Kater in je VFC: sterk collectief Zuid 'Dat we voor elkaar door het vuur gaan is een compliment' dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - Bert staat in die rentehuis Hargahoeve bekend als een echte macho die on danks zijn stoere gedrag graag een potje knuffelt. Zijn leeftijd wordt geschat op vijf jaar. Óndanks dat Bert het best naar zijn zin heeft zoekt hij een nieuw plekje. Het liefst met een tuin. Bert is zoals gezegd een echte kroelkat. Het liefst zit hij de hele dag in je nek. Maar met andere dieren is Bert niet zo sociaal. Wie dus een stoere kater wil is bij hem aan het goede adres. Meer info bij dierentehuis Hargahoeve aan de Sporüaan 2. Open van ma t/m za van 11.00 tot 16.00 uur, Wie een stoere kater zoekt is bij Bert aan het goede adres, foto: pr tel. 010-471.41.51. Of kijk op internetwww.hargahoeve.nl provincie HqLLAND Kennisgeving beschikking WET MILIEUBEHEER Onderwerp Inzage Beroep Inlichtingen VLAARDINGEN - Voor VFC gold het driemaal-is-scheeps- recht niet. De voetballers deden er zeven keer - of zoiets - over om via de nacompetitie de der de klasse te bereiken. 'Dat was knap frustrerend', bevestigt goalie Ralph Groen, die de voor gaande vergeefse pogingen om te promoveren, te beginnen bij zijn eerste optreden in de hoofdmacht onder trainer Eric Teunisse, allemaal meemaakte. Zure grapjes daarover ontston den in hoog tempo. 'De dolle tjes rolden door de cantine', weet hij zich maar al te goed te herinneren. 'Leuk is anders.' In middels is de lach op de gezich ten terug. VFC heeft immers eindelijk de derde klasse be reikt. 'Een hele opluchting', noemt hij het. De vraag of het niet beter zou zijn geweest om in de top van de vierde klasse te acteren dan op de tenen lopen in de derde klasse is aan de Sporüaan niet opportuun. 'Op zeker moment ben je er aan toe om een stapje hoger te gaan spelen. Ik denk ook, dat de spe lersgroep het aan kan', oordeelt Groen. 'Voor de vereniging is het bovendien een goede zaak. De club heeft inmiddels zoveel leden, dat het niet goed is om pas op de plaats te maken in de vierde klasse. Anderzijds heeft het tweede elftal het plan om voor het kampioenschap en promotie naar de reserve twee de klasse te gaan. Het zal toch niet gebeuren, dat wij dan in de vierde klasse blijven plakken.' VFC startte de competiüe met een nederlaag tegen plaatsge noot Mozaiek. Het was een te- VFC verloor zondag in Maassluis met 3-1 van MSV71. genvalier, maar zorgde niet voor onrust. 'Onrust? Nu al? Nee, toch. Velo - net gedegra- deerd uit de tweede klasse - verloor ook. Dat zegt niets. De sfeer binnen de groep is goed en we zijn bereid om te strijden voor een plaats in het linkerrij tje. Of dat gaat lukken wordt wel licht pas duidelijk over vier, vijf wedstrijden. Van de tegen standers kennen we eigenlijk alleen MSV'71, RKSVM en Mo zaiek. Over een aantal weken hebben we een beetje meer in zicht in wat ons te wachten staat. Dan hebben we Haagse ploegen gehad en weten we meer over de Westlandse clubs. Dat we bekend staan als spelers, die voor elkaar door het vuur gaan zie ik als een compliment. Als collectief zijn we sterk en we beschikken over spelers, die het verschil kunnen maken. Arwin Ver- burgh (de trainer, red.) heeft niet met zoveel woorden ge zegd, dat we voor een periode moeten gaan, maar ik denk, dat we in staat zijn om zo'n prijs te pakken. Ik denk, dat de trainer hetzelfde denkt.' len met korting meerijden met de ROTTERDAM - Na een lan ge zomerstop gaat zaterdag 14 oktober de Snerttram weer rijden. Tot en met april toert de historische tram elke zaterdag om 13.30 en 16.00 uur en elke zondag vanaf 16.00 uur door de stad. Een gids geeft onderweg uiüeg over alle plaatsen waar de tram langsrijdt. Daarbij komt vooral ook de turbulente geschiedenis van Rot terdam aan bod. Wist u