■^HB^Total Security" 'Waar voel jij je thuis?' Een andere opstap naar een carrière in de zorg? Bezoek onze infomiddag op vrijdag 24 november. EH233330111 Het Nieuwe Stadsblad Maatschappelijk werkende mm HBD Total Security is een snel groeiend en hoog kwalitatieve beveiligings organisatie met vestigingen in Rotterdam-Hoogvliet, Oud- Beijerland en Amsterdam. Vanwege het uitzonderlijk aantal specifieke diensten en onze hoogwaardige klanten kring staan wij garant voor een dynamische en uitdagen de werkomgeving, waarbij jij als individu altijd centraal staat. Immers is ons motto: 'Onze mensen maken het!' En daar zijn ook de door groeimogelijkheden en het arbeidsvoorwaardenpakket op afgestemd. Ben jij op zoek naar een baan waarin jij je samen met je 250 collega's thuis voelt, lees dan verder want: De andere aanpak in psychiatrie www.deltapsy.nl f' NIEUWE MAAS 1. Gediplomeerde en Aspirant Beveiligers 2. Ervaren Centralisten 3. Ervaren Mobiele Surveillanten www. portsecurity. nl f Leerling-verpleegkundigen niveau 4 (mbo) Woensdag 25 oktober 2006 - Pagina 38 ZORGCOMBi NATIE Ruimte om ie thuis te melen Zorgcombinatie Nieuwe Maas biedt zorg aan cliënten in een zorgcentrum, een verpleeghuis en twee woonhavens, en aan ruim 100 cliënten in de wijk. Daarnaast bieden wij diverse diensten aan de bewoners van ouderenwoningen. Ruim 700 medewerkers zetten zich hiervoor in. Onze organisatie richt zich op zorg vernieuwing, kwaliteit, een prettige woonomgeving en goed werkgeverschap Zorgcombinatie Nieuwe Maas is op zoek naar een maatschappelijk werkende. (24 tot 28 uur per week) De functie De maatschappelijk werkende begeleidt en behandelt bewoners/cliënten in het kader van psychosociale hulpverlening, verstrekt informatie en geeft voorlichting aan belanghebbenden, verricht onderzoek ter bevordering van het welbevinden en draagt zorg voor rapportage, signalering, behartiging en preventie. Daarnaast coördineert de maatschappelijk werkende de hulpvraag in de meest brede zin en neemt hij/zij deel aan AVZ-projecten en in- en externe vergaderingen. Uw profiel Wij zijn op zoek naar een professional met een afgeronde HBO-opleiding maat schappelijk werk. U bent een daadkrachtige persoonlijkheid en in staat op deskun dige wijze invulling te geven aan het brede takenpakket van de maatschappelijk werkende. U heeft gevoel voor de problematiek van onze bewoners/cliënten en hun familieleden, waarbij u op een respectvolle maar duidelijke manier met diverse belanghebbenden communiceert. U bent sociaal zeer vaardig, durft beslissingen te nemen, bent nauwkeurig en oplettend. Ervaring in een soortgelijke functie is een pre. Ons aanbod De Zorgcombinatie Nieuwe Maas heeft een grote revalidatieafdeling en heeft meer dere somatische en psychogeriatrische afdelingen. Wij bieden u een uitdagende functie voor 24 tot 28 uur gemiddeld per week binnen een professioneel team van enthousiaste collega's, in een organisatie die de komende jaren de omslag wil maken van een aanbodgestuurde naar een vraaggestuurde organisatie. Het salaris (inschaling in functiegroep 50) en de arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Uw sollicitatie Als u toe bent aan een nieuwe uitdaging in een dynamische werkomgeving, nodigen wij u van harte uit te solliciteren. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw W. van der Veldt (teamleider maatschappelijk werk), bereikbaar via telefoonnummer 010- 475 95 95. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan Zorgcombinatie Nieuwe Maas, t.a.v. Kim Koppenaal (personeelsadviseur). Dillenburgsingel 5, 3136 EA te Vlaardingen of mailen naar: poo@nieuwemaas.nl with care Werken in de beveiliging is werken bij HBD Total Security! Voor onze vestigingen Hoogvliet en Oud-Beijerland zijn wij op zoek naar: Functie-eisen bovenstaande functies: Beveilger 2/ABM diploma (uitgezonderd aspirant beveiligers) In bezit van rijbewijs en gemotoriseerd vervoer Goede beheersing van de Nederlandse taal (woord en geschrift) en kennis van de Engelse taal Woonachtig in de regio Rotterdam-Rijnmond of directe omgeving Aanvullende functie-eisen voor functie 2: Kennis en ervaring met het werken van alarm- verwerkingssystemen (bij voorkeur SIMS) Goede en heldere telefoonstem Stressbestendig en klantgericht Aanvullende functie-eis functie 3: Minimaal 1 jaar ervaring als Mobiele Surveillant Wij bieden: Na 1 jaar is het mogelijk mede-eigenaar te worden Vast rooster van 160 uur (voicontinue) Wij hanteren de CAO VPB Vervolgopleidingen mogelijk Gevarieerde werkzaamheden Ben je geïnteresseerd? Vraag dan een sollicitatieformulier aan via e-mail gjc.vandinther@portsecurity.nl of telefonisch (010) 472 95 24. HBD Total Security B.V., Postbus 123, 3190 AC Rotterdam-Hoogvliet Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld ALLEN EN OPSTAAN Delta wil voorop lopen in de ontwikkeling van geestelijke gezond heidszorg en verslavingszorg. Door het anders te doen dan anderen. Door net even iets beter te zijn. Is dat ook jouw instelling? Denk dan eens aan een werken/lerentraject bij Delta. Ben je 17'/2 jaar of ouder en heb je minimaal een mavo-D of vmbo-TL diploma? Ben je van het type dat graag de mouwen oprolt? Dan kun je in februari 2007 beginnen met onze vierjarige opleiding tot verpleegkundige niveau 4 (mbo). Ben je gediplomeerd ziekenverzorgende, verzorgende IG of rndgo-VP'er, dan kun je in maart 2007 beginnen met de verkorte oplei ding en in 2,5 jaar de opleiding tot verpleegkundige niveau 4 afronden. De opleiding wordt verzorgd in samenwerking met het Albeda College. Je loopt stage op afdelingen van Delta en één stage loop je in een algemeen ziekenhuis. Leren en werken. Vallen en opstaan. Verder komen. Als je je opleiding afgerond hebt, ben je een breed opgeleide en goed getrainde verpleeg kundige. Klaar om aan de slag te gaan of door te stromen naar hbo-niveau. Wat bieden wij? Delta betaalt alle studiekosten, ook je boeken. Het eerste jaar krijg je 'zakgeld', gelijk aan het minimum (jeugd)loon. Daarna krijg je gewoon salaris. Doe je de verkorte opleiding, dan krijg je meteen een sala ris conform de CAO-GGZ. We bieden je een stimulerende werk- en leer omgeving, met volop doorgroeimogelijkheden. Kijk voor informatie op www.deltapsy.nl. Geïnteresseerd? Stuur de antwoordbon in, meld je aan via onze website www.deltapsy.nl of bel met onze adviseurs P&O Agnes de Lenne 010 - 503 13 35. Rowan du Burck 010 - 503 17 68 of onze praktijk opleider Marjo van Mullem, 010 - 503 15 93. Je kunt natuurlijk ook meteen een korte gemotiveerde sollicitatiebrief en CV toesturen. Ja. ik ben geïnteresseerd in de opleiding verpleegkundige en ontvang graag een informatiepakket en een uitnodiging voor de infomiddag op vrijdag 24 november 2006. Voorletters: Achternaam: Postcode/Woonplaats: Vooropleiding: Zonder postzegel opsturen naar Delta Psychiatrisch Centrum, opleiding werken-leren, Antwoordnummer 741, 3190 VC Poortugaal. Op de infodag kun je je ook opgeven voor de selectieprocedure, daarvoor ontvangen we graag een korte gemotiveerde sollicitatiebrief en CV. De selectieprocedure zal begin december plaatsvinden en bestaat uit een assesment en een selectiegesprek. psychiatrisch centrum

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 38