Enthousiaste civieltechnici gezocht Komt tijd, komt huisraad nm. Het Nieuwe Stadsblad Schandalen en een verhaal over ware liefde Suver Nuver opent het ART! SHOCK seizoen Part time wasstraat medewerkers Weekendhulp m/v Hoogheemraadschap gooit lijntje uit naar waterkwaliteit m/v SCHIEDAM - Het Film huis draait donderdag de film L'Ivresse du Pouvoir, voor vrijdag staat The White Masai op het programma, de voorstelling begint om 21.00 uur (kassa open om 20.30 uur). Kaarten kosten 7 euro. De Elf affaire is het grootste politieke schandaal uit de Franse geschiedenis. Ver schillende prominente Franse politici van zowel SCHIEDAM - Het Hoog heemraadschap Delf land start deze week met een onderzoek naar de visstand in sloten en ka nalen. Gekeken wordt welke vissoorten er voor komen en hoe de leef tijdsopbouw en de con ditie van de vissen is. De toestand waarin de vis stand verkeert, zegt veel over de waterkwaliteit. Het onderzoeken van de visstand is een nieuwe manier van meten, die voortkomt uit de Euro pese wetgeving om de waterkwaliteit te verbe teren. Het onderzoek wordt zo nodig iedere zes jaar herhaald. Op de ze manier kan Delfland achterhalen in hoeverre bepaalde maatregelen, zoals het aanleggen van natuurvriendelijke oe vers, goed uitpakken voor de visstand. Het onderzoek duurt naar verwachting tot half oktober. In verschillende, sloten en kanalen wor den vissen gevangen en één voor één bekeken op soort, lengte en gewicht. Ook wordt onderzocht hoe de leeftijdsopbouw en conditie van de vis is. Delfland zegt zo dier vriendelijk mogelijk te werk te gaan maar kan niet uitsluiten dat er en kele 'slachtoffers' vallen. Hengelsportverenigin gen zijn nauw betrokken bij het onderzoek en doen zelf ook metingen. Een deel van het onder zoek vindt 's avonds en 's nachts plaats. Hierdoor kan op enkele plaatsen enige overlast ontstaan. Projectmedewerker Toezichthouder linkse als rechtse signatuur bleken jarenlang miljoe nen euro's te hebben aan genomen in ruil voor kost bare informatie of hande lingen waarmee zij de Franse oliemaatschappij Elf in de kaart zouden spe len. In L'Ivresse du pouvoir vertelt Chabrol dit waarge beurde verhaal, hoewel hij aan het begin van de film cynisch beweert dat "elke overeenkomst met waar gebeurde feiten op puur toeval berust". De kijker volgt onderzoeksrechter Jeanne Charmant-Killman en een van de hoofdver dachten, Michel Humeau, gaandeweg het onderzoek. Beiden krijgen te maken met grote en onvoorziene gevolgen die dit schandaal heeft voor henzelf en hun omgeving. De jonge Zwit serse vrouw Carola maakt samen met haar vriend een reis door Kenia. Tij dens een excursie maakt ze kennis met de Masai-krij- ger Lemalian. Met zijn tra ditionele kledij en wapen uitrusting ziet hij er uit als de man van haar dromen. Ze wordt dan ook hals- over-kop verliefd en be sluit op het einde van haar vakantie temg te gaan om hem opnieuw te ontmoe ten. Met onuitputtelijke energie overwint ze vele te genslagen, en bouwt aan een nieuw leven in Afrika. Toch dringt langzaam het enorme cultuurverschil tot haar door. En hoe beter ze Lemalian leert kennen, hoe minder ze van hem begrijpt. Prachtige film waarin de liefde centraal staat. SCHIEDAM - Het ARTi SHOCK seizoen van de Rijnmondtheaters wordt op 5 oktober in Theater het Kruispunt, Barendrecht af getrapt met het eerste luik uit het drieluik Triple Bill: Geloof, Hoop, Liefde van Suver Nuver. Triple Bill is een theatrale totaalbeleve nis. Een