bijvoorbeeld dat het trapje op het Stad huisplein een over blijfsel is van de Middeleeuwse verdedigingswer ken? De gids vertelt er tijdens de 1,5 uur duren de tocht alles over. Vanzelf sprekend kunnen de passa giers onderweg genieten van een kom erwtensoep en van muziek. Een accor deonist begeleidt de rondrit met een toepasselijk lied. Wie mee wil rijden moet op üjd klaarstaan bij de specia le Snerttramhalte op de Boezemstraat bij restaurant Brazzo. Of eventueel enkele minuten later bij halte Pompenburg (Hofplein). Snerttram. Vanwege de dienstregeling van de RET kan niet op laat komers worden gewacht. Korting Lezers van deze krant kun nen zaterdag 14 en zondag 15 oktober met korting meerijden met de Snert tram. Wie deze bon uit knipt en meeneemt naar de VW Rotterdam-Store aan de Coolsingel 5, betaalt geen €15,- per persoon, maar €13,50. Deze actie geldt voor maximaal twee personen per reservering. Kijk voor meer informatie op www.snerttram.nl of bel 010-4148079 of 0900- 4034065. Woensdag 13 september 2006 - Pagina 14 Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 18 december 2002 een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een aanvraag van HSM Steel Structures B.V. voorheen HBG Civiel Staalbouw B.V. om een revisievergunning voor een inrichting voor de vervaardiging en samenstelling van stalen constructies en installaties aan de Westfrankelandsedijk 9 te Schiedam. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op grond van artikel 8.2, 8.8 en 8.ro van de Wet milieubeheer besloten de gevraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zijn voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. De inhoud van de beschikking is gewijzigd ten opzichte van de tekst van de ontwerpbeschikking naar aanleiding van ontvangen adviezen en/of bedenkingen. U kunt de beschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 14 september 2006 tot en met 25 oktober 2006 op werkdagen van 08.30 uur tot 16.00 uur op de volgende plaatsen inzien: - de Stadswinkel van de gemeente Schiedam (in het stadskantoor), balie bouwen, wonen en milieu, Stadserf 1 te Schiedam; - het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. De stukken kunnen gedurende deze periode ook buiten de kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR, na telefonische afspraak (010 - 246 86 21). Binnen zes weken, ingaande de dag na de eerste dag van de terinzagelegging van de beschikking, kan bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State beroep worden ingesteld door: degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking; - de adviseurs die advies hebben uitgebracht over het ontwerp van de beschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen in de beschikking ten opzichte van de ontwerpbeschikking; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een beschikking wordt van kracht na afloop van de beroepstermijn, tenzij gedurende die termijn een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. Een dergelijk verzoek moet worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Een beschikking wordt niet van kracht voordat op het verzoek is beslist. Indien voor het veranderen van de inrichting tevens een bouwvergunning is vereist, wordt de beschikking niet eerder van kracht dan nadat de gemeente de bouwvergunning heeft verleend. Voor nadere inlichtingen over de aanvraag en de beschikking kunt u zich wenden tot mevrouw E.M. Chahboun-van der Laag van de DCMR, telefoonnummer: 010 - 246 83 45. Voor vragen over de procedure en terinzagelegging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met de DCMR, telefoonnummer: 010 - 246 84 03. Projectnummer: 350048 DOOR GERARD S. VERVER FOTO: ROEL DUKSTRA WeGGNGR huis-aan-huiskranten FOTO: ARCHIEF

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 14