Wonderlijk algje maakt u energiek en fit! Nieuwe trend voor soepele gewrichten: vloeibare Glucosamine! 'ÏÊk. Vitaliteit Wat mist uw lichaam als u vermoeid bent? 'Ik gebruik Spirulina omdat het blijft werken, ook op de langere termijn!' P'RULINA Nederland ontdekt i Meer info, nieuws en tips www.gezondheidsnet.nl ^vloeibare Glucosamine jr Momenteel gebruiken steeds meer mensen Glucosamine producten voor hun gewrichten. Met name ouderen, sporters (golfers, hardlopers) en mensen met alledaagse problemen. Deze personen blijken veelal baat te hebben bij Glucosamine supplementen. Het bezwaar van veel van deze preparaten is vooral de grootte van de tablet of capsule én daarbij moet men er een flink aantal per dag innemen. De ontwikkeling van AtroFlex Gewrichtensiroop is dan ook een uitkomst en een enorm succes gebleken. Slechts 1 of 2 eedepels per dag is voldoende. Glucosamine is een natuurlijke bouwstof voor gezond kraakbeen. Het zorgt voor smering van uw gewrichten. Chondroïtine stimuleert de productie van vloeistof in kraakbeen en gewrichten. MSM bevordert de elasticiteit van uw gewrichten én houdt het kraakbeen zacht en soepel. kraakbeen. Binnen korte tijd merkt u dat u zich soepeler voelt in al uw gewrichten, zoals uw knieën, schouders en heupen. Bij ochtendstijfheid, regelmatig sporten (golf, tennis, hardlopen) of als u wat ouder wordt, is AtroFlex hét middel voor uw gewrichten. Al binnen enkele weken merkt u het verschil. Het AtroFlex assortiment bestaat uit de nieuwe 300 ml fles 17,95) en een 500 ml voordeelfles 27,50). Ook zijn er extra sterke AtroFlex Tabs (60 stuks, 27,50). AtroFlex is verkrijgbaar bij drogist en gezondheidswinkel. Voor meer informatie of gratis folder: bel (035) 548 05 48 of kijk op www.atroflex.nl De succesvolle formule van AtroFlex" AtroFlex is speciaal ontwikkeld voor de opbouw van kraakbeen en het soepel houden van uw gewrichten. Het bijzondere van deze extra sterke gewrichtenproducten is, dat ze hooggedoseerde Glucosamine, Chondroïtine én MSM bevatten. Deze ingrediënten hebben een eigen werking en versterken elkaar in combinatie. U merkt het verschil! Met slechts 1-2 eedepels per dag zorgt u voor de smering van uw gewrichten en opbouw van Ga naar uw drogist voor interessante aanbiedingen of bel 035 - 548 05 48 extra smm gas®* earnsaw* Reacties van tevreden klanten: 'Ik merkte al binnen enkele weken nadat ik AtroFlex begon te gebruiken dat het werkte. Mijn hele lichaam is soepeler, vooral mijn knieën. (J. Driessen) 'Ik gebruikte Glucosamine tabletten maar had steeds meer moeite met het slikken. Nu gebruik ik jullie siroop en dat is echt een uitkomst omdat is, slechts één keer per dag en het smaakt ook nog prima. (mevr. K. Hansma) 'In vele tijdschriften kom ik steeds weer verhalen tegen over Glucosamine en MSM waarin gezegd wordt dat het zogoed voor je gewrichten is. Ik gebruik nu al een paar maanden AtroFlex siroop en ik merk het nu zelf ook!' (R v.d. Ven) Steeds meer mensen kennen de naam: Spirulina. Steeds meer mensen hebben het algje met de zwierige naam ook al uitgeprobeerd. En ontdekt dat ze zich daar erg goed bij voelen. Geen wonder! Want dit algje uit Hawaï bevat maar liefst méér dan 60 werkzame stoffen, waaronder 11 belangrijke vitamines en 12 onmisbare mineralen in een ideale, door de natuur zelfbepaalde, verhouding. Optimale synergie tussen alle werkzame stoffen. de bijzondere eigenschap een te hoog cholesterolgehalte'te ver lagen. Kortom: Spirulina is een ideaal natuurlijk voedingssup plement voor iedereen die extra energie kan gebruiken en een goede conditie op prijs stelt! Kwaliteitsgarantie De originele Marcus Rohrer Spirulina is volgens een uniek procédé vervaardigd op het zonovergoten Hawaï. Vanwege het speciale Viosol glas, waarin Marcus Rohrer Spirulina is verpakt, blijven alle bijzondere eigenschappen van de Spirulina- alg volledig behouden zodat u de optimale kwaliteit