m irad o CVU Uitvaartzorg Weegschaal Oud papier inzameling november Huisarts Popescu Griepvaccinatie Horoscoop Ram Er zijn mensen in uw omgeving die u op de zenuwen werken. Blijf deze week vooral rustig. Het wordt binnenshuis een goede week met een scheutje romantiek en een flinke dosis aandacht. Stier Men verwacht van u dat u moeilijke za ken kunt oplossen. Het is van belang dat u zich oefent in het stellen van grenzen en dat met een stralend gezicht. Zo creëert u ruimte voor uw eigen leven en voor uw partner of relatie. Tweelingen Op gevoelsgebied probeert u problemen die u in de weg staan op te lossen en dat gaat lukken. Wees voorzichtig met te grote openheid, dat kan wel eens tot nieuwe problemen leiden. Kreeft Iemand in uw omgeving komt met pro blemen en daar staat uw hoofd hele maal niet naar. Toch is het verstandig u er on danks uw beperkte tijd even in te verdiepen anders blijft het op de achtergrond storend aanwezig. Leeuw Uw energie komt temg. Laat u niet opja gen door mensen die de dingen anders zien dan u. Laat u niet uit uw koers brengen en houd uw ideeën en plannen dicht bij uzelf tot u in het stadium van uitvoering bent. Zet een strategie uit om tot uw doel te komen. Maagd Een ingewikkelde kwestie kan het u deze week moeilijk maken. Denk na en gebruik uw gevoel voor rechtvaardigheid zonder er meteen mid denin te springen. Pas op de plaats maken, wat afstand nemen en dan pas reageren. Schorpioen U kunt een beter inzicht krijgen in het karakter van iemand in uw omgeving die u al meende te kennen. U begrijpt elkaar goed, maar toch is er de nodige communicatie en aandacht nodig. Het is belangrijk daarmee re kening te houden. Boogschutter U heeft al enige tijd heimwee naar een oude vriendschap en dit is een goede week om die weer op te pakken. U moet wel van tevoren nagaan waar destijds de fout in die relatie is ge slopen. Als u opnieuw begint gaat u deze rela tie meer waarderen. Steenbok U bent niet zo bespiegelend, maar nu bent u in een stemming waarin u belevenissen uit het verleden overdenkt. In werk en (lief- desjrelaties weet u nu zeker wat voor u belang rijk is. Neem tijd voor uzelf en probeer te ge nieten. Waterman U zet u in met veel energie en u heeft goede resultaten. Nu en dan heeft u de neiging te klagen en de schuld voor dingen die fout lo pen bij anderen te leggen. Probeer uzelf naar buiten toe wat strakker te presenteren. Vissen Als u wilt kunt u heel diplomatiek zijn en dat is nu nodig. Het is een goede week om weer op te pakken wat u lang geleden liet lig gen. Als u de energie hebt en de gelegenheid zich voordoet kunt u iets goedmaken dat voor u van groot belang is voor de toekomst. REGIO - Bariton Ernst-Da- niël Smid, sopraan Waldin Roes, Het Rotterdams Ope ra Koor (R.O.K.) en de Ko ninklijke Harmonie van Horst staan zondagochtend 5 november gezamenlijk op het podium bij het weke lijkse Zondagochtendcon cert in de Doelen. Ernst-Daniël Smid is bekend van onder meer het tv-pro- gramma 'Una Voce Particolare'. Hij betrekt het publiek altijd bij zijn optreden. Zijn concerten zijn dan ook een huiskamerbe levenis. Waldin Roes studeerde in 1984 af aan het Rotterdams Conservatorium met als hoofd vak viool. Het R.O.K werd in 1923 opge richt en goedgekeurd in 1956. Het 150 leden tellende koor wordt gedirigeerd door Ago Ver- donschot. Al meer dan 35 jaar geeft het koor de welbekende Nieuw jaarsconcerten in de Doelen. Eerste klas solisten verlenen hier hun medewerking aan. Het ruim 80 personen tellende or kest onder leiding van dirigent Steven Walker. Kaarten Kaarten zijn voor 11,50 euro verkrijgbaar bij de kantoren van Wegener Huis-aan-huiskran- ten, Prins Hendrikkade 16 in Rotterdam, Fransenstraat 14 in Vlaardingen, Oostdijk 53 in Oud Beijerland en Poldermolen 1 in Papendrecht. Of bij de kassa van de Doelen en Bureau Hans on aan de Straatweg 179 in Rot- tém Ernst Daniël Schmid is te zien en te beluisteren tijdens het Zon dagochtendconcert. FOTO: PR terdam. Meer informatie telefo- ren vanaf 9.45 uur. De Wegener nisch via (010) 422 52 44 of be- Zondagochtendconcerten in de stel kaarten online op Doelen beginnen om 11.00 uur, www.zondagochtendconcer- de Grote Zaal is open vanaf ten.nl. De foyer opent haar deu- 10.30 uur. UITVAARTZORG Met de grootste toewijding Grofvuil www.irado.nl verzoekt alle patiënten van zijn praktijk die de GRIEPVACCINATIE moeten krijgen zich aan te melden op een van de volgende dagen: 07 november tussen 13:00 en 15:00 08 november tussen 13:00 en 15:00 of 09 november tussen 13:00 en 15:00 Emit//, NIEUWE SIERBESTRATING? Nu slechts 3 Modeltuinen Zwanenburg www.modeltuinenzwanenburg.nl Onderling begrip is deze week ver te zoeken. U kunt het beste uw ei gen gang gaan. Als u klaar bent kunt u het Initiatief nemen om eens rustig te praten. Blijf tactvol, overhaast niets. Een Wij hebben meer dan 70 jaar kennis en ervaring. Persoonlijke benadering vinden we erg belangrijk. We denken verder dan de uitvaart zelf en staan open voor nieuwe wensen en ideeën. Melding overlijden: s 0800 345 67 89 (gratis, dag nacht) Voor informatie: 0800 288 22 55 (gratis, werkdagen 10.00 - 16.00 uur) www.cvu.nl f s r v Een afspraak maken voor het ophalen van grofvuil kan ook via internet: Uitvaartcentrum 'Groenoord' Van Beethovenlaan 180, Schiedam Ki i Incl. stenen en zand, uitgraven, afvoer, aanleggen, trillen en 1 jaar garantie. 1 IJweg 411, Zwanenburg ftla. t/m Za. van 8:00-17:00 uurg 023 - 55 52 475 030 - 29 48 370 Gratis ontwerp en vrijblijvende prijsopgave ook bij U thuis. NOORD De Violier De Akkers Dinsdