FULL-TIME FULL-TIME ÏJJ Schiewaegh Zijn onze bewoners bij jou in goede handen? Verpleegkundigen niveau 4 Schoonmakers m/v ACCOUNTMANAGER m\v centrum voor wonen, zorg en welzijn dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad 25 ERVAREN ENTSTERS WESTERVELD Op zoek naar werk? Wij zoeken met spoed collega's! Westerveld Schoonhouders zoekt versterking: servicegerichte medewerkers die het schoonmaken 'in de vingers' hebben en hier trots op zijn! Kortom, Westerveld zoekt ervaren en enthousiaste: Voor diverse objecten in Schiedam en Capelle a/d IJssel. Werktijden: maandag t/m vrijdag van 17.00 uur - 20.00 uur. Heb je interesse, stuur dan zo snel mogelijk de bon in (postzegel niet nodig). Naam: Adres: Postcode: Plaats: Leeftijd: Telefoon: Opmerking: (456) Stuur naar: Westerveld schoonhouders Antwoordnummer 1164 1200 VB HILVERSUM Binnen ons team is er een vacature voor (minimaal 24 uur) Je hebt een diploma voor verpleegkundige op kwaliteitsniveau 4 Je hebt enige jaren ervaring in de ouderenzorg Je hebt een klantgerichte instelling waarbij het respecteren van privacy, oog voor welbevinden van de bewoner en het leveren van kwaliteit voorop staat Je kunt zelfstandig werken in een multidisciplinair dienstverband Je beschikt over goede verzorgende, sociale en communicatieve vaardigheden Je beschikt over leidinggevende capaciteiten Participeren in, veelal verpleegkundige, uitvoerende taken Verantwoordelijk zijn voor het waarborgen van de continuïteit van de (zorg) kwaliteit op de afdelingen Het bevorderen van een goed woon-, leef en werkklimaat Het mede coördineren van het zorgproces van de bewoners en andere cliënten Het waarborgen van het zorgproces Het begeleiden van leerlingen, intern en extern Het uitvoeren van de zorgverlening In de avond- en nachtdiensten operationeel leiding geven aan het team Wij bieden: Een uitdagende functie in een steeds veranderende organisatie die waarde hecht aan kwaliteit van zorg en dienstverlening Een prettige, collegiale en open werksfeer Salariëring volgens CAO V&V, schaal 40 (min 1664,17 - max €2517,49) bij fulltime dienstverband Vele secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een gratis lidmaatschap van de Sport- en Recreatieclub van Frankeland, vergoedingsregeling voor kinderopvang en opleidingsfaciliteiten Sollicitatie en informatie Frankelandgroep Woensdag 25 oktober 2006 - Pagina 39 UITZENDBURO zoekt per 1 november In het Westland en Vierpolders De werkzaamheden zijn voor een lange periode Het vervoer wordt door ons geregeld Kom vandaag nog inschrijven (zonder afspraak) Blokmakersplaats 4 3131 BB VLAARDINGEN Of bel 010-2460338 Meer vacatures op www.full-time.nl UITZENDBURO Is al meer dan 12 V2 jaar toon aangevend in het Westland, Vlaardingen en Schiedam en gespecialiseerd in lager geschoold productiepersoneel ,tuinbouwpersoneel en technisch personeel .Voor de vestiging Zoetermeer zoeken wij een gemotiveerde ervaren Met ondernemersmentaliteit Hij/zij moet na een korte inwerkperiode in staat zijn samen met zijn collega de vestiging verder uit te bouwen. De werkzaamheden bestaan uit intake gesprekken. Acquisitie, zowel telefonisch als het bezoeken van bedrijven. Diverse administratieve werkzaamheden. Ook het "regelen" van de juiste mensen op de juiste plek behoort tot zijn taken. Functie eisen: - Afgeronde MBO of HBO opleiding, enige kennis van Word en Excel - Enige ervaring in het bezoeken van bedrijven - Stressbestendig geen 9.00 tot 17.00 mentaliteit - Verantwoordelijkheidsgevoel - Rijbewijs B. - Kennis van de uitzendbranche of affiniteit met boven genoemde branches vereist. Wij bieden voor de juiste persoon: - Afwisselende zelfstandige baan met veel veratwoord elijkheid. - Goed salaris volgens de CAO van de NBBU, afhankelijk van leeftijd en ervaring - Studiekostenregeling en winstdelingsregeling. Schriftelijke reacties met c.v. zo spoedig mogelijk aan: Uitzendbureau FULL-TIME B.V. T.a.v. de heer C.B. van Dijk Postbus 102 2690 AC 's-Gravenzande e-mail: cbvandijk@full-time.nl Meer vacatures op www.full-time.nl SCHOONHOUDERS Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0900) 700 07 77 anenmarkt Powered by JobTrack.nl Jouw profiel: Jouw werkterrein: Ben je geïnteresseerd en wil je nadere informatie? Bel dan, bij voorkeur tussen 09.30 uur -17.00 uur, met mevrouw A. Dewaerhei jt-Pongratz of de heer R. Kern. Telefoonnummer: 010 - 409 32 00. Je schriftelijke sollicitatie met cv kun je opsturen naar: Schiewaegh, centrum voor wonen, zorg en welzijn. T.a.v. mevrouw A. Dewaerheijt-Pongratz. Nieuwe Damlaan 759,3119 AT Schiedam. Je kunt jouw sollicitatiebrief en cv ook e-mailen naar: schiewaegh@frankelandgroep.nl Schiewaegh is een centrum voor wonen, zorg en welzijn met een klantenkring binnen en buiten de muren. Naast zorgcentrumzorg biedt Schiewaegh psychogeriatrische verpleeghuiszorg, aanvullende verpleeghuiszorg en palliatieve zorg. Wij hechten grote waarde aan het welbevinden van onze klanten en medewerkers. 0e tevredenheid van onze klanten is vooral te danken aan de grote inzet en het enthousiasme van onze medewerkers. Die vormen een team waarin en waarmee het prettig werken is. Schiewaegh maakt deel uit van de Frankelandgroep, die verder bestaat uit Frankeland, Jacobs Gasthuis, Harg-Spaland en Vaartland. De Frankelandgroep heeft eveneens een samenwerkingsrelatie met de Zorg- combinatie Nieuwe Maas. Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 39