Keiharde strijd in beeld gebracht ■V randstad Volop overuren voor de lachspieren Zuid dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad hoogst persoonlijk Inspraak Inlichtingen ROTTERDAM - De Rotterdam se acteurs van het Echt Rotter dams Theater laten op vier en vijf oktober de lachspieren van de bezoekers van het Oude Luxor Theater volop werken. Een nieuw theatergezelschap, een eerste voorstelling 'Weg van de buren', twee avonden te zien vanaf 20.00 uur aan de Kruiska de 10. Het Echt Rotterdams Theater is opgericht door Paul van Soest, van de serie 'toen was geluk heel gewoon.' De acteurs vor men een mix van routine en aanstormend jong taletïT'lfthpi Lanting sprak al over een 'waar dig opvolger van Theater van de Lach.' ROTTERDAM - Zaterdag 30 septem ber en zondag 1 oktober staan Isa Hoes en Rick Engelkes na tien jaar weer samen op de planken. Wat een mazzel dat zè daarvoor uitgerekend Rotterdam hebben uitgekozen, het oude Luxor theater om precies te zijn. Centraal in hun voorstelling staat het keiharde gevecht om een plaats op Broadway of Hollywood. Isa Hoes en Rick Engelkes vertolken de hoofdrollen in het showbizzstuk van Norman Beim 'succes.' Het stuk oogstte twintig jaar geleden ook al roem en aanzien, toen met Linda van Dyck en Willem Nijholt als uit voerenden. Eén doel en twee manieren om dat te bereiken is het fascinerende gege ven van 'Succes.' Het toneelstuk gunt het publiek een kijkje in de keu ken van een ambitieus acteursecht paar. Zij gaat over lijken om de top te bereiken, hij bewandelt wat meer de fluwelen weg. De voorstelling begint beide dagen om 16.00 uur. Kaarten kosten €19,- of €21,-1010-4843333). jij wilt alles anders wij zijn een goed begin Kennisgeving ontwerpbeschikking WET MILIEUBEHEER Onderwerp Inzage De Ameland aan de voet van de Euromast Niet zomaar een boot maar ook een soort van varende schouwburg. ROTTERDAM - Vanaf half novem ber zal een nieuwe wervelende Din ner Theatershow Rotterdam aan doen. En let wel: vanaf het water! Een spec taculair avontuur vol zang, dans en cabaret, waarbij een multigetalen- teerd showteam in levensechte kos tuums de bezoekers meenemen op reis over de zeven wereldzeeën. Middels een samenwerkingsverband tussen Partyservice Nederland en theaterbureau Inspiration Point is deze Dinner Theatershow tot stand gekomen. Het luxueuze partyschip 'De Ameland' zal vanaf zaterdag 17 november vanaf de Parkhaven aan de voet van de Euromast dienst doen als nostalgisch theaterschip. Schatten In de komende winterperiode zullen twee verschillende Dinner Theater producties opgevoerd worden. Aller eerst is er het thema 'Schatten Schavuiten', ook wel 'Het Rotter damse Pirates of the Caribean' ge noemd. De theatershows zijn exclusief te boeken voor groepen vanaf honderd tot tweehonderd personen. Daar naast kunnen particulieren en klei nere groepen gebruik maken van de inschrijfavonden op vrijdag 17 no vember, zaterdag 2 december, zon dag 17 december en vrijdag 22 de cember. De prijs is 89,50 inclusief overheer lijke buffetten en onbeperkte drank jes. Neem voor meer informatie contact op met Partyservice Nederland, tele foonnummer 0900-BELFEEST (0900-2353 337) of kijk op www.theaterophetwater.nl kijk voor meer banen op www.randstad.nl provincie Holland Woensdag 20 september 2006 - Pagina 38 Na bovengenoemde periode is inzage van de stukken mogelijk in het kantoor van de DCMR, eveneens na telefonische afspraak. Op grond van de artikelen 3:15 en 3:16 van de Algemene wet bestuursrecht, kan een ieder gedurende de bovengenoemde termijn zijn/haar zienswijze over de ontwerpbeschikking schriftelijk of mondeling kenbaar maken aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, p/a DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. U kunt, indien u belanghebbende bent, te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u binnen bovengenoemde termijn zienswijzen hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen zienswijzen hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Voor informatie over de aanvraag en de ontwerpbeschikking kunt u zich wenden tot de heer F.R. de Jong van de DCMR, telefoonnummer: 010 - 246 82 91. Voor vragen over de procedure en terinzagelegging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met de DCMR (telefoonnummer: 010 - 246 84 03). Projectnummer: 415334 industrie Hanane Onat-Berad (010)204 23 32 Stadserf 46-48 Schiedam postbezorger m/v Wij zijn per direct op zoek naar postbe zorgers. Ben je in het bezit van een degelijke fiets met bagagedrager? Ben je enthousiast, flexibel, een echte doorzetter en bekend in de omgeving van Rotterdam? Reageer dan snel op deze vacature. hanane.onat@nl.randstad.com Dinerend en varend theater Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 31 juli 2006 een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een aanvraag van MAF Holding B.V. (de B.V. Nederlandse Erts - en Mineraal bewerking is namens de MAF exploitant) om een vergunning voor het veranderen van de inrichting aan de Schiedamsedijk 106 te Vlaardingen. De verandering heeft betrekking op het bewerken (malen) van ferro alloys, ertsen en mineralen. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben het voornemen de gevraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorschriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. U kunt de ontwerpbeschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 21 september 2006 tot en met 1 november 2006 op werkdagen van 8.30 uur tot 16.00 uur op de volgende plaatsen inzien: - het kantoor van de Dienst Stadswerk van de gemeente Vlaardingen, Sectie Milieu, Hoflaan 27 te Vlaardingen; Openbare Bibliotheek van Vlaardingen, Waalstraat 100, tijdens de openings uren; - het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. De stukken kunnen gedurende deze periode ook buiten de kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR na telefonische afspraak (010-246 8621). FOTO: PR

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 38