Drie dagen feest Marco Borsato waarschijnlijk naar Bartels BRANDERS FEESTEN va/v, Speciaal Slagerij Vw— WM5SES\ Vic Hoorman Rotterdamsedijk 236A 3112 BP Schiedam 010 - 426 75 95 Broersveld 149 3111 LG Schiedam 010 - 426 68 28 Kwaliteit scoort altijd! S/irv'fd Arfrt/trp Sint Liduinastraat 49 3117 CP Schiedam 010 - 426 75 86 Nieuwe Maasstraat 102 3114 TP Schiedam ra 010 - 427 04 56 SCHIEDAM Slagerij Schiedam staat komend weekeinde in het teken van de Brandersfeesten. Het begint vrijdag al met de Taptoe. Het hele week einde is van alles te beleven in de stad. Genie ten van de Gondelvaart, slenteren over de Brandersmarkt en swingen tijdens Schiedam Live. Neem ook eens een kijkje op een van de tentoonstellingen of maak 's avonds een the- matocht met Fluiterboot. Voor de jeugd is ook een uitgebreid programma met theater, sport en spel en workshops. Kortom, het is drie da gen feest in de stad. ~i/]r'fir/rA//ir/AAer Marco Borsato, een ieder wel bekend van ondermeer zijn hit "rood" zal waarschijn- - lijk in de laatste drie maanden van het jaar een bezoek brengen aan Schiedam. Tenminste, als het aan 4 "jonge" Schiedamse ondernemers ligt. Wat is er aan de hand? Deze 4 ondernemers, te weten: Slagerij Vic Hoorman, Bakkerij de Gorzen, Slagerij Bartels en Bakkerij van der Krogt slaan de handen ineen. Ze hebben besloten om de laatste drie maanden van het jaar een knal aktie te organiseren!! Wordt u al nieuwsgierig? Lees dan gauw verder. Op een gezellige zaterdagavond hebben zij het vplgende bedacht. De klanten van Slagerij Vic Hoorman en Slagerij Bartels kunnen in de maanden oktober, november en december hun "slagers kassabonnen" gaan sparen. Hebben ze een totaal van 150 euro gespaard dan krijgen de klanten bij inlevering van de kassabonnen bij een van de twee slagerijen een tegoedbon voor een gratis hééérlijke kerst krans. Daar tegenover kunnen de klanten van Bakkerij de Gorzen en Bakkerij van der Krogt in dezelfde maanden hun "bakkers kassabonnen" sparen. Hebben ze een totaal van 150 euro gespaard dan krijgen de klanten bij inlevering van de kassabonnen bij een van de twee bakkerijen een tegoedbon voor een gratis hééérlijke rollade. Ik hoor u denken: Wat heeft Marco Borsato hiermee te maken? Nu het volgende: Marco Borsato is gek op akties zoals het sparen van muntjes, zegeltjes of inderdaad kassabonnen. Dus doet u de laatste drie maanden in een van de genoemde win kels uw boodschappen dan is de kans groot dat u Marco Borsato tegen het lijf loopt en bent u verzekerd dat u wat lekkers in huis heeft met de feestdagen. We wensen u veel succes met sparen en hopen u graag te zien in een van de onderstaande winkels.

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 27