de herfst GRATIS, bij aankoop van een huis... Dirk Dane Willem Beukelszoon Dirk van Mathenesse dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - 'Hoe kan ik een boom beschermen bij bouwactiviteiten', 'Is een conifeer een boom', 'Hoe kan ik de leeftijd van een boom bepalen', Voor deze en andere vragen is er sinds kort het internetforum van de Bomenstichting. Opheldering over een bijzonde re soort, een waargenomen ziekte, ervaringen met boom verzorging, ideeën over een boombehoudactie: het forum is de plek om dit alles en meer uit te wisselen. Er wordt meegele zen door een groep boomdes kundigen, die de informatie stroom begeleiden en zorgen dat vragenstellers tijdig ant woord krijgen. De Bomenstichting heeft het fo rum opgezet omdat jaarlijks honderden vragen binnenko men. Met het uitwisselen van informatie via een forum kan er veel breder kennis worden ge nomen van de onderwerpen. Iedereen kan de onderwerpen op het forum bekijken. Om zelf onderwerpen te plaatsen, actief Forum Bomen zorgen voor een fleurig straatbeeld en zuive ren de lucht. Wat dat betreft kan een stad niet zuinig ge noeg zijn op haar bomen. De Bomenstichting is een lan delijke non-profit organisa tie die zich inzet voor het be houd van bomen. Niet al leen op het platteland maar zeker ook in de stad. De stichting richt zich op het beschermen van monu mentale bomen, duurzaam boombeheer, juridische be scherming van bomen ver beteren en verwondering over bomen oproepen. mee te discussiëren of berich ten in de agenda te plaatsen is registratie als lid vereist. Dat gaat heel eenvoudig. Na het in vullen van de benodigde gege vens en een zelf bedacht pas sword is er direct toegang. Het forum is te vinden op de website www.bomenstich- ting.nl. il u Ze kruipen uit alle hoeken en gaten... maar je ziet ze bijna nooit. Toch zijn er in ie der huis duizenden spinnen te vinden. Als je ze dan toch nog ziet levert het een prachtig herfstplaatje op. Is het nou een griezel, of juist een schoonheid, de miss van haar eigen web. (Foto: Roel Dijkstra) 19 Nieuwbouw appartementen met parkeerplaats Gebruiksoppervlakte van 96 t/m 108 m2 Verkoopprijzen vanaf 171.000,- tot 190.000,- v.o.n. www.dirkvanmathenesse.nl Anke Bodewes Makelaardij Telefoon (010) 246 44 44 Computerclub voor kinderen SCHIEDAM - Lekker met de computer bezig zijn of nog heel veel leren? Dat kan in De Blauwe Brug op dinsdag van 16.00 tot 17.00 uur. Leef tijd 8 t/m 12 jaar. Kosten 25 euro voor 12 bijeenkomsten. De cursus start als er vol doende deelnemers zijn. Voor meer informatie of in schrijven: tel. 010-2470464 Pedicures bij Mantelzorgcafé SCHIEDAM - Het Mantel zorgcafé Schiedam opent dinsdag 31 oktober de deu ren voor een ieder, die zorgt voor een chronisch ziek of gehandicapt familielid of be kende. Twee pedicures van het Servicepakket van Thuis zorg NWN zullen te gast zijn om u een eenvoudige voet behandeling en/of -massage te geven. Verder biedt het café de mogelijkheid om even de gedachten te verzet ten en een praatje te maken met lotgenoten. Het Mantel zorgcafé is te vinden aan het Broersveld 123. Open van 10.00 tot 12.30 uur. Voor meer info: bel 06 516 94 096 of stuur een e-mail naar: mantelzorg.schiedam@zon- net.nl. Country in de Erker SCHIEDAM - De liefhebbers van countrymuziek en -dan sen kunnen zaterdag hun hart ophalen in wijkcentrum De Erker. Van 19.30 tot 23.30 wordt een country-avond gehouden met linedansen en leuke muziek. Toegang bedraagt 2 euro. www.dirkdane.nl 21 Nieuwbouw appartementen en maisonnettes Gebruiksoppervlakte van 98 t/m 136 m2 Verkoopprijzen vanaf 149.500,- tot 199.000,- v.o.n. Ooms Makelaars Telefoon (010) 424 88 88 54 Nieuwbouw stadswoningen, maisonnettes en appartementen 48 Woningen met parkeerplaats Gebruiksoppervlakte van 84 t/m 148 m2 Verkoopprijzen vanaf 144.000,- tot 234.000,- v.o.n. Deze actie is geldig in de maand oktober 20c Vraag naar de lopende actievoorwaarden www.willembeukelszoon.nl Woensdag 25 oktober 2006 - Pagina 28 Zuinig op bomen in de stad OKTOBERACTIE

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 28