5.4 miljoen consumenten Schipper -1e automonteur lezen de Simons snackcorner E3E33333ÏÏ1 Het Nieuwe Stadsblad parttime medewerkster Opleiding Schiedam Noord Er is bij ons nog plaats voor een ca. 20 uur per week Tel. 010 - 4708919 WGGGNGR huis-aan-huiskranten Halloween in Stadshart VLAARDINGEN -"Jong Ava- lance" speelt op vrijdag 27 oktober voor "Rattenvanger van Hameien" Ze zijn speci aal op zoek naar ldnderen die zich opgegeven hebben voor de Halloween - optocht door het Stadshart van Vlaardingen. Halloween is een traditie die is overge waaid uit Amerika. Het is een legende over een dolende ziel die niet in de hemel wel kom is. Deelnameformulie ren verkrijgbaar bij de win keliers in het Stadshart. Ui terlijk om 18.00 uur melden bij Party Eiland (tegenover de ingang van de Parkeerga rage Hoogstraat. Meer info www.wcliesveld.nl Bruinsma opent gebouw Rode Kruis VLAARDINGEN - Burge meester Tjerk Bruinsma opent op 4 november om 11.00 uur het nieuwe Rode Kruis districtsgebouw aan de Floris de Vijfdelaan 136. Na een interne verbouwing is het gebouw geschikt ge maakt voor de activiteiten van het Rode Kruis. Borderline als thema REGIO - Tijdens de Dag Psy chische Gezondheid is er op donderdag 19 oktober een informatieavond met infor matiestands, sprekers en muziek plaats met als thema Borderline. De avond begint om 19:00 uur en zal plaats vinden in het gebouw van GGZ Delfland aan de Stad houderslaan 98 in Schie dam. VLAARDINGEN - Wanneer Oprah je boek aanprijst in haar show, behoor je gelijk tot de bestsellers. Als de lin geriesetjes van Marlies Dek kers in 'Goede tijden, slech te tijden' te zien zijn, zorgt dat voor extra omzet in win kels. Geen wonder dat er 'verborgen' boodschappen in programma's worden verwerkt, want wat je op te levisie ziet en hoort blijft hangen in je hoofd. De 52 jarige journalist Jacques Geluk weet als geen ander hoe belangrijk het is je mening te fil teren. Hij twijfelt dan ook geen moment als Willem Jan van de Wetering hem benadert om een boek hierover te schrijven. Bin nen een jaar vult hij de pagina's met herinneringen uit zijn ver leden en maakt hij gebruik van interviews die hij had met tallo ze beroemdheden. Onder an dere spreekt hij met Oprah Winfrey. Zijn boek 'Hé, ik ben er Journalist Jaques Geluk filtert in 'Hé, ik ben er ook nog* de meningen van beroemdheden, foto: whk den geeft hij filteroefeningen zodat je bewust wordt van je ge dachten en eigen mening. Ook beschrijft hij je nog een aantal bruikbare tips. Filosofie 'Ik denk dat mijn boek voor ie dereen geschikt is, maar vrou wen in het bijzonder zullen het erg interessant vinden om te le zen. Ik heb ook geprobeerd een boodschap erin te verwerken. Let eens goed op de informatie die je krijgt, denk er eens over na. Er kunnen dan een hoop problemen voorkomen wor den', aldus Geluk. 'Het boek wordt onder andere gecategori seerd onder media en gods dienst, maar het behoort tot fi losofie. Je blijft erover nadenken wanneer je het gelezen hebt', vervolgt hij. Wie denkt dat Geluk het bij het schrijven van dit boek laat heeft het mis. Binnen een jaar ver wacht hij een scheidingsboek geschreven te hebben. Vooral de meningen van kinderen ko men aanbod! Maar voor zijn huidige boek zegt Geluk: 'leer ontdekken of dat wat Oprah en anderen zeggen bij je past'. Te verkrijgen bij de reguliere boekhanden. De Vlaardinger Jacques Ge luk weet al vrij jong dat hij journalist wil worden. Tij dens zijn opleiding aan de journalistieke school in Utrecht loopt hij stage bij het Rotterdams Nieuwsblad - nu de Haagse Courant. Ruim 32 jaar werkt hij daar als vaste journalist en reist de hele wereld over voor in terviews met allerlei be roemdheden, hij spreekt on der andere met de talkshow ster Oprah Winfrey. ook nog' is sinds september op de markt en heeft als ondertitel 'wie beïnvloedt jou en wie beïn vloed jij'. Het 124 pagina's tel lende boek gaat over de invloed van de media op jou. Is jouw mening wel van jou of is deze gevormd? 