Te huur: driekamer appartementen nabij winkelvoorzieningen! Jij wilt toch ook piloot worden Ivo Niehe met bekende gasten dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Hoogheemraadschap van Delfland WET VERONTREINIGING OPPERVLAKTEWATEREN KENNISGEVING ONTWERPBESCHIKKING www.hh delfl an d.nl Woensdag 25 oktober 2006 - Pagina 30 In appartementencomplex "Molenwijck" in Schiedam verhuurt SCBB 3-kamer- appartementen. Huurprijs vanaf 515,67 per maand (inclusief servicekosten). Desgewenst kan gebruik worden gemaakt van diverse service- en dienstverlenings faciliteiten. Bel voor meer informatie of een bezichtiging met Lisanne van Rijn van de afdeling Verhuur van SGBB: (023) 568 05 68. Kijk op internet voor meer complexinformatie en woningplattegronden: www.sgbb.nl Werken aan wonen Postbus 153 2130 AD Hoofddorp info@sgbb.nl www.sgbb.nl Willy DeVille in ROTTERDAM - Televisie maker Ivo Niehe is al een tijdje actief en succesvol in het theater. Zijn vorige show was ook op televisie te zien. Maar hij heeft nu een e nieuwe theatershow met speciale gasten! Voor de pauze komt Ivo met een ingekorte versie van zijn theaterprogramma met liedjes, conferences en tv- fragmenten, en na de pau ze volgt een eenmalige per formance (samen) met een speciale gast. Voor de maand november staat nog twee optredens op de plank. Gordon (7 novem ber) en Paul de Leeuw (14 november). 20.00 uur in het Luxor. Kaarten €27, €24 en €17,50. Wie droomt er niet van? Piloot worden op een Boeing 737 of op een Airbus 320. Een kwart van de Nederlanders weet al voor het vijftiende levensjaar wat hij of zij wil worden. En piloot worden is zelfs 'makkelijker' dan je denkt. Bovendien heb je een pri ma kans op een baan. Zo wordt vanaf 2008 een jaarlijks tekort verwacht van ruim 4000 piloten in Europa. Als je 17 en 27 jaar bent, je HAVO/VWO met wiskunde, engels en natuurkunde op zak hebt al in aanmerking komen om de tweejarige opleiding tot ver keersvlieger te volgen.' "De toekomst? Ik verheug me op de Eu ropa-trip, later in de opleiding. Dan ga je met vier jongens 45 uur vliegen door Europa. Na de opleiding wil ik wel graag co-piloot worden bij KLM Air France. Lekker intercontinentaal vlie gen, erop uit, veel verschillende men sen ontmoeten. Ja, het vak van piloot is helemaal mijn vak", aldus een vlieger in opleiding. Meer informatie? Kijk op www.lpchtvaartschool.com of kom naar de open dag op 2 november. 601841/0670111 De teamleider Bedrijfsemissies, in naam en onder verantwoorde lijkheid van dijkgraaf en hoogheemraden van Delfland, maakt bekend dat naar aanleiding van een aanvraag om een vergun ning op grond van artikel 1 van de Wet verontreiniging opper vlaktewateren, een ontwerpbeschikking is opgesteld voor ONS Ingenieursbureau voor het via de gemeentelijke riolering op een afvalwaterzuiveringsinstallatie van Delfland, lozen van afvalwa ter afkomstig van een bodemsanering op de locatie Ooievaarsteeg in Schiedam. Het voornemen bestaat de vergunning te verlenen onder voor schriften die beogen de te veroorzaken waterverontreiniging voldoende te ondervangen. De aanvraag, de ontwerpbeschikking en andere ter zake zijnde stukken liggen van 26 oktober 2006 tot 7 december 2006 ter inzage bij: - team Documentaire Informatieverzorging van Delfland, Delftechpark 23 in Delft van maandag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur, telefoon (015) 270 18 65; - het stadskantoor van Schiedam. Balie Bouwen, Wonen en Milieu in de stadswinkel van het stadskantoor, Stadserf 1 van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, telefoon (010) 246 55 65. Tot 7 december 2006 kan eenieder schriftelijk en/of mondeling zienswijzen tegen het geven van een aangevraagde beschikking inbrengen bij dijkgraaf en hoogheemraden van Delfland, ter atten tie van het team Bedrijfsemissies, Postbus 3061,2601 DB Delft. De indiener van de zienswijzen kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Desgewenst kunt u over de ontwerpbeschikking van gedachten wisselen met medewerkers van het hoogheemraadschap en eventueel de aanvrager. U kunt daarover contact opnemen met de heer S. Goes, telefoon (015) 270 18 17. Tegen betaling van ten hoogste de kosten van het kopiëren, wor den voorzover mogelijk kopieën van de stukken verstrekt. Delft, 25 oktober 2006 De Teamleider Bedrijfsemissies mr. D.J.P. de Leeuw FOTO: PR ren 70. Een typisch nummer van DeVille (in hoeverre ook maar een van zijn num mers 'typisch' genoemd zou kunnen worden) is ge vuld met veel romantische overtuiging en hunkering. Latin, bluesriffs en invloe den van country zijn te herkennen. Maandag 30oktober. Willy DeVille 20:00 uur 010 -484 33 33. www.luxortheater.nl ROTTERDAM - Willy De- ville geeft vier concerten in Nederland, waaronder op maandag 30 oktober in het nieuwe Luxor in Rotter dam. Willy DeVille is al ruim 30 jaar muzikant, zanger, romanticus en ra sentertainer. Hij ziet eruit als een piraat en zo ge draagt hij zich ook: hij trekt zich van niemand iets aan. Toen de hele muziekwe reld eind jaren zeventig in de ban was van punk en new wave, speelde Willy met zijn band Mink DeVil le blues-, blazers- en soul- georiënteerde muziek - en brak er nog mee door ook. Zo scoorde hij in de jaren zeventig en tachtig in Ne derland vette hits met Spa nish Stroll en Demasiado Corazon. Anno 2006 tourt hij in een elementaire be zetting met slechts een toetsenist en een bassist - alle ruimte voor Willy zelf, dus! De naam van de Ame rikaanse zanger DeVille is voor altijd verbonden aan de groepnaam Mink De Ville. De band verhuisde in de zeventiger jaren naar New York, waar ze een rol speelde als een van de pio niers van punk en een van de originele huisbands wa ren van CBGB, de legend arische New Yorkse nacht club waar punkmuziek die een grote rol heeft ge speeld in het ontstaan van punkmuziek, midden ja- Willy DeVille, past zich niet aan en gaat als een piraat door de muziekindustrie

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 30