Hygiënisch muizen zonder handjes Neem Disney goes gadget Robbies plaats in komt er aan! Mobiele beveiliging in 'opladerland' I f. PMy/SEIIflHin He Nieuwe Stadsblad GADGETS Als je dag in, dag uit met je hand op de muis zit, zou je je af kunnen vragen of er inmiddels al een flinke kolonie bac teriën zich gemak kelijk maakt onder jouw vingers. Natuurlijk, je kunt het je ook niet afvragen, maar als je het jezelf wel afvraagt, hebben we goed nieuws. Er is namelijk een muis verkrijgbaar waar - dankzij een speciale coating - een bacterie geen vaste grond onder de voeten kan krijgen. Verder is de muis natuurlijk van alle gemakken voor zien. Zo beschikt hij over een optische sensor, waardoor hij zonder snoer op bijna ieder oppervlak uitstekend functioneert. Kijk voor meer informatie op www.iogear.com. Mobieltje, digitale camera, Ipod, porta ble spelcompu ter... allemaal leuk, allemaal handig en allemaal apparaten die regelmatig aan de oplader gehan gen moeten worden om ze nieuw leven in te blazen. En dat is minder leuk en minder handig, want ie der apparaat heeft zijn eigen oplader. En die moet je dan allemaal wel bij je heb ben als je ze nodig hebt Met de FED Charger wordt het leven in oplader land een stuk over zichtelijker. Hier mee kun je name lijk je mobiele ap paratuur met na genoeg elke opla der voeden. En om het nog makkelij ker te maken kun je het geheel ook aansluiten op de USB poort van je laptop om je apparatuur op te laden. De FED Charger is een Nederlands product en komt deze maand op de markt. Meer informatie is te vinden op www.fedcharger.nl. e Een ultieme stereo draagbare handsfree-oplossing voor het ge nieten van kwaliteitsmuziek, zo wel thuis als ergens anders. De HPM-85 is nog niet verkrijgbaar, maar de verwachting is hoog ge spannen. De krachtige luidspre kers met neodymiummagneten en 30 mm drivers zijn perfect ge plaatst en zorgen voor diepe bas sen en minimale vervorming. De HPM-85 is ook buitengewoon comfortabel, met een beklede hoofdband en comfortabele oor kussens die kunnen worden om gedraaid om met een oor te kun nen luisteren. Dankzij de prakti sche en stijlvolle afstandsbedie ning kun je je gsm in je broek- of jaszak houden terwijl je gesprek ken aanneemt en geniet van een voortreffelijk muziekervaring. Voor meer informatie kun je een kijkje nemen op de website www.sonyericsson.com. Het is de opvolger van de Ga- meCube, kreeg in eerste instan tie de naam 'Revolution' mee en zal begin december in ons land als 'Wii' verkrijgbaar zijn. Deze nieuwe spelcomputer valt vooral op door de controller. Die is namelijk bewegings- en positiegevoelig, waardoor je het apparaatje - dat op het eerste gezicht op een afstandsbedie ning lijkt - als tennisracket, zwaard, golfclub, vishengel, au tostuur en zelfs dirigentstokje kunt gebruiken. En natuurlijk zijn er diverse spellen beschik baar om al die functies ook daadwerkelijk te proberen. Nu er geen knoppen meer inge drukt hoeven te worden, kan echt alle aandacht op het scherm gericht blijven, zodat je geen moment meer mist. Verder beschikt de controller over een speaker, waardoor 3D geluiden voortgebracht kunnen worden, en over een 'Mii' optie waarmee je de karakters in het spel zelf kunt vormgeven. De Wii heeft tevens een foto programma, een prikbord en kalender. Met de Wii is het ook mogelijk om op het internet te surfen. De console maakt daar voor gebruik van Opera soft ware. Verder heeft de console een weerkanaal en een nieuws kanaal. Kijk voor meer informatie op www.nintendo.nl. Je hebt er hard voor gewerkt, je bent er supertrots op en dan be sluit iemand dat het kapot moet of weggenomen. Het is tegenwoordig geen overbodige luxe om je bezittingen te beveiligen en gelukkig wordt die be veiliging ook steeds een voudiger en goedkoper. Zo kun je bijvoorbeeld kie zen voor de GSMguard300. Ideaal voor het beveiligen van garage, opslagruimte, paarden stal, boot of vakantiewoning. Bij onraad ontvang je een SMS op je GSM, waar ter wereld je ook bent. Er kunnen maximaal drie Wm. waarschuwingstelefoonnum mers geprogrammeerd worden. De GSMguard300 wordt com pleet geleverd met een module, een kleine antenne, twee draad loze deur/raamsensoren en een sirene. Kijk voor meer informa tie op www.marmitek.com. Er zijn van die hypes die na verloop van tijd wel minder worden, maar nooit helemaal verdwijnen. Karaoke is daar zonder enige twij fel een voorbeeld van. Dat het meezingen met geluidsopnamen van bekende hits ook in de ze tijd nog steeds 'kan', wordt onderstreept door de introductie van de iKaraoke. Dit appa raatje stuurt de muziek van je iPod naar de ste reo-installatie en filtert de zang, zodat je de microfoon stoppen, voor- en achteruit te kunt pakken en zelf het num- spoelen en zelfs tijdelijk de lead- mer kunt zingen. Natuurlijk zang weer toe te voegen om je te biedt deze gadget de mogelijk- helpen met de melodie. Er zit heid om de muziek even te zelfs een galm in, zodat je stem nog beter uitkomt. Dus stap in de schoenen van Robbie Wil liams en zing! Kijk voor meer informatie op www.griffintechnology.com. Woensdag 18 oktober 2006 - Pagina 60 LUCHT Met de 'Mix Stick' MP3-spe- Disneyfilms zullen op voorbe- lers en mobieltjes was Dis- schreven geheugenkaartjes ney al over de drempel van uitgebracht worden, zodat de de Wondere Wereld der Gad- kids hun favoriete film letter- gets gestapt en onlangs is lijk altijd bij de hand kunnen daar een PMP aan toege- hebben, voegd die de vrolijke naam Leuk detail zijn de knoppen, Mix Max heeft gekregen. die bij elkaar onmiskenbaar Deze mediaspeler beschikt Mickey Mouse vormen. De over een scherm van 2,2 inch achterkant van deze nieuwe en een intern geheugen van PMP heeft een tekening van 512MB en speelt muziek, Tinkelbel, Cheetah Girls of films en foto's af. Geliefde Forever Princess.

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 60