nv* Sales Support Engineers (m/v) op 19%l BTW Ukomt toch ook? Bmakelaarsland ffl Giro 456 Géén aanbetaling! dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Kijk op www.makelaarsland.nl of bel 088-200 2000 www.modeltuinenzwanenburg.nl Power and Productivity for a better world™. Visit www.abb.nl Schiedam, Nijhoffplein 1 Vraagprijs 324.500,- k.k. Utrecht 1 IEUWE SIERBESTRATING? Nu slechts i mm kerkinactie missionair uterk PIJNLOOS EN VEILIG ONTHAREN €98,- Badkamers Tegels Plavuizen Whirlpools Stoomcabines €240,- €39,- Gerard Burgerlaan 32 (Woonboulevard Hoogstad) Vlaardingen Tel. 010 - 434 20 58 rriet andere acties, uitverkoop en showmodellen www.warmtebron.nl BEAUTY+PLAN @010-473 45 68 Woensdag 20 september 2006 - Pagina 47 De slimste manier om je huis te verkopen! Aanleg sierbestrating en tuinhout ook bij U in de regio. verkopen doen we samen NVM ABB is een wereldwijde onderneming die toonaangevend is op het gebied van transmissie en distributie van elektriciteit, proces- en productieautomatisering alsmede elektrische, elektronische en installatietechnische producten en systemen. De divisie Automation Products levert producten en systemen aan een zeer brede kring van afnemers in praktisch alle markt segmenten. Betreffende divisie is betrokken bij zowel nieuwbouw- als onderhoudsprojecten. De afdeling Systeemcomponenten richt zich met name op de verkoop van componenten op het gebied van schakelmateriaal. De producten zijn afkomstig van producenten uit diverse Europese landen. De verkoop vindt voor een deel plaats via groothandels naar machinebouwers, paneelbouwers, system integrators en eind gebruikers in de diverse marktsegmenten. Binnen de verkoopgroep Control Products en de verkoopgroep Breakers en Switches zijn wij op zoek naar Sales Support Engineers. Functie U onderhoudt overwegend telefonische contacten met interne en externe (potentiële) klanten waarin een klantgerichte en mee denkende houding centraal staat. Een belangrijk onderdeel hierin is het bieden van technische ondersteuning. Een groot gedeelte van uw takenpakket bestaat uit het opstellen van offertes met behulp van een offertesysteem.Tevens begeleidt u de orderverwerking. Op termijn kan een koppeling aan een buitendienstmedewerker tot de mogelijkheden behoren. Gezien de one team-gedachte binnen ABB wordt van u verwacht dat u tijdens contacten met klanten ook mogelijkheden met betrekking tot andere ABB-producten en/of -diensten onder de aandacht brengt. De Sales Support Engineer bij de verkoopgroep Control Products biedt technische ondersteuning op het gebied van magneetschakelaars, softstarters, drukknoppen, ster-driehoek schakelaars, elektronische producten en relais. Hiertoe onderhoudt u tevens de contacten met onze producenten in Duitsland en Frankrijk. U volgt regelmatig trainingen bij onze fabrieken in Duitsland en u heeft de intentie door te groeien in uw functie. De Sales Support Engineer bij de verkoopgroep Breaker en Switches biedt technische ondersteuning op het gebied van vermogensschakelaars, lastschakelaars en veilighedenlastscheiders. Proflei U bent een jonge schoolverlater met een HTS-diploma (bij voorkeur richting Elektrotechniek) of een MTS'er (bij voorkeur richting Elektro techniek) met enkele jaren werkervaring. U heeft een commerciële instelling en goede contactuele vaardigheden. U werkt resultaat gericht en efficiënt en bent snel in staat op situaties in te spelen. U bent bereid en gewend om in teamverband te werken. U heeft een goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift en heeft erva ring in het gebruik van computers en de Office-softwarepakketten. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Dick Wacanno, telefoon (010) 407 80 02, e-mail: dick.wacanno@nl.abb.com. U kunt zowel schriftelijk als via e-mail solliciteren: ABB b.v.,t.a.v.Jacqueline Pereboom, Postbus 301,3000 AH Rotterdam, e-mail: soll@nl.abb.com, onder vermelding van Sales Support Engineer Systeemcomponenten'. Perceeloppervlak: 294 m2 Woonoppervlak: 111 m2 Inhoud: 320 m3 Aantol kamers: 3 Te koop: PIRAMIDEWONING Wilf u in een huis wonen woarvan er geen 13 in een dozijn goan? Dat kon! Er is er nu 1 te koop in Schiedam-Noord. De woning is vrij staand, heeft een grote tuin en staat in een outoluwe, rustige en groene omgeving. Incl. stenen en zand, uitgraven, afvoer, aanleggen, trillen en 1 jaar garantie. Modeltuinen Zwanenburg IJweg 411, Zwanenburg 023 - 55 52 475 030 - 29 48 370 Gratis ontwerp en vrijblijvende prijsopgave ook bij U thuis. JZ. gefouen-tieipen-boutijfn SKIf^OLUTlorslS Met de technisch hoogwaar dige MedCos IPL (lichtflits methode) wordt de haarwortel pijnloos en veilig vernietigd. Nu kan op elk deel van uw lichaam ongewenste haargroei snel en definitief worden verwijderd. BOVENLIP Ter kennismaking tot 25% korting en betaling mogelijk met het unieke: vanaf: €20 j" p/m Bel voor een behandeling en/of GRATIS Testpatch: Dernier Cri Hoogstraat 155 3111 HE Schiedam Bovengenoemde tarieven zijn per behandeling en niet ig in combinatie met andere aanbiedingen en/of kodingt

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 47