■u- De vlag gaat uit FIT F Fysiotherapie Bachplein Een vorkje meeprikken bij Schiedamse kunstenaars WWW.lITrOUFUlilL.iNL rri'MMiiiL Het Nieuwe Stadsblad yVAN VLIET SLAGERIJEN VERKOPERSTER Mijmeren over kunst in de romantische theetuin 5.4 miljoen lezers smullen deze week voor 220 miljoen euro wwi Woensdag 6 september 2006 - pagina 5 Kunstenaars Frits Kloppers, Marcel Warmehoven samen met Julia Snikkers. Het is heel erg verstopt in het atelier. Ik nodig ook altijd de mensen uit de buurt uit om gewoon even langs te komen tijdens de route. Niet dat het allemaal van die kunstliefhebbers zijn maar gewoon om even een kijkje te nemen. Het stereotypebeeld is dat je altijd onder het stof en de Borodinlaan 64 Schiedam Wij zoeken op korte termijn een vlotte, enthousiaste vanaf 17 jaar; 38 uur in 4 dagen. Ervaring niet vereist. Sollicitatie na tel. afspraak 010-4711280. Vragen naar Luc of Petra. Bachplein 588 3122 JM SCHIEDAM TEL: 010-4711426 E-MAIL Bachplein@fysionet.nl Sinds november 2005 met veel succes gevestigd in Schiedam-Noord op het Bachplein, achter het postkantoor. U kunt bij ons terecht voor: Fysiotherapie Manuele therapie Manuele lymfedrainage Medische trainingstherapie Advies en begeleiding bij reïntegratie Chronische klachten Ook afspraken in de avonduren Vanaf 1 januari 2006 kunt u direct bij ons terecht, een verwijzing van uw huisarts of specialist is niet nodig. Monique van der Woude Rob de Klerk Jeffrey Siemons Martin de Raaij Karin Dronk Simon Van Opstal Jacqueline Polman Lenny van Naamen Wij staan voor u klaar! Het onder begeleiding volgen van een persoonlijk trainingsprogramma afgestemd op uw mogelijkheden en doelstellingen. Neem voor meer informatie contact op met onze praktijk 010-4 71 14 26 Vraag naar de voorwaarden. SCHIEDAM - Na een dag vol indrukken op de Open Ate liers is de romantische thee tuin de uitgelezen plek om de geest weer even tot rust te laten komen. Met een kopje vers gezette thee gezellig na praten of in je eentje mijme ren over kunst tussen de ou de tuinmuren en bloeiende planten. De romantische theetuin is te vinden bij het atelierpand aan de Westmo lenstraat 22-24. Zowel zater dag als zondag geopend van 13.00 tot 16.30 uur. SCHIEDAM - Open Ateliers blijft allang niet meer alleen be perkt tot een bezoek aan een lo cale kunstenaar. Bij de organi satie van de inmiddels negende editie is het aantal activiteiten flink uitgebreid. Een velotaxi wordt ingezet om bezoekers naar de ateliers buiten het cen trum te brengen, er is een ro mantische theetuin om de ge dachten tot mst te laten komen en het publiek wordt zondag op ludieke wijze de ateliers inge lokt door modellen van hoede- natelier What's Up. "Het begint inderdaad een beetje op een mini-evenement te lijken", merkt mede-organi sator en kunstenaar Frits Klop pers op. Toch blijft de persoon lijke ontmoeting centraal staan tijdens Open Ateliers. Om het contact tussen kunstenaars en publiek verder te verdiepen worden bezoekers dit jaar aan tafel uitgenodigd. Onder het ge not van een eenvoudige maal tijd kunnen bezoekers en kun stenaars wat uitvoeriger met el kaar in gesprek komen en die per ingaan op de vragen die bij het publiek leven. Vijf kunstenaars hebben de tafel naar eigen idee gedekt. Chef kok is beeldend kunstenaar Pe ter Hellemons. Wie een vorkje mee wil prikken kan zich opgeven door een e- mail te sturen naar aantafel- metkunstenaars@kpnplanet.nl of telefonisch 06 215 48 441. verfspatten moet zitten. Bent u een kunstenaar? Goh, zo ziet u er anders hele maal niet uit, krijg je dan te ho ren." SCHIEDAM - Bij alle ateliers die meedoen aan de Open Atelier route gaat dit weekeinde de vlag uit met het ateliervignet. Ze zijn dus makkelijk te vinden voor bezoekers. Wie vooraf een keu ze wil maken kan een gratis rou tebeschrijving met alle deelne mers afhalen bij Pand Paulus aan de Korte Haven 125. Voor het eerst dit jaar zijn ook in twee tuinen beelden te zien, na melijk aan de Lange Haven 107 en Fabristraat 22. Pasar Malam weer terug in Schiedam SCHIEDAM - De Pasar Ma- lam is weer terug in Schie dam. Op zaterdag 9 en zon dag 10 september wordt de sporthal omgetoverd tot een oosters paradijsje. Naast heerlijk Indisch eten zijn er ook Aziatische en exotische artikelen, sieraden, kleding en Indonesische cd's en dvd's verkrijgbaar. Maar het belangrijkste is en blijft het eten uit de gordel van sma ragd. De restaurantjes serve ren onder andere nasi go- reng, saté, pisang goreng, ri- solles, martabak en spek koek. Er zijn ook live-optre dens van Mr. Showband, Skyline, Sanggar Melati, Ha- waiien Treasure en Indone sian paradise. Zaterdag open van 13.00- 22.30 uur en zondag van 12.00-20.00 uur. Nieuw vaartuig zeehavenpolitie REGIO - De Politie Rotter dam-Rijnmond doopt op za terdag 2 september het nieuwste schip van de Zee havenpolitie, de P5. De offi ciële doophandeling wordt verricht door mevrouw Op stelten. De nieuwe aanwinst is een op maat gemaakt schip, volledig afgestemd op de specifieke wensen van de Zeehavenpolitie en haar werk in de Rotterdamse ha ven maar ook deels op zee. Om op het water snel te kun nen handelen, is het schip ook uitgerust met een zoge naamde snelle unit (een bij boot). De locatie van de doop is op de Kop van Zuid, tegenover Café-Restaurant Hotel New-York. Hoe belangrijk is een huis-aan-huiskrant? Adverteerders scannen: www.waanzinnigecijfers.nl of bellen: 0800 - 7 200 000 voor de brochure WGGGNGR huis-aan-huiskranten Fitness voordeel-(tot 17.00 uur): 2,29 p/wk Onbeperkt fitness: 3,68 p/wk Onbeperkt fitness+groepslessen: 4,60 p/wk Tijdens actieperiode 2 t/m 17 september 2006 v geen 25,00 inschrijfgeld of een verrassingspakket t.w.v 49,95 een gratis Corendon reischeque t.w.v. 50,00 en maak kans op een 8-daagse all-in reis naar Turkije! C* Corendon Sponsored by Ook enthousiast? Kom vrijblijvend een kijkje nemen of schrijf je in www.fitforfree.nl Jan van Galenstraat 11 Schiedam j 010 - 2460432 (i jkje in de keuken! n Ia r L J FOTO: ROEL DUKSTRA

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 5