I I i i i i Vliegende start voor Inza Tips voor starters Nieuw op onze site Woon Informatie Centrum viert jubileum Uw hypotheek goed geregeld Eigen bedrijf? Kom naar de Startersdag! Rabobank Rabobank Schiedam-Vlaardingen denkt mee met starters In het voorjaar begeleidde Rabobank Schiedam-Vlaardingen het ondernemersduo Gerard Sonsma en Henny Goemaat bij de opstart van hun nieuwe bedrijf. De activiteiten van Inza, specialist in interieur inrichting, ontwikkelen zich voorspoedig. Over de samenwerking met de bank zijn Sonsma en Goemaat zeer tevreden: "Voor startende ondernemers is het prettig als de bank met ze meedenkt." Vertrouwen 1. Leer uzelf kennen op: www.ondernemerstest.nl/rabo 2. Bereken uw siagingskans op: www.rabobank.nl/starten 3. Wie zijn uw partners en klanten? Maak werk van uw netwerk! 4. Surf voor branche-informatie naar: www.rabobank.nl/bedrijven 5. Hulp nodig? Raadpleeg de juiste instanties via: www.ondernemerstest.nl/bedrijven 6. Breng risico's in kaart met de RisicoScan op: www.rabobank.nl/bedrijven 7. Profiteer van de voordelen van het Rabo Ondernemerspakket 8. Ken de belastingregels. Kijk op: www.belastingdienst.nl Nieuw in Vlaardingen: BoodschappenPlusBus. Themadag Woon Informatie Centrum op 14 oktober. Afdelingsvergadering Particulieren op 30 oktober. Nieuw ledenmagazine Dichterbij. Voortvarend René Esmeijer heeft een nieuwe woning in Vlaardingen gekocht. Op de oplevering moet hij nog een tijdje wachten, maar de hypotheek is alvast goed geregeld. Gaat u ook een huis kopen? Rabobank Nieuws lB Rabobank Schiedam-Vlaardingen Karei Doormanweg 48 3115 JD Schiedam Tel.: 010-2481515 Fax:010-2481612 Twee specialisten die elkaar goed aanvullen: Gerard Sonsma (links) en Henny Goemaat. Al voor de start van Inza waren Sonsma en Goemaat in de interieurbranche actief. Hun kennis en ervaringen vullen elkaar goed aan. "Henny runde in de afgelo pen vijftien jaar als adjunct directeur een vloerenbe drijf", vertelt Sonsma. "Hij is een bouwkundig specialist met veel ervaring in het plaatsen en afwerken van vloerbedekking en overige inrichtingszaken. Hij heeft een groot aantal projecten op zijn naam staan, waaronder enkele hotels die hij volledig heeft ingericht. Ik weet zelf alles af van vloeronderhoud. Mijn vorige bedrijf, waarvoor ik als commercieel directeur werkte en waarvan ik ook deels aandeelhouder was, hebben mijn toenmalige compagnon en ik begin dit jaar verkocht. Henny en ik wilden allebei graag doorstarten op onze eigen manier. We weten goed hoe je een zaak opzet en uitbouwt én hebben netwerken die elkaar aan vullen. Dit voorjaar zijn we samen om de tafel gaan zitten. Begin april is Inza van start gegaan. We ver zorgen de totale inrichting en stoffering van kantoren, zorginstellingen, overheids gebouwen en andere uti liteitsgebouwen in heel Nederland." Hun financiële zaken brach ten de ondernemers onder bij Rabobank Schiedam- Vlaardingen. Een bewuste keuze, zegt Gerard Sonsma. "Vanuit onze vorige be drijven hadden we allebei goede ervaringen met de Rabobank. Toch hebben we na het opstellen van ons businessplan drie verschil lende banken benaderd. Uiteindelijk hebben we weer voor de Rabobank gekozen. Daar toonde men op basis van ons businessplan onmiddellijk vertrouwen in onze acti viteiten. Bovendien denkt de Rabobank actief met ondernemers mee. Erg leuk vonden Henny en ik ook de golfdag van Rabobank Schiedam- Vlaardingen, waaraan we onlangs hebben deel genomen. Op