HEXION woneronroerendgoed We in huis h Maintenance Technician QMI Technician Zelfstandigen zonder personeel dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Specialty Chemicals Op initiatief van De Hypotheker hebben star ters op de woningmarkt twee dagen hun on genoegen over het niet kunnen vinden van een betaalbare woning aan Tweede Kamerle den kunnen spuien. De problemen die aan het licht kwamen worden door de hypotheek keten verzameld in het zogenoemde 'woon- STARTBOEK', dat in november aan politiek Den Haag wordt gepresenteerd. Wie ook zijn stem wil laten horen kan nog op www.dehypotheker.nl/Woonstarters/poll.htm terecht. ëëR Uit onderzoek van de Vereniging Eigen Huis blijkt dat goedkope Poolse klussers soms veel narigheid kunnen bezorgen. Er is veel kaf onder het koren: aannemers waarvan achteraf blijkt dat ze niet in het Handelsregister staan ingeschreven, aan nemers die illegale werknemers voor zich laten werken en zwart uitbetalen, aanne mers die geen vakman zijn en aannemers die toonheffingen en sociale verzekerin gen niet afdragen aan de Belastingdienst. De particuliere opdrachtgever behoort te controleren of hij met een bonafide aan nemer heet te maken. Krijgt hij de Ar beidsinspectie over de vloer en er blijken illegalen aan het werk te zijn, dan krijgt de r particuliere opdrachtgever duizenden eu ro's boete voor de kiezen. Zelfs per illega le werker. Goedkoop wordt dan wel op een hele nare manier duurkoop. Steeds meer timmerlieden, stukadoors, schilders en loodgieters nemen af scheid van hun baas, schrijven zich in het Handelsregister van de Kamer van Koophandel in en gaan als zelfstandig ondernemer zonder personeel aan de slag. Nemen ze een groot werk aan, dan werken ze samen met één of meer collega ondernemers. Ze leveren hoge kwaliteit en zijn flexibel inzetbaar. Geeft hun opdrachtgever er de voor keur aan dat er 's avonds en/of in het weekend wordt gewerkt, dan zijn ze zo flexibel om daarin tegemoet te komen. Zelfstandige ondernemers zonder per soneel zijn een voorbeeld van de 24- uurs economie. Een lekkage of door re gen weggezakte tuintegels bij de voor deur? Geen nood, de zelfstandige ambachts man klaart de klus. Woensdag 25 oktober 2006 - Pagina 47 Technici die snel kunnen schakelen Moeten we ons nog voorstellen? Hexion is de grootste producent van thermohardende harsen ter wereld. Onze producten kom je overal tegen. In de beschermende hoogglans coatings op auto's bijvoorbeeld. Maar ook in vliegtuigen, boten en treinen. Op printplaten. In de energiewinning en de grafische industrie. Onze fabriek in Pernis is een van de grootste productiesites van Hexion. En we groeien nog steeds. Hexion legt de lat hoog. Wat betreft kwaliteit van de producten. Wat betreft het milieu en veiligheid. Wat betreft de medewerkers. Hexion is op zoek naar gedreven professionals voor onderstaande functies. Maintenance Technician bij Hexion is een afwisselend beroep. Je bent actief in drie fabrieken. Veel werkzaamheden doe je zelf. Maar je let er ook op dat externe partijen hun werk volgens onze normen uitvoeren. Of je begeleidt als senior nieuwe medewerkers die de fijne kneepjes van het vak nog moeten leren. Ben jij zo iemand die niet van sleur houdt? Kom dan eens praten met Hexion. Als QMI Technician doe je er alles aan om de vaart in ons productieproces te houden. Er ontsnapt niets aan je aandacht tijdens je controlerondes. Je bent verantwoordelijk voor de goede werking van kwaliteitsmetingsinstrumenten en verricht zeer secuur uit eenlopende metingen. Bent perfect in staat om leveranciers aan te sturen. Let er op dat die volgens onze normen werken. Ook onder druk blijf je presteren. Zoals tijdens een stop. Ben jij een mts'er met aardig wat werkervaring en programmeerkennis? Schrik je niet terug voor verantwoordelijkheid? Kom dan eens praten bij Hexion. Wij bieden uitstekende arbeidsvoorwaarden. En een uitdagende werkomgeving. Waar je jezelf kunt ontwikkelen. Waar altijd wat te leren valt. Wij vinden onderhoud te belangrijk om het uit te besteden. Neem voor meer informatie over de functie contact op met Peter Keus, telefoon 010 - 295 2248, je sollicitatie kun je richten aan Hexion Specialty Chemicals B.V., Postbus 606, 3190 AN Hoogvliet, t.a.v. Marion de Groot, Human Resources. Of email je sollicitatie met cv naar hrpernis@hexion.com. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Hexion Specialty Chemicals B.V., Vondelingenweg 601, 3196 KK, Pernis, www.hexion.com

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 47