Consumentenbond zonder smaak Veldritcompetitie L Van Dam test Formule 3 en rijdt snelle tijden Oranje Nassau onderuit tegen 'angstgegner' NI0 dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad 10 De belangstelling voor wijnen in Nederland is nog steeds groeiende. De Consumentenbond doet er echter alles aan om beginnende wijn drinkers op het verkeerde been te zetten. Zij heeft namelijk op basis van een panel van 'ge wone consumenten' een flink aantal wijnen onderzocht, en wat blijkt: goede wijn is hele maal niet duurBij de Super kun je al voor 1,95 euro een 'klassewijn' in casu rosé) kopen Ook voor toppers op het gebied van rode- en witte wijn hoef je niet meer dan 3,99 euro te betalen. Net zo min als je Masai' een autotest van compacte auto's moet laten doen, kun je leken een wijntest laten uitvoeren. Ze missen name lijk het benodigde referentiekader om bagger van echte wijn te onderscheiden! Waarschijnlijk hoef ik me niet meer zo op te winden over dit onderzoek van de Consumen tenbond, omdat zelfdenkend Nederland wel zal snappen dat er toch ook nog lekkere wijnen zijn boven de 5 euro. Daarom stel ik voor om volgend jaar het onderzoek te herdopen naar 'onderzoek naar de goedkoopste nog drinkba re wijn'. Blijft u alstublieft gewoon allerlei wij nen binnen uw budget proberen, en vorm uw eigen mening. En zeg uw lidmaatschap van de Consumentenbond ondertussen snel op. www.wijnbelevenis.nl Commerciële buitendienstmedewerkers (m/v) Opgave puzzel 12 3 9 5 7 2 3 9 1 8 1 7 5 1 3 8 6 2 9 1 4 8 5 6 2 3 5 9 2 4 VLAARDINGEN - Voor Carlo van Dam is de For mule Renault 2.0, met dit seizoen zicht op de eindze ge in de strijd om de Euro pacup, niet het eindsta tion. De Vlaardingse cou reur heeft zijn oog laten vallen op de Formule 3. Begin oktober reed hij op het Italiaanse circuit van Magione de eerste rondes in een racewagen van dat kaliber en vorige week deed hij het nog een dun netjes over op het Oscher- leben-circuit. 'Ik ben me aan het orienteren voor het volgende seizoen', ver klaart hij zijn uitstapjes. 'We kregen enkele leuke aanbiedingen en hebben daardoor kennis kunnen maken met twee Formule 3-teams. Het rijden in der gelijke auto's is me goed bevallen. Een Formule 3- wagen heeft veel meer downforce, waardoor je veel sneller bochten kunt nemen. Beide test liepen voorspoedig. Ik heb gere den in auto's met zowel de Mercedes Benz- als de Op el Spiess als krachtbron. Die bleken beiden zeer be trouwbaar.' In Magione (met een cir cuit van 2,5 km) reed hij eerst een snelste ronde van 1:06.7 en later klokte hij met nieuwe banden de snelste dagtijd (1:05.7). Ook in Duitsland (met een circuit van ruim 3600 me ter) was hij rap. Eerst reed hij 1:20.8 en ook daar was hij op de tweede dag met 1:19.5 sneller dan de ande ren. WATERWEG - Veldrijders van Rennersclub De Cou reur nemen de komende deel aan de veldritcompe titie, die een aantal clubs in het gewest Zuid-Holland organiseren. Op zaterdag 7 oktober werd er mee be gonnen in Poortugaal. Daarna volgden ritten in Spijkenisse en Zoetermeer. Op zaterdag 4 november wordt de strijd vervolgd in Honselersdijk. Op 2 de cember strijkt het 'circus' in Maassluis neer. Woensdag 25 oktober 2006 - Pagina 37 Puzzel mee! familie lid rechts- politie Brussels bier elk mager veel wegend gelovige uitroep van afkeer nalaten schap een weinig bijwoord dieren geluid T water geest buitrund hoofd be dekking T muskus grond soort loop fiets voor (Latijn) drink- deelvan de wet lid woord Ara bische titel hevige wind lijk- vaas gewicht binnen kort bouw land luiaard T vreemde munt verhoog de toon berg weide on handig vadsig metaal compact disc voeg woord valse haardos water geul in komen soort stof heftig ronde dans 123456789 10 Puzzelland.com ReggeMedia is een energieke, gerenommeerde en dynamische onderneming met als kerntaak het uitgeven van kranten en magazines ten behoeve van o.a. het bedrijfsleven, de overheid, semi-overheid, de zorg- en sportsector, dit alles in nauw overleg met bekende uitgevers. We zijn een snel groeiend bedrijf dat in verband met de vele te ontwikkelen activiteiten en producten in de regio Rijnmond op zoek De functie Binnen een jong team zult u, naast de regelmatige contacten die worden onderhouden met de bestaande relaties, potentiële adver teerders benaderen om hen te adviseren over het adverteren in deze uitgaven. Ook zal het adviseren bij de planning en vormge ving van de advertentiecampagnes van onze adverteerders een uitdagend onderdeel van uw functie zijn. Wij zoeken Een dynamische en creatieve collega op HBO-niveau met kennis van of belangstelling voor reclame en marketing. Enige ervaring in de branche is een pré. Een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal, zowel mondeling als schriftelijk, is een vereiste. U bent woonachtig in de regio Rotterdam en in het bezit van rijbewijs B. Wij bieden: Een boeiende en afwisselende functie in een dynamische omgeving en prima arbeidsvoorwaarden en doorgroeimogelijkheden. Geïnteresseerd? Voor nadere informatie kunt u bellen met mevrouw A. Heijboer, tel. 010 - 469 92 35. Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan: ReggeMedia Rotterdam, Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam of mail naar reggemedia.tineke@xs4all.nl VLAARDINGEN - Na de mooie overwinningen op ADO en medekoploper Nikantes (18-9) is Oran je Nassau zaterdag hard onderuit gegaan tegen NIO: 12-9. Het lukte de Vlaardingse korfballers niet om tegen deze 'angstgegner' en, zoals voorzitter Ton Sluimer het verwoordt, 'altijd lastig tegenstander' een vuist te maken. Het flon kerende veldspel van de afgelopen weken ont brak. Hard gewerkt werd er wel, maar het rendement daarvan ont brak ditmaal.

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 37