krijgt en de werking daarvan ook zult merken. Moe, lusteloos? Als ons lichaam veel afvalstof fen bevat, bijvoorbeeld door ongezond eten, roken, stress of veelvuldig medicijngebruik, gaan we ons moe en lusteloos voelen. We kunnen er zelfs depressief van worden. Energiek en fit Door haar grote rijkdom aan chlorofyl draagt Spirulina ertoe bij, dat afvalstoffen sneller uit het lichaam worden verwijderd. Bovendien bevordert chlorofyl de werking van alle weefsels en organen, in het bijzonder de lever. Het gevolg is dat u zich fitter gaat voelen en méér energie krijgt! Veelzijdig toepasbaar Door haar complete samenstel ling is Spirulina dan ook zeer veelzijdig toepasbaar. Bijvoor beeld voor mensen die een druk en gespannen leven leiden, voor sneller herstel na ziekte of zware inspanningen (sport), tijdens de zwangerschap en menopauze en als ondersteuning bij het afslan ken. Daarnaast heeft Spirulina Mijn naam is Cynthia Scheenioop, ben 28 jaar en werk in de thuiszorg in Rotterdam. Ik ben in aanraking gekomen met Spirulina via mijn apotheek. Ik zocht namelijk een supplement waarvan ik de resultaten ook op langere termijn zou voelen. Ik heb veel geprobeerd, maar niets gaf mij het gevoel dat ik wilde hebben. Toen adviseerde mijn apotheker me om Marcus Rohrer Spirulina eens te proberen. En ik merkte dat dit dus wel op de langere termijn werkt: ik voel me energieker en ben veel minder vaak ziek. En Ms ik dan toch ziek ben herstel ik veel sneller. Vorig jaar bijvoorbeeld: toen was ik een keer ziek, ben vervolgens per dag meer tabletten gaan slikken en was in no urne weer beter. Ik werk in de thuiszorg en dat is best een zwaar beroep. Ik kan het me ook niet veroorloven om ziek te zijn, want dan zou ik mijn patiënten kunnen aansteken. Of je nu huisvrouw, manager of student bent: we hebben allemaal te maken met de negatieve gevolgen van onze moderne levensstijl. Ons druk bezette leven, spannin gen en onze eetgewoonten eisen bun tol; vermoeidheid en een verminderde weer stand. Hoe komt dat nu? Als we een druk en gejaagd leven leiden, verbruikt ons lichaam veel meer vitale voe dingsstoffen dan normaal. Op den duur ontstaan er tekorten; onze weerstand wordt minder, we zijn sneller moe en hebben steeds meer tijd nodig om er weer bovenop te komen. Er is ook een andere oorzaak. Door weinig beweging, ongezond eten, roken, alcohol en stress hopen zich in ons lichaam af valstoffen op. Ze belemmeren ARC US ROHRER 'fyf harcuj rohrer SPIRULINA «Muffin, Natur»'* de lichaamsfuncties en blokkeren onze energie. We voelen ons moe en lusteloos. Wat kunnen we hieraan doen? Hoe kunnen we op een verant woorde manier onze vitaliteit terugwinnen zonder kunstmatige middelen? De natuur biedt ons een ideale oplossing: Marcus Rohrer Spirulina. Het is een micro-alg die meer dan 60 hoog waardige voedingsstoffen bevat en bekend staat als de rijkste natuurlijke voedingsbron! Een bijzonder alles-in-één product dat onze gezondheid op alle fronten ondersteunt. Enerzijds reinigt Spirulina ons lichaam van gif- en afvalstoffen en zorgt het voor een optimale stofwisseling. Het lichaam wordt weer schoon van binnen, waardoor we ons fitter voelen en meer energie krijgen. Anderzijds vullen de vele bouwstoffen tekorten aan zodat de weerstand beter wordt. We voelen ons opgewekter, vitaler en sterker. Iedere dag fit er tegenaan Marcus Rohrer Spirulina wordt inmiddels door tal loze mensen gebruikt bij vermoeidheid, een vermin derde weerstand en voor betere prestaties in werk, sport, studie of gewoon het dagelijkse leven. Dit natuurproduct verdient dus een vaste plaats op iedere ontbijttafel, zodat u er iedere dag weer fit tegen aan kunt! De échte Marcus Rohrer Spirulina is verkrijgbaar bij uw apotheek, drogist of erkend reformhuis. Voor meer informatie: www.spirulina.nl of bel: OTC PHARMA Interna tional bv., 0183 - 64 72 20.

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 20