in de Doelen Mixes Pop Jazz Tien onvergetelijke Wegener Zondagochtend-concerten Het Nieuwe Stadsblad Liesbeth List V&rtaf acht oktober start er weer een nieuwe serie gepre senteerd door zanger/ acteur Gerard Cox en pianist Bert Nicodem. Zij luiden elk zondagochtend-concert in met het populaire 'Lied van de Week', waarin actuele gebeurtenis sen bezongen worden. De foyer van de Doelen opent haar deu ren vanaf 9.45 uur. Het concert begint om 11.00 uur, de Grote Zaal is open vanaf 10.30 uur. Kaartverkoop Stuur het ingevulde bestelformulier voor 15 september naar Theater Organisatiebureau Hanson, Postbus 37014,3005 LA Rotterdam. U ontvangt een acceptgirokaart. Na betaling wor den de kaarten toegezonden. Kaarten a 11,50 zijn verkrijgbaar bij de kantoren van Wegener Huis-aan-huiskranten (zie colofon), de kassa van de Doelen en Bureau Hanson aan de Straatweg 179 in Rotterdam. Meer informatie? 010-4225244 of bestel www.zondagochtendconcerten.nl. Deze ochtend vertolkt zangeres Lies beth List prachtige Edith Piaff chans ons en Frank Boeijen songs. Na de première in 1999 van de musi cal 'Piaf werd zij terecht geroemd als zangeres en actrice in haar rol van Piaf. Frank Boeijen produceerde in de jaren negentig enkele cd's van haar. List heeft al een lange muziek- carrière achter de rug met bijzondere hoogtepunten. List en Brei bij voor beeld, die kan je best in één adem noemen. De Jacques Brel-vertolkin- gen van List bezorgen iedereen kip penvel. Na de première van de show 'Dichter bij Liesbeth' werd zij vorig jaar door de ambassadeur van Frank rijk benoemd tot Officier in het Le gioen van Eer waardoor ze nu op de erelijst staat met o.a. grootheden als Charles Aznavour, Steven Spielberg en Hella Haasse. Zondag 8 oktober 2006 Wibi Soerjadi Zondag 15 oktober 2006 The Rosenberg Trio Op verzoek van velen komt Wibi Soerjadi al voor de 4e keer speciaal voor het Zon- dagochtendpubliek naar Rotterdam. Wibi was al jong een virtuoos op de piano en heeft in zijn carrière al ver schillende prijzen in ont vangst genomen. Hij gaf ve le concerten in gerenom meerde zalen in binnen- en buitenland. Vorig jaar gaf Wibi op uitnodiging een eenmalig jubileumconcert ter gelegenheid van het 50- jarig bestaan van Disney land Californië in het hart van Disneyland Resort Pa ris. Hij concerteerde met vele toonaangevende orkesten en al zijn cd's en dvd's zijn meervoudig bekroond met goud en platina. Zondag 22 oktober 2006 Rosenberg Trio, de drie Sin- ti zigeuners Stochelo, Nous'che en Nonnie, tre den al vanaf jonge leeftijd met elkaar op. Ln het begin bijna uitsluitend binnen de zigeunergemeenschappen in Europa, sinds 1989 ook op internationale jazzfesti vals, zoals het North Sea Jazzfestival en stonden ze op de planken van Carnegie Hall in New York. Stochelo's virtuoze gitaar spel is diep geworteld in de muziek van Django Rein- hardt, de legendarische zi geunergitarist die als eerste een Europees equivalent van de Amerikaanse jazz creëerde. Ook de Spaanse flamengo, bebop, de La tijns-Amerikaans bolero, jazz en rock roll worden op het podium gespeeld. Het trio heeft grote schare aan fans, ook in Rotterdam, die graag vroeg uit hun bed komen voor dit Zondagoch tendconcert. Trijntje Oosterhuis en Karei Boehlee Zondag 29 oktober 2006 De meeste mensen kennen topvocalist Trijntje Ooster huis vooral van 'Total Touch', de soul/funk band die zij samen met haar broer Tjeerd oprichtte en waarmee zij in binnen- en buitenland vanaf 1996 di verse hits scoorde. Ook solo heeft Trijntje veel succes. Ze toert onder meer door het land met jazzpianist Mi- chiel Borstlap. Samen met bandoneonspeler Carel Kraayenhof en violiste Jani- ne Jansen maakte zij in 2004 het geboorteliedje voor prinses Amalia. Het succes van het album 'Strange fruit' waarop zij songs zingt van Billie Holli- day en George Gershwin is voor jazz-begrippen ongeë venaard. Deze ochtend treedt Trijntje op met pia nist Karei Boehlee. Hij maakt deel uit van het Toon Roos kwartet en is een lid van het Jesse van Ruller kwartet. Wieteke van Dort en Ais Lawalata Zondag 5 november 2006 Ernst-Daniël Smid Waldin Roes Bariton Ernst-Daniël Smid, sopraan Waldin Roes, Het Rotterdams Opera Koor (R.O.K.) en de Koninklijke Harmonie van Horst zorgen deze ochtend voor een on vergetelijk concert Ernst-Daniël is bekend van onder meer het tv-program- ma 'Una Voce Particolare'. Hij betrekt het publiek altijd bij zijn optreden. Zijn con certen zijn dan ook een huiskamerbelevenis. Wald in Roes werd landelijke be kend door haar medewer king aan de theatershow 'Scherzo' van Mini en Maxi. Zij heeft een uitgebreid re pertoire van complete ope ra's en oratoria van onder meer Mozart, Verdi, Bach Haydn en Puccini. Het R.O.K, met 150 koorleden wordt gedirigeerd door Ago Verdonschot. Al meer dan 35 jaar geeft het koor de wel bekende Nieuwjaarsconcer ten in de Doelen. De Ko ninklijke Harmonie van Horst, 80 orkestleden, staat onder leiding van Steven Walker. Wieteke van Dort is actrice, zangeres, kunstenares en schrijfster. Naast haar activiteiten voor tv, zet zij al jaren op grandio ze wijze de Indische Tante lien neer. De op deze och tend speciale Meezing Late Late Lien Show is ontstaan op verzoek van vele bewon deraars. Samen met u zingt Tante Lien oude Indische liedjes zoals 'Nina Bobo', 'Terang Boelan' en 'Klap- permelk met suiker'. Zanger Aïs Lawa-Lata is er ook, om samen met u en Tante Lien liedjes te zingen waaronder het mooie 'Soh- bat'. Zo heeft u het gevoel niet in de Doelen te zijn, maar thuis bij Tante Lien op zondag ochtendvisite! Zondag 12 november 2006 Woensdag 6 september 2006 - pagina 44 TOTO: THOMAS PIEK FOTO: INGRID VAN DEN BRAND

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 44