Monuta W De mensen van Monuta maken het verschil. HFAVAMN 77:1 ill Het Nieuwe Stadsblad Grote handen, Grote stappen, Grote Liefde. Adrïanus de Koning Jacobus Johannes Josephus Heynsbroek Jacques Franklin Janssens Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. In dankbare herinnering aan wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het plot selinge overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Apolonia Konings-Schopenhouer Ploon - weduwe van Joost Cornelis Konings 19 maart 1939 10 oktober 2006 Corrie en Piet Robert Martin Ben en José Kevin Debra Marjolein en Eddy llona en Hans Remco Edwin en Ellen Correspondentieadres: Edwin Konings Kamilleveld3 3124 CE Schiedam De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevon den. Ari'e Jan Duifhuizen Arjan Voor ons toch nog onverwacht is overleden onze lieve en zorgzame moeder Geertruida Maria Francina Rost Truus 25 november 1935 11 oktober 2006 John en Hetty Hans Leo en Wim Caroline Correspondentieadres: Hans Veringmeier Spoorbaanstraat 7 3119 JG Schiedam Wij hebben Ma een plek in ons hart gegeven maandag 16 oktober in crematorium Beukenhof in Schiedam. Maria Henkelman-van 't Hof Henk Zuijderwijk inde leeftijd van 74 jaar. Riet Zuijderwijk-Lucacevich Kinderen Kleinkinderen 14 oktober 2006 Bachplein 457 3122 KN Schiedam Gelegenheid tot bezoek en afscheid nemen woensdag 18 oktober van 18.45 tot 19.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De gezongen uitvaartmis wordt opgedragen donderdag 19 oktober om 10.30 uur in de pa rochiekerk Pax Christi, Reigerlaan 51 te Vlaar- dingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crema tieplechtigheid plaatsvinden in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer. ABO/van den Boogert AVBO/van der Linden Woensdag 18 oktober 2006 - Pagina 6 l Zondag is Aad rustig overleden, wij waren om hem heen. 4 januari 1928 t 15 oktober 2006 Annie de Koning Corrie Aad Natalie Andy Renate Renco Hennie Annemieke Sander Patricia Stefan Adrie Lidia Correspondentie-adres: St. Liduinastraat 10, kamer 216 3117 CS Schiedam Donderdagavond 19 oktober is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Aad. U bent dan van 19.00 tot 20.00 uur van harte welkom bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Prins Bernhardlaan 121 in Schiedam. De herdenkingsdienst vindt plaats op vrijdag 20 oktober om 12.00 uur in de kapel van Frankeland, St Liduinastraat 10 in Schiedam. Aansluitend zullen wij Aad om 13.30 uur be graven op begraafplaats Beukenhof, Burg. van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Wij nodigen u uit om daarbij aanwezig te zijn, en na afloop nog wat met ons na te praten. Heel gewoon Heel bijzonder Gewoon een heel bijzondere man Verdrietig om het afscheid, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en vriendschap waar mee hij ons omringde, geven wij u kennis dat plotseling is overleden mijn lieve man, onze broer, zwager, oom en goede vriend Hij is 74 jaar geworden. Uit aller naam; Th. A. M. Heynsbroek- Naring 16 oktober 2006 van Leeuwenhoeckstraat 59 3112 SR Schiedam Er is gelegenheid afscheid van Jacques te ne men vrijdag 20 oktober van 10.45 tot 11.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De plechtigheid voorafgaande aan de crema tie zal aansluitend om 12.00 uur plaatshebben in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze vader, schoonvader, opa, mijn broer en onze oom in de leeftijd van 60 jaar. Thibault en Fenny Ophélie en Francois Puck Kleinkinderen Neven en nichten Schiedam, 11 oktober 2006 Correspondentieadres: Mevrouw W. Janssens 's-Gravelandseweg 692 3119 NC Schiedam De crematieplechtigheid heeft dinsdag 17 ok tober plaatsgevonden te Schiedam. Muziekliefhebber Humorvol Collegiaal Geheel onverwacht en veel te vroeg is tijdens zijn werk overleden mijn lieve zoon, onze geliefde broer, zwager en oom in de leeftijd van 44 jaar. E. Duifhuizen-Luyendijk Bettie Cobie en Berry Lenie en Arie Adrie en Tina Corrie en Evert Peter en Bertha Jany en Cock Gert en Karin Cees Lineke en Peter Thea en Dick Neven en nichten Achterneefjes en nichtjes 12 oktober 2006 Correspondentie-adres: Cobie en Berry Janse, Kerkweg 47, 3214 VC Zuidland Wij hebben op dinsdag 17 oktober afscheid van Arjan genomen op begraafplaats Beukenhof in Schiedam. Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbare herinnering aan de liefde en zorg die zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat is overleden onze lieve moeder, schoon moeder en oma weduwe van Johannes Jacobus Henkelman in de leeftijd van 91 jaar. Gerard en Ivone Martin en Vera Mieke en George Kleinkinderen Achterkleinkinderen en verdere familie Schiedam, 15 oktober 2006 Correspondentieadres: Koningin Emmaweg 90 3991 BL Houten Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 19 oktober van 13.45 tot 14.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. Aansluitend zal om 15.00 uur de af- scheidsdienst plaatsvinden in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Het is waar, de dood kunnen wij niet ontgaan. Dat is zo erg niet. Want dan begint de grote logeerpartij, bij een gastheer, die zo boeiend is, dat de tijd volledig stil gaat staan en eeuwig wordt. Godfried Bomans Bedroefd geven wij u kennis dat geheel on verwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa uit duizenden Uitvaartzorg en -verzekeringen Uitvaartcentrum, Burg. Honnerlage Gretelaan 377, Schiedam Tel: (010) 426 76 78 Uitvaartverzorgers: Wim van den Boogert, Mieke van Bergenhenegouwen, Patricia van Gestel, Sylvia Paalvast, Mieke Penne, Bert van Proosdij, Fred Warbout.

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 6