www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen vindt u alle informatie omtrent onze financiële dienstverlening. Lees ook de nieuwsberichten op onze site: Heeft u plannen om voor uzelf te beginnen? Kom dan op zaterdag 4 november 2006 naar de Startersdag van de Kamer van Koop handel Rotterdam. U krijgt er tips van ervaren ondernemers en kunt presentaties bijwonen of de informatiemarkt bezoeken. Net als vorig jaar is ook de Rabobank weer aanwezig met financieel advies voor beginnende ondernemers. Noteer zaterdag 4 novem ber alvast in uw agenda. De Startersdag vindt plaats in het Beurs-World Trade Centre in Rotter dam. Tussen 10.00 en 16.00 uur is iedereen welkom. De toegang is gratis. Met Inza hebben Henny en Gerard een vliegende start gemaakt. Hun kersverse bedrijf werd al kort na de oprichting benaderd voor een groot project. Inmiddels zijn tal van an dere grote projecten goed afgerond. De activiteiten ontwikkelen zich voor spoedig. "We verzorgen zelfde inkoop en logistiek", vertelt Gerard. "Henny's echtgenote en binnenkort ook mijn vrouw helpen bij de administratie. Daarnaast werken we samen met verschillende toeleve ranciers en putten we uit ons netwerk van freelan cers. Het loopt allemaal naar wens, zelfs beter dan we aanvankelijk verwachtten." Als startende ondernemers met toch jarenlange erva ring geven de oprichters van Inza graag een goede raad mee voor andere starters: "Maak waar wat je de klan ten belooft. En schenk daar naast voldoende aandacht aan de verkoop. Netwerken blijft altijd belangrijk voor ondernemers." Al tien jaar verstrekt het Woon Informatie Centrum Schiedam (W1C) informatie over alle nieuwbouwprojecten in Schiedam. Om dit jubileum te vieren, organiseert het WIC een speciale Wooninformatiedag op 14 oktober 2006. Als hoofdsponsor van het WIC is Rabobank Schiedam- Vlaardingen aanwezig om informatie te geven over alle facetten van het wonen: van betrouwbare verzekeringen tot aantrekkelijke hypotheekoplossingen. Marleen de Rooij, bedrijfsleider van het WIC (links) en Renata Brabander, directeur Particulieren Rabobank Schiedam Vlaardingen. De Rabobank is de komende drie jaar hoofd sponsor van het WIC. De Wooninformatiedag vindt plaats in het Woon Informatie Centrum, Stadserf 1 te Schiedam. Tussen 11.00 en 16.00 bent u van harte welkom! "Ik ben erg tevreden", zegt René Esmeijer. "Mijn hypo theek is afgestemd op mijn persoonlijke situatie en bovendien concurrerend." Het huis dat René heeft ge kocht is onderdeel van het unieke nieuwbouwproject Triade in Vlaardingen. Rabobank Schiedam-Vlaar dingen deed de kopers van de woningen uit dit project een speciale aanbieding in de vorm van een uitge breid totaalpakket rondom wonen. Met aantrekkelijke verzekeringen, scherpe hypotheekvoorwaarden en veel meer financiële aan biedingen rondom wonen. René: "Daar kon ik geen nee tegen zeggen. Ik ben al jaren klant bij Rabobank Schiedam-Vlaardingen en lid van de ledenraad. Ik voel me thuis bij deze bank. Het is een no-nonsense bank waar je snel adequate informatie krijgt." Informeer dan bij Rabobank Schiedam-Vlaardingen naar de voordelen van een hypo theek. Wie tussen 15 september en 15 november een hypo theek afsluit, krijgt een zeer aantrekkelijke instapbonus. Wanneer er iets verandert in uw persoonlijke situatie, dan zorgt uw hypotheek adviseur ervoor dat uw hypotheek mee verandert. Zo blijft uw RaboHypotheek altijd up-to-date! René Esmeijer

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 10