We haw -ir randstad rail-link Your within Europe European Rail Shuttle Document Coördinator the c Tweeduizend euro opgehaald voor Sophies's Walk (HBl Het Nieuwe Stadsblad Trofee voor jeugdtrainer Belgraver 'Geweld kan echt niet' VLAARDINGEN - Het bestuur van Hockeyclub Pollux heeft vorige week de 'Schutte-trophee' uitgereikt aan Nick Belgraver. Belgraver krijgt de prijs van de vereniging voor zijn verdiensten als speler, jeugdtrainer en zijn bij drage aan de technische commissie van het afgelopen seizoen. Het beeldje, een creatie van beeldend kunste naar Ammerlaan, symboliseert de symbiose van de spor tende mens en haar beleving. De prijs werd overhandig door Kimberly Hofman die vorig jaar de Schutte-trophee in de wacht sleepte. Brieven Ik schaam me dood! Am bulancepersoneel dat aan gevallen wordt in ons uit gaansgebied terwijl ze hun werk uitvoeren. Het is toch niet te geloven! Vlaardingen zeer negatief in het nieuws en dan heb ik het nog niet eens over de gevolgen voor degene die de hulp nodig hebben. Kunnen we daar niets aan doen? woon echt niet! Roeja Dobbelstein To and from: Netherlands Belgium Germany Italy Czech Republic Hungary I Slovak Republic Poland Bulgaria Greece Slovenia Denmark Deze zes dames zijnde allereerste lichting 'interne' leerling-verpleegkundigen VLAARDINGEN - Het veertigjarig jubileum van het Zonnehuis wordt een week lang door alle betrokkenen en op alle afdelingen, van het Universum tot de Brasserie, uitbundig gevierd. Het zonover goten herfstweer lokte veel Zonnehuisbewo ners naar het terras. Vrijdag wordt de fees- tweek met the Dutch Rythm Steel Show band afgesloten. Op 4 oktober 1966 werd het Zonnehuis officieel ge opend door de toenmalige Commissaris van de Ko ningin en die was heel en thousiast over het spikspl internieuwe onderkomen: 'Zonnig, licht, veel ruimte!' maar ook: 'Geheel aan de behoeften aangepast!' en: 'Drempelvrije toegang!' Zaken die nu heel gewoon zijn, net als het feit dat de bewoners tegenwoordig veel meer privacy hebben. 'Dat zal in de toekomst al leen nog maar toenemen,' aldus Dorien Baas. 'De mensen krijgen steeds meer de regie temg over hun leven. Er is hier bij voorbeeld een intern reis bureau waar men zelfstan dig aangepaste reizen kan boeken. Er is ook een extra ruimte beschikbaar voor privé-feesten met eventu eel gebruik van een cate ring, een rolstoelservice bedrijf en niet te vergeten: een druk bezocht internet café met allerlei aanpass ingen!' Aan de Dillenburgsingel zal het in de komende tijd wel wat rustiger worden. Het Zonnehuis zal 'als van ouds' haar plaats in de Vlaardingse maatschappij blijven innemen, maar in de stad worden op kleine schaal nieuwe voorzienin gen voor ouderen ge bouwd 'Het Zonnehuis gaat terug naar de propor tie van een verpleeghuis zoals het veertig jaar gele den was: met tot 170 plaat sen voor vooral somati sche bewoners. Ook komt er huisvesting voor jonge- renflats op het Zonnehuis terrein en dat geeft al aan waar het in de toekomst om gaat: goed wonen mid denin de samenleving met een hoogwaardige medi sche zorg.' jij weet waar je heen wilt wij weten waar je kunt beginnen r kijk voor meer banen op www.randstad.nl Woensdag 4 oktober 2006 - Pagina 59 Vlaggen uit voor 't Zonnehuis ERS Railways (ERS) is een Europees gecertificeerd spoorwegbedrijf met Maersk Line als moedermaatschappij. Wij startten onze activiteiten in oktober 2002. Wij transporteren per spoor containers van terminal naar terminal, tussen Rotterdam en Duitsland, Italië, Tsjechië, België en Polen. Wij zijn een jonge maar ook een succesvolle organisatie met korte communicatielijnen. Naast het hoofdkantoor in Rotterdam, hebben wij ook kantoren in Duitsland, Tsjechië en Hongarije en zijn er in deze landen ongeveer 100 mensen werkzaam. Vanwege de ontwikkeling van nieuwe activiteiten binnen ERS zijn we voor onze locatie op de Maasvlakte per direct op zoek naar twee fulltime collega's voor de functie van m/v 24 7 shifts De functie: Je hebt een coördinerende rol tussen de verschillende partijen zoals terminals, douane en de diverse interne planningsafdelingen van ERS. Je bent de spin in het web! Je bent verantwoordelijk voor het op tijd aanleveren van de juiste transportdocumenten bij de terminals ECT/APMT en de douane Toezien dat de juiste informatie met betrekking tot de container gegevens bij de douane en terminals komen Correcte wijze invoeren van de containergegevens in het specifieke software pakket (Terminals) Tijdig de vrachtbrieven klaar maken voor onze machinisten Functie vereisten: Recentelijk afgeronde MBO opleiding (logistieke opleiding heeft de voorkeur) Feeling hebben met logistieke/haven wereld Werkervaring in de transportsector is een pré Goede communicatieve vaardigheden Accuraat Proactieve werkhouding Stressbestendig/flexibel Behendig zijn met diverse software programma's In het bezit zijn van een rijbewijs B Wat kunnen wij jou bieden? Naast een goed salaris (inclusief onregelmatigheidstoeslag) en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, biedt ERS een uit dagende positie met voldoende mogelijkheden om je persoon lijke en professionele ontwikkeling verder uit breiden. Interesse in deze uitdaging? Stuur dan zsm je sollicitatie aangevuld met je CV per email naar Sandra Batenburg, s.batenburg@ersrail.com of stuur je sollicitatie per post naar ERS Railways B.V., Albert Plesmanweg 61 K-L, 3088 GB te Rotterdam. Voor meer informatie over ERS zie: www.ersrail.com. FOTO: WHK DOOR KLASKE GEERST VLAARDINGEN - Sophies's Walk heeft in twee Nederlandse steden (Vlaardin gen en Groningen) 2000 euro opge bracht Op zondagochtend 1 oktober 2006 vond in de Broekpolder de 5 ki lometer lange wandeltocht voor de Va- sa Previa Foundation plaats. Vasa previa is een zwangerschaps complicatie waarbij bloedvaten van de baby van de placenta of navelstreng voor de geboorteuitgang lopen. Het heeft een hoog sterftecijfer. hoogst persoonlijk industrie Hanane Onat-Berad (010) 204 23 32 Stadserf 46-48 Schiedam postbezorger m/v Wij zijn per direct op zoek naar postbe zorgers. Ben je in het bezit van een degelijke fiets met bagagedrager? Ben je enthousiast, flexibel, een echte doorzetter en bekend in de omgeving van Rotterdam? Reageer dan snel op deze vacature. hanane.onat@nl.randstad.com

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 59