'Iedereen heeft een eerste in druk, maar het helpt niet je me ning meteen klaar te hebben', zegt Geluk. Naast zijn voorbeel- Projectleider Werkvoorbereider Uitvoerder Schipper Bouwgroep Automobielbedrijf Kalfsbeek, BMW dealer met vestigingen in Wateringen en Schiedam, zoekt voor haar vestiging in Schiedam: Funktie-eisen: - afgeronde opleiding 1e autotechnicus - bij voorkeur APK-keurmeester - ruime ervaring in soortgelijke funktie Ben je geïnteresseerd? Stuur dan een sollicitatiebrief met C.V. naar onze after sales manager de heer E.A.M. van Winden te Schiedam. Kalfsbeek bv Kom ook werken in een fantastisch fijne en moderne omgeving aan geweldige producten zoals BMW automobielen. Woensdag 25 oktober 2006 - Pagina 36 Hé Oprah ik ben er DOOR IRIS LUUTEN Aannemingsbedrijf Schipper, Schipper Vastgoedonderhoud en Glashandel zijn onderdeel van Schipper Bouwgroep. Een dynamisch bedrijf met korte lijnen, een open organisatie, grote betrokkenheid en ont plooiingsmogelijkheden voor medewerkers. De Schipper Bouwgroep is actief in ontwikkeling, bouw, beheer en onderhoud van woningen, scholen, bedrijfsgebouwen en winkels. Wij zijn werkzaam voor gemeenten, woning bouwcorporaties, bedrijven, project ontwikkelaars en particulieren. Ons werkgebied strekt zich uit over Zuid-Holland, Zeeland, Utrecht en Noord- Brabant. In verband met de groei en uitbreiding van onze aktiviteiten in de woning- en utiliteitsbouw zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers voor de functies van Opleiding MTS-HTS niveau bouwkunde, aangevuld met praktijkgerichte cursussen en relevante ervaring in een soortgelijke functie elders. Wij bieden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, diverse opleidingsmogelijkheden en prettige werkomstandig heden. Voor de bovenstaande functies kunt u uw schriftelijke reactie en c.v. richten aan: Schipper Bouwgroep Personeel en Organisatie t.a.v. dhr. B. Schouten Postbus 40 2900 AA Capelle a/d IJssel telefoon 010-258 88 88 Wij Vragen: - Kennis op het gebied van verbrandings motoren, Elektrotechniek, Hydrauliek, of een combinatie hiervan. - In het bezit van rijbewijs B(E). - Woonachtig in regio Rotterdam Wij bieden: - Een zelfstandige uitdagende baan. - De mogelijkheid tot studie/het behalen van diverse certificaten. - Eigen servicewagen (buitendienst) Saltrans Zoekt Binnendienst/Buitendienst Service Monteurs Saltrans Verkoop Verhuur B.V. is specialist in alle soorten en merken Intern Transport Materiaal, met name elektrische pallettrucks, heftrucks en magazijn machines. Wij zoeken flexibele binnendienst/buitendienst monteurs om ons team te komen versterken. Voor meer info kijk op www.saltrans.nl Of bel: 06-25091562 Sollicitatie met CV sturen naar Saltrans Verkoop Verhuur B.V., Postbus 11242, 3004 EE Rotterdam, of mailen naar info@saltrans.nl Schiedam: Karei Doormanweg 21, 3115 JD Schiedam, telefoon (010) 246 28 28, fax (010) 246 28 22. Wateringen: De Lierseweg 3, 2291 PD Wateringen, telefoon (0174) 29 18 91, fax (0174) 29 18 90. BMW maakt rijden geweldig Vestiging Schiedam

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 36