roadshow met softpomomuziek passie volle smartlappen, walsen de bejaarden piepjonge ballerina's, slapstick seri eus theater, bizarre en gerds onschuldige lie verds, kortom Suver Nuver op Suver Nuverst. Peer van den Berg, Dette Glashouwer en Henk Zwart van Suver Nuver maken theater vanuit een constante behoefte om hun persoonlijke fascina tie met wat er om hen heen gebeurt en hoe dit hun le vens beïnvloedt, op het to neel te onderzoeken. Zij willen hierbij vragen stel len zonder pasklare ant woorden te geven, wakker schudden zonder te mora liseren. Deze uitgangspun ten leveren voor het pu bliek en de makers voor stellingen op, die nauw aansluiten bij de maat schappelijke actualiteit; onconventionele voorstel lingen ook, die opvallen door hun lichamelijkheid, schaamteloosheid en bi zarre verbeeldingskracht. Het complete drieluik Tri ple Bill is in de Rijnmond theaters te zien. Het eerste luik Liefde is te zien op 5 oktober, 20.15 uur in Theater het Kruispunt, Ba rendrecht en is daarmee ook de ARTi SHOCK pre mière van dit seizoen. In Liefde onderzoeken de le den van Suver Nuver hun individuele fascinaties met het thema liefde. Het pu bliek wordt liefdevol ont vangen: de voorstelling be gint zodra u de drempel van het theater betreedt. Was sich liebt, das neckt sich. Of niet...? Na afloop van de voorstelling is er een nabespreking met de acteurs. Het tweede luik Hoop is te zien op 31 oktober, 20.15 uur in Fortis Theater a.d Schie, Schiedam. Suver Nuver hoopt in dit luik op Geluk. Ze vragen zich af of het mogelijk is om het pu bliek met een gevaarlijk ge lukkig gevoel de deur uit te krijgen. Waardoor voelen mensen zich goed? Hoe pamper je je toeschouwers, maar ook hoe pamper je jezelf? Het derde en afsluitende luik Geloof is te zien op 7 december, 20.15 uur in het Isala Theater, Capelle a/d IJssel. Hjerin zoekt Suver Nuver het geloof en vindt het overal, met als gevolg; één avond, drie totaal ver schillende theaterervarin- gen.Kijk voor meer infor matie voor ARTi SHOCK en kaartverkoopinformatie op www.rijnmond- theaters.nl SCHIEDAM - Galerie Illias opent het nieuwe culturele seizoen met de gecombi neerde expositie Komt tijd, komt huisraad'. Te zien zijn klokken van Ton Groenendijk, die een soort vervreemding oproepen door de behandeling van de wijzerplaat. Beelden van Carla Gervais de la Rambelje en Ilja Mara Si- brandi op sokkels van Jo- han de Block. "Verkunstelde huisraad" van Miranda lockhorst, Anita van Pelt en Marilou de Poorter. Stoelen en ta feltjes beplakt en bewerkt tot kunstwerken terwijl de functionaliteit behouden blijft. Verder zeefdrukken en schilderijen van ver schillende exposanten. De opening is op zaterdag 23 september om 15.00 en loopt t/m zondag 29 okto ber. Openingstijden; vrij dag t/m zondag van 14.00 tot 17.00. Galerie Ilias is ge legen aan de Hoogstraat 169 te Schiedam. 48 Woensdag 20 september 2006 - Pagina 49 BOB Autowas is samen met ACE een begrip in de autowasbranche. Daar waar ACE complete professionele wasstraten ontwikkelt en bouwt in geheel Nederland, exploiteert BOB Autowas drie grote textiele was straten, te weten in Rotterdam, Lelystad en Schiedam. In totaal wast BOB Autowas ruim 200.000 auto's per jaar en behoort hiermee tot de grootste van Nederland. Voor onze locatie in Schiedam zijn wij op zoek naar: (20 uur per week) Je werkt in de wasstraat dagelijks met een aantal collega's. Je zorgt er voor dat al onze klanten met een schone auto het terrein weer verlaten en dan ben je met de volgende werkzaamheden bezig: verkoop van de waspakketten, beheren en onderhouden van de wasstraat, licht admini stratieve werkzaamheden en vooral service verlenen. In het weekend ben je vooral bezig met het wassen van de auto's (gebeurt grotendeels machinaal) en het onderhouden van het terrein. Heb je interesse, stuur dan je sollicitatiebrief met CV naar Bob Autowas, t.a.v. de heer G. Mink, s'Gravenlandseweg 412, 3125 BK, Schiedam. Mailen mag ook naar gert@bobautowas.nl Ben jij die gemotiveerde projectmedewerker of toezichthouder met zowel technische als communicatieve kwaliteiten? Dan is Van der Waal Partners B.V. op zoek naar jou. Van der Waal Partners is een middelgroot zelfstandig Civiel- en Cultuurtechnisch Ingenieursbureau in het Westland. Vanaf begin 2007 zullen wij ons vestigen in ons nieuwe kantoorgebouw aan de Zuidweg te Naaldwijk. Onze opdrachtgevers zijn gemeenten, provincies, waterschappen, bouwondernemingen en project ontwikkelaars. Voor hen verzorgen we de ontwikkeling, engineering en directievoering van projecten in de grond-, weg- en waterbouw, volgens ons ISO-gecertificeerde kwaliteitsmanagementsysteem. Binnen ons team van vijftig medewerkers is door uitbreiding van de werkzaamheden ruimte voor meerdere projectmedewerkers en toezichthouders. M/V M/V De werkzaamheden De projectmedewerker: - is verantwoordelijk voor de uitwerking en het tekenen van civieltechnische projecten vanaf voorontwerp- tot en met bestekfase; - ondersteunt de projectleider in de verzorging van vergun ningaanvragen, offertes en de controle op het product en; - verzorgt de projectgebonden administratie, zoals verslag legging en archivering. Het profiel De kandidaat: - heeft een opleiding MBO/HBO civiele techniek; - heeft bij voorkeur ervaring met microstation en de RAW-systematiek; - is communicatief sterk, zowel mondeling als schriftelijk en; - werkt graag in teamverband. Voor deze functies bieden wij: - een salaris afgestemd op ervaring en opleiding; - een uitdagende functie bij een groeiend bedrijf met een open en informele sfeer; interessante en uiteenlopende projecten waarin alle civieltechnische aspecten aan bod komen; - mogelijkheden om je verder te ontwikkelen met opleidin gen of cursussen en; doorgroeimogelijkheden naar een leidinggevende of specialistische functie. De werkzaamheden De toezichthouder: - is verantwoordelijk voor het dagelijks toezicht op civiel technische projecten; - signaleert meer- en minderwerk en stelt termijnbetalingen op en; - verzorgt de projectgebonden administratie, zoals bouw- verslagen, opzichterdagboek, revisie en archivering. Het profiel De kandidaat: - heeft een opleiding MBO/HBO civiele techniek met minimaal 2 jaar relevante werkervaring; - is bekend met de U.A.V-regelgeving en de RAW-systematiek; - is communicatief sterk, zowel mondeling als schriftelijk en; - werkt graag in teamverband. Geïnteresseerd? Stuur een sollicitatiebrief met CV voor 6 oktober 2006 naar: Van der Waal Partners B.V. T.a.v. Jan-Peter Schipper Postbus 373 2670 AK NAALDWIJK Bezoekadres: v.d. Hoevenstraat 18 te Naaldwijk of e-mail de gegevens naar: jps@vanderwaal-partners.nl Voor meer informatie over de vacatureJan-Peter Schipper, tel. 0174 - 62 77 91. Meer informatie over het bureau en de projecten vind je op www.vanderwaal-partners.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteid.

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 49