r r r Sani-Dump, viert feest i.v.m. opening 10e filiaal, zondag 8 oktober koopzondag! A- merken sanitair tegen bodemprijzen ZONDAG 8 OKTOBER GEOPEND MÉiMtafusititei fieen Tstp dipzaak! Dal is SanhDump, Het enige wat wij dumpen is de prijs! NIET ALLEEN DE GOEDKOOPSTE MAAR NU OOK DE GROOTSTE Maagd dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Horoscoop Ram U krijgt de indruk dat iedereen iets van u wil. Probeer die onrust wat te kanaliseren en ver standige beslissingen te nemen. Het is geen week om impulsieve dingen te doen. Laat uw hoofd niet op hol brengen. Iets in uw omge ving zorgt voor een positieve wending. Stier Een vruchtbare week. maar een drukke week met wat kritiek van anderen. De keuze is aan u om in de tegenaanval te gaan. Probeer niet kwaad te worden en u niet te ergeren, met uw gevoel voor humor komt u immers overal uit? Tweelingen In uw werk loopt alles beter, maar nog niet zo als u echt wilt. Soepelheid in de omgang is daarbij uw beste troef. Ga niet in op voorstellen van anderen, maar maak zelf uw plannen. U kunt dan nog altijd zien hoe u het één en ander met vrienden of kennissen combineert. Kreeft Humor en wat afstand zullen deze week goed werken in het contact met anderen. Maak plannen, nodig uit, maar houd de sfeer in ei gen hand. Er zouden wat strubbelingen kun nen komen met een ram, maar ook een dier baar contact. Leeuw U hebt te maken met iemand die op zijn of haar eigen voordeel uit is. Het zou verstandig kunnen zijn om u daarover eens uit te spreken en daar is deze week gunstig voor. U zult een gewillig oor vinden. Weegschaal U kunt deze week goed profiteren van karaktertrekken die bij uw teken horen. Een goed aanvoelen van de dingen maakt, dat u anderen tot steun bent omdat u de dingen goed begrijpt Schorpioen U hebt veel te regelen voor iemand die op het moment een beetje is vastgelo pen. Dat geeft u afleiding. U hebt goed inzicht in een kwestie die speelt en in de loop van de week zal blijken hoe u kunt handelen. Een op lossing komt, maar niet snel. Boogschutter U moet u wat plooien naar de verlan gens van uw omgeving, ook al denkt u dat u dat nu niet kunt opbrengen. Het is geen gemakkelijke opgave, maar u moet geduld hebben met mensen die een minder uitge sproken mening hebben. Steenbok Begin van de week is er een hoop druk te, het lijkt wel een lawine. Geef toch tijd aan uw geliefde. U hoeft niet altijd zo flink en beschikbaar te zijn, u bent er aan toe om uw ei gen accu op te laden. Er is een belangrijke ge beurtenis op komst. Waterman -j Te veel thuis zijn, daar houdt u niet van. - Een goede planning is noodzakelijk, uw rustige aanwezigheid is van belang. Laat wat ruimte aan jongeren en doe uw voordeel met hun frisse ideeën. Vissen Kans op wat deining in de werksfeer. Er speelt een netelige kwestie die moet worden opgelost. U krijgt enige kritiek deze week en dat is niet alleen moeilijk voor u, maar ook voor anderen. Het zal u wel verder bren gen als u over deze hobbel heen bent. 1 3 10 2 9 4 7 5 6 1 23456789 10 Rotterdam - Geen dumpzaak voor sanitair 'met een foutje',maar hoogwaardige A-merken tegen bodem-prijzen, dat is Sani-Dump, aan de Stadionweg 45a te Rotterdam. Merken zoals onder meer Sphinx, Ucosan, Grohe, Duravit (Philippe Starck), Novellini, Dornbracht, Hüppe en Villeroy Boch geven al aan om wat voor kwaliteit het gaat. Maar, vanwaar die hoge kortingen? Die kan Sani-Dump geven door een nieuwe formule: kijken, kopen en zelf meenemen (eventueel op een later tijdstip)! Daarbij koopt Sani-Dump in het groot in bij de leveranciers en dat zorgt voor hele lage prijzen. Vaak denken de mensen dat het bij ons om restpartijen of B-keuzen gaat, maar niets is minder waar. Uw sanitair wordt speciaal voor u besteld. Verder kijken is vaak overbodig, want in onze showroom vindt u een enorm assortiment, waaronder: 90 baden, 85 badmeubels en 80 douchecabines. Daarnaast het gehele assortiment kranen van Grohe, verschillende merken tegels, al het keramisch sanitair van Spinx en Villeroy Boch, kortom, u kijkt uw ogen uit! Gelukkig wordt kiezen makkelijk omdat nu alle producten onder één dak staan in onze nieuwe mega-store. Waar u anders verschil lende sanitairzaken moet bezoeken om een keuze te kunnen maken voor uw badkamer ziet u bij ons in één oogopslag wat er allemaal te koop is Tel daarbij op dat de A-merken sanitair een fabrieksgarantie van 1 tot 5 jaar geven en in de meeste gevallen ook nog een nalevergarantie voor onderdelen van 5 tot 10 jaar. dan begrijpt u dat Sani-Dump de juiste keuze is. Wij zeggen altijd tegen de mensen: 'Ga gerust overal kijken, onthoud de prijzen goed en dan zien we u vanzelf wel weer bij Sani-Dump terug.' I StoonKabjiKlWhirlpool abe. Spectaculaire aanbiedingen op de Ballonpriltalttie met extra kortingen van 3 tlm Wi. (bij aankoop van e«n badamer van mininiaal Cl,')1 o,a. Grohe, Villeray Both en Sphini keramielt Hüppe en Wiliu etc. ËlhUntN nlH I.V.M. OPENING 10 FILIAAL Stadionweg 45a Rotterdam ruim 2000 m2 showroom (nabij Feyenoord stadion)*^ voor openingstijden zié www.sanidump.com gg£ Woensdag 4 oktober 2006 - Pagina 43 Creëer een plek voor uzelf. U komt een beetje in de verdrukking, ook door de rommel die er om u heen is. Maak nu eerst een gezellig hoekje van waar uit u de wereld en u zelf kunt beschouwen. Puzzel mee! loof boom op brengst kiel water zuilen gang vogel gesloten koppel vreemd voor zetsel vaartuig T 8 Oudnoors hof dichter drukte ver vuilde mist borrel pijlstift familie lid macho stad in Japan licht- eenheid schar nier T vreugde zee bocht onder wereld dwaas lange, smalle groef T entstof ver losser Kaapse ezel vorsten- titel hitte prijzig stekel- huidig dier T paardje nieuw lof dwalen grond toon water stand geleerd heid T T achter voor zetsel thans T meer in Amerika T T sieraad vreemde munt Puzzelland.com SANI-DUMP VOOfOwQiOiung, waW1 MipltÉj ffli totaéé! I»

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 43