50 jaar Prinses Beatrix Fonds _=L Quilters treden naar buiten nationale jubileumcollecte (10 t/m 16 september) Lassers Leerling-Machinisten 1e Pijpfitters Zes maal Ivo Niehe in oude Luxor dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad ICBFS voor ziekten die de spieren verlammen De carrière van Victor Coral kwam in een stroomversnelling nadat hij mede-organisator en resi dent van Rush werd. foto: pr ROTTERDAM - Met niemand minder dan Victor Coral achter de draaitafels belooft de kers verse september editie van Metz on Sunday een heet avondje te worden. Nauwelijks bijgekomen van het festivalsei zoen zal de Amsterdammer zijn warme en funky sound mee brengen naar het leukste feestje op de zondagavond... Victor Coral is geboren in 1977. In zijn tienerjaren ontdekte hij zijn grote passie: House Muziek! Hij woonde op dat moment in het zuiden van Nederland en reisde afwisselend naar de par- tyscenes van Antwerpen en Amsterdam. Zijn favoriete clubs waren 'Café d'Anvers' en de 'RoXV en de sounds die hier werden gedraaid, waren van grote invloed op Victor's mu ziekstijl, toen hij eenmaal be sloot zelf achter de draaitafels te kruipen. In 2001 werd hij benaderd om mede-organisator van 'RUSH' te worden, de donderdagavond van 'Chemistry' in de 'Escape'. Victor werd ook resident van 'RUSH' naast nog wat andere kleinere residencies die hij al had lopen. Toen ging het snel met Coral. In 2002 brak hij de finitief door met DJ sets tijdens de 'Love Parade' in Berlijn, de 'FFWD Dance Parade' in Rot terdam en op Ibiza in 's werelds grootste club de 'Privilege' en 'Honey at PinUp'. Metz on Sunday gaat alweer zijn zesde seizoen in en wordt van 18.00-00.30 gehouden in het Prinsestheater, Historisch Delfshaven in Rotterdam. Prij zen in de voorverkoop (Funkie House aan de Korte Hoogstraat) zijn €15,00. Aan de deur betaal je €17,50. Kijk ook op www.metzonsunday.ni ROTTERDAM - Vrijdag 15 september is de opening van de tentoonstelling van quilts, georganiseerd door het Quil- tersgilde. De tentoonstelling vindt plaats in De Grote of Sint-Lau- renskerk te Rotterdam. Op deze tentoonstelling han gen 250 quilts, recent werk van leden. Het Quiltersgilde is met bijna 13.000 leden één van de groot ste verenigingen op hand werkgebied in Nederland. In Europa is het zelfs de op één na grootste Quiltvereni ging. De tentoonstelling van quilts is een jaarlijks terugkerend evenement, dat vorig jaar in Deventer ruim 8.000 bezoe kers trok. Tijdens de tentoonstelling is er een informatiebalie van het Quiltersgilde waar men prachtige kaarten kan kopen. Tevens kan men zich hier aan melden als lid van de vereni ging of informatie verkrijgen over het Quiltersgilde en quil ten en patchen in het alge meen. Bovendien is er een groot aantal quiltwinkels. ROTTERDAM - Ivo Niehe komt met zijn theatershow zes maal in het oude Luxor Theater. De serie van zes start op drie okto ber met André van Duin als gast. De andere vijf gasten zijn ook niet de minste: John Kraaij- kamp, Jörgen Raymann, Lee Towers, Gordon en Paul de Leeuw. Ivo Niehe maakte vorig jaar na dertig jaar TV de overstap naar het theater. "Het theater heeft mijn hart gestolen", zegt de voormalige tv-persoonlijkheid. Kaarten reserveren kan via www.luxortheater.nl of via 010- 4843333. Kassa open maandag tot en met zaterdag van 12.00- 18.00, zondag 12.00-17.00. Woensdag 13 september 2006 - Pagina 41 Gratis advertentie Het Prinses Beatrix Fonds zet zich in voor alle patiënten met spierziekten, Parkinson, Huntington, MS, polio en spasticiteit. Helpt u? Geef gul aan de collectant van de Collectant gemist? Geef via giro 969 Bedankt!, Ivo Niehe, ambassadeur De opleiding en training bestaat o.a. uit het behalen van: Rijbewijs C Diploma CCV-b ADR/VLG-certificaat Basis Veiligheid VCA certificaat Certificaat Druk Vacuüm Machinist Certificaat Hoge Druk Machinist Je profiel Opleiding op VMBO-niveau Je beheerst de Nederlandse taal Wij verwachten: - een klantgerichte, pro-actieve en flexibele instelling - gevoel voor kwaliteit, veiligheid en milieu - daadkracht en verantwoordelijkheidsgevoel - stressbestendigheid en doorzettingsvermogen - geen "9 tot 5"-mentaliteit - bereidheid tot het volgen van cursussen Wij bieden: - een plezierige werksfeer met een open cultuur voor initiatieven - een omgeving waar hard gewerkt wordt met plaats voor een gezonde dosis humor - modern materieel en prima fasciliteiten - uitdagend en afwisselend werk bij een solide, gerenommeerd bedrijf met een breed scala van activiteiten - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Voor nadere informatie kun je tijdens kantooruren contact opnemen Patrick Korver, afdeling Personeel Organisatie, telefoonnummer 010-296 55 54 Je wordt ingezet op een van onze mechanische projecten. Je profiel Ervaring met het zelfstandig fabriceren en monteren van pijpleidingsystemen Kunnen lezen van isometrische tekeningen Je bezit het Basisveiligheid VCA certificaat Certificaat Flensmonteur Je beheerst de Nederlandse taal Je taken Het lassen van leidingen volgens tekening voor een raffinaderij Het werk is zowel in een werkplaats als op locatie Je profiel Argon are lassen CS=<80 80-500 pos. 6GU Argon are lassen SS=<80 80-500 pos. 6GU Elektrisch booglassen 80-500 pos. 6GU Stoomwezen T0215, ASME IX en/of EN287-1 Basisveiligheid VCA-certificaat Je beheerst de Nederlandse taal 18 jaar of ouder Je krijgt binnen onze organisatie een opleiding en training voor het bedienen van onze hogedruk-units en vacuümtankwagens. Tijdens de opleiding wordt je ingezet bij alle voorkomende industriële reinigingswerkzaamheden. Grondverzet en wegenbouw Burgerlijke en utiliteitsbouw Industriële reiniging Mechanisch werk Milieutechniek Betonreparatie en conservering Projectontwikkeling Speciale producten Mouriks brede scala van werkzaamheden voor industrie en overheid wordt uitgevoerd met circa 1.800 medewerk(st)ers en een modern materieelpark. Mourik is een bedrijf met een sterk wij-gevoel en laat zich omschrijven als innoverend, probleemoplossend, betrouw baar en gezond. Het beleid is erop gericht niet de grootste, wel de beste te zijn. probleemoplossers Onze werkmaatschappij Mourik Services B.V. gevestigd te Botlek-Rotterdam met nevenvestigingen in Vlissingen, Moerdijk en Velsen-Noord is actief op het gebied van multidisciplinaire nieuwbouw- en onderhoudswerk zaamheden voor met name de sectoren (petro)chemie, energie, metaal, infrastructuur en milieu. De disciplines zijn o.a. mechanisch werk, industriële reiniging, civiel werk en asbestsanering. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij Amsterdammer zet stad op z'n kop Je kunt je schriftelijke sollicitatie of e-mail voorzien van C.V. sturen aan de afdeling P&O van: Mourik Services B.V. Postbus 1202, 3180 AE Rozenburg Telefoon 010-296 55 55 E-mail: werkenbij@mourik.com Telefax 010-296 55 59 www.mourik.com

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 41