groep is het misschien wel beter. In de derde klas hadden ze wellicht weer een jaar op de tenen moe- De jonge honden van WK zijn vooral gretig ten lopen. Nu kan er wat meer ontspannen gevoet bald worden en kunnen ze zich ontwikkelen. Soms is het beter om even een stap terug te doen, om daarna twee stappen vooruit te kunnen zetten.' Scholte heeft zijn man schappen meteen ook een andere technisch concept meegegeven. De methode om met lange ballen op drie spitsen de vijandelijke veste te belagen is op sterk water gezet. De trainer posteert nu een man min der voorin die aangespeeld worden door 'veel lopende mensen'. Over de voorbe reiding is hij best wel tevre den. 'We hebben tegen Spaland en VFC goede wedstrijden gespeeld. Het enige manco was, dat ik daarin twee geblesseerde spelers opliep, waardoor ik een week voor de start van de competitie nog op zoek moest naar een centrale man.' Wk opende de competitie met een gelijk spel (1-1) tegen GDA. ROTTERDAM - Bonachela Dan ce Company komt met de explo sieve voorstelling Voices, een programma bestaande uit twee nieuwe stukken. Rafael Bona- chela's constante zoektocht naar nieuwe vormen van expressie maakte hem van 'Associate Cho reographer' bij Rambert tot win naar van de Place Prize 2004 en leidde tot samenwerking met onder andere Kylie Minogue en Tina Turner. Voices is een avondvullende voorstelling vol contrasten waar in het gebruik, de betekenis en de kracht van de stem centraal staan. Het eerste stuk is een on derzoek naar de grenzen tussen mensen en hoe het gebruik van de stem het verschil kan maken tussen kracht en zwakte. Het tweede stuk is een reis door Lu ciano Berrio's compositie voor viool, tam-tam en 'taped voice'. De zes dansers van Bonachela Dance Company behoren tot de top van het performancetalent van de UK. Het optreden van de Bonachela Dance Company is er een in het kader van het Europa Festival. Dit festival, dat dit jaar gericht is op Engeland, wordt op een groot aantal locaties in Rotter dam gehouden, waaronder Theater Lantaren/Het Venster. Korting voor lezers De Bonachela Dance Company komt op zaterdag 9 september naar het theater Lantaren aan De Bonachela Dance Company: kom genieten van deze en andere bewegingen. foto: pr de Gouvernestraat 133. Het op treden begint om 20.30 uur. Kaarten kosten normaal ge sproken €13,-, op vertoon van dit artikel aan de kassa van Theaterr. Lantaren/Venster be talen lezers van deze krant slechts €9,- In sept. starten in Schiedam en Vlaardingen weer Receptioniste/Telefoniste (6 nmd) Administratief Medewerkster 9 mud) Secretaresse (12 mnd) Info-avond: donderdag 14 september, aanvang 19.30 uur Baehplein 590 te Schiedam (De Blauwe Brug) Brochure: www.iio.nl Woensdag 6 september 2006 - Pagina 41 DOOR GERARD S.VERVER Grondverzet en wegenbouw Burgerlijke en utiliteitsbouw Industriële reiniging Mechanisch werk Milieutechniek Betonreparatie en conservering Projectontwikkeling Speciale producten Mouriks brede scala van werkzaamheden voor industrie en overheid wordt uitgevoerd met circa 1.800 medewerk(st)ers en een modern materieelpark. Mourik is een bedrijf met een sterk wij-gevoel en laat zich omschrijven als innoverend, probleemoplossend, betrouw baar en gezond. Het beleid is erop gericht niet de grootste, wel de beste te zijn. FOTO: ROEL DIJKSTRA probleemoplossers Onze werkmaatschappij Mourik Services B.V. gevestigd te Botlek-Rotterdam met nevenvestigingen in Vlissingen, Moerdijk en Velsen-Noord is actief op het gebied van multidisciplinaire nieuwbouw- en onder houdswerkzaamheden voor met name de sectoren (petro)chemie, energie, metaal, infrastructuur en milieu. De disciplines zijn o.a. mechanisch werk, industriële reiniging, civiel werk en asbestsanering. Wij zoeken die kennis hebben van industriële reiniging. U bent meer dan een regelaar: u acteert vanuit de projectdoelstelling, bewaakt deze, schat risico's vroegtijdig in en zorgt dat er geen knelpunten ontstaan, maakt altijd een goed plan van aanpak en zorgt voor duidelijke voortgangsrapportages. Uw werkzaamheden bestaan oa uit het Managen van één of meerdere grote projecten locaties Plannen van alle medewerkers binnen projecten locatie zó dat er een goede mix is tussen juiste uitvoering en werken aan ontwikkeling van medewerkers Behartigen van de belangen van Mourik Services Vertalen van strategische doelstellingen (binnen locatie of project) in concrete projecten, actieplannen en/of bijdrage van de aan u rapporterende afdelingen met behoud van goede onderlinge samenwerking Acquisitieactiviteiten op eigen locatie of project Behalen van de gestelde financiële, veiligheids- en kwaliteitsdoelen Onderhouden van contacten met de opdrachtgevers Uw profiel HBO werk- en denkniveau Goede contactuele en commerciële eigenschappen Leidinggevende en coachende ervaring Affiniteit en ervaring met het werken in de (petro)chemie Kennis MS Office Financieel onderlegd Wij verwachten: - een klantgerichte, pro-actieve en flexibele instelling - gevoel voor kwaliteit, veiligheid en milieu - daadkracht en verantwoordelijkheidsgevoel - stressbestendigheid en doorzettingsvermogen - geen "9 tot 5"-mentaliteit - bereidheid tot het volgen van cursussen Wij bieden: - een plezierige werksfeer met een open cultuur voor initiatieven - een omgeving waar hard gewerkt wordt met plaats voor een gezonde dosis humor - modern materieel en prima fasciliteiten - uitdagend en afwisselend werk bij een solide, gerenommeerd bedrijf met een breed scala van activiteiten - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit om te reageren. Wilt u meer weten over deze vacature? Dan kunt u contact opnemen met Patrick Korver, afdeling Personeel Organisatie, telefoonnummer 010-296 55 54 Voldoet u aan dit profiel? Dan nodigen we u uit om uw schriftelijke sollicitatie of e-mail voorzien van C.V. te sturen aan de afdeling P&O van Mourik Services B.V. Postbus 1202, 3180 AE Rozenburg Telefoon 010-296 55 55 E-mail: werkenbij@mourik.com Telefax 010-296 55 59 www.mourik.com ee WGGGNGR huis-aan-huiskranten Wekelijks 1 lesbijeenkomst (1 avond of ochtend) Uitbreiding met boekhouden mogelijk I.I.O. leidt op voor landelijke LSSO diploma's Geen speciale vooropleiding noodzakelijk Ook uitstekend voor herintreedsters, omscholing, reintegratietrajecten en schoolverlaters Kom vrijblijvend naar onze info-avond op onze leslocatie Kantoor- en Informaticaopleidingen rBEL GRAI1S [0800 4464464 o.a. Capelle a/d IJssel, Dordrecht, Schiedam, Spijkenisse en Vlaardingen

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 41