vvai in lopen voor school II II II II 39. 59. 49." MEGA-STORES II dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - Beroemd wor den en op de planken staan. Het is de droom van de jeugd op dit moment. En heus niet alleen als popster, ook het theater heeft flink aan aantrekkingskracht ge wonnen. Jeugd theaterschool de Teer- stoof heeft te maken met een flink toeloop. Het aantal cursis ten is in een klap met twintig procent gestegen en ondanks de uitbreiding van het aantal groepen is een wachtlijst ont staan. "We hebben de tijdgeest mee", erkent directeur Deborah Lens. "Idols is niet voor niets populair. Voor kinderen bestaat niks mooiers dan het toneel op gaan en beroemd worden." De groeiende belangstelling is voor Deborah Lens eveneens een aanwijzing dat de Theater school goed wortel heeft ge schoten. "We bestaan nu vijf jaar en in die tijd is de school ge aard. We hebben naar mijn me ning goede docenten en ook de leerlingen hebben inmiddels de nodige ervaring. Je hebt natuur Meedoen Jeugdtheaterschool De Teerstoof heeft door de extra aanmeldingen het aantal groepen uitgebreid van vijf naar acht. Desondanks zijn nog niet alle leerlingen ge plaatst en is een wachtlijst ingesteld. Maar, bij genoeg nieuwe aanmeldingen wordt een nieuwe groep ge start! Er wordt op woens dagmiddag, donderdagmid dag en -avond les gegeven in toneel, dans en zang. In schrijven kan nog steeds, vraag een inschrijfformulier aan via 010 2465932 of mail naar info@deteerstoof.nl lijk wel een paar jaar nodig om er echt in te komen. Afgelopen seizoen stond er dan ook een prima productie op de planken. Dat inspireert ook." De Teer stoof sluit elk cursusjaar af met een serie voorstellingen, dit jaar wordt gewerkt aan een bewer king van 'The phantom of the Opera'. •jJÉl Een leerling van de Annie M.G. Schmidtschool in Schiedam West loopt zo hard hij kan om geld in te zamelen voor de school. En daarbij kan hij op flink wat aanmoedi gingen rekenen. De sponsorloop werd gehouden om geld in te zamelen voor het ju bileumfeest. De Annie M.G. Schmidt bestaat namelijk 15 jaar. (foto: PR) e6 «B Ingezonden brief Aan de ervaring van me vrouw Kunst wil ik graag de mijne toevoegen. Op dezelf de zaterdag ben ik in dezelf de supermarkt aan het Broersveld gerold, waar schijnlijk door dezelfde boe ven. In mijn geval was de schade heel groot. Ik had net geld gepind, omdat ik de vol gende dag een uitje had. Ik merkte het snel en had de daders ook opgemerkt, maar mijn verzoek om de deuren te sluiten en de aanwezig heid van de zakkenrollers om te roepen, werd afgewe zen. Er was wel een bewa kingscamera, waarvan de film voor de politie beschik baar was. Een politieambte naar nam mijn aangifte op en vertelde me, in tegenstel ling tot de mededeling in uw krant, dat het aantal gevallen van zakkenrollerij zodanig toenam dat er zelfs een spe ciale eenheid was gefor meerd. Ze vertelde me ook dat die zakkenrollers uit Oost-Europa komen en als professionele bendes opere ren. Ik had een goed signale ment van de daders, en ver telde de politieambtenaar dat ik ze op de film hoogst waarschijnlijk zou herken nen. Dat heeft niet mogen baten, want de band was al overgespeeld. Deze geschie denis heeft me heel hard handig een paar dingen ge leerd. De politie gedraagt zich wel empathisch, maar komt maar moeilijk van zijn plaats, ik neem geen geld meer mee als ik boodschap pen doe ga doen, en ik kom niet meer in de supermarkt aan het Broersveld. Tonny Slechte van Rotterdam Leerdam Beuningen Cruquius April 2007 Ben je op zoek naar een sportieve baan? Kijk op www.sportsworid.ni Woensdag 25 oktober 2006 - Pagina 12 Beroemd worden in het theater *N£ i "v X s s ,v„». Kunstrijschaats meisjes en dames Maten 34 tm 42. Van 49.95 voor 15.- Herenmodel in de maten 39 tm 47. Van 59.95 voor 39.95 Joggingpak In diverse kleuren. Van 39.95 voor 24.95 Rehall damesjas Maat S t/m XL, in 6 kleuren. Van 79.95 voor 39.95 Ook verkrijgbaar voor de kids. Van 39.95 voo Ya Ya damesvest 1 Ecru, aubergine, zwart, paars en blauw JVan 19.95 voor 10.- 1 11 wi Cor Kieboomplein 100,3077 MK Tegenover stadion Feijenoord en naast de Pathe bioscoop. Tel. 010-497 33 40 Loosdorp 2, 4143 LT Tel 0345 63 70 00 Hadrionussingel 18, 6642 AJ 'Park De Heuve Tel. 024 - 678 28 10 Gaastra herenschoen Coast Line In 2 tinten bruin Van 79.95 voor 59.95 ^raryy-.1 J-'-'.'J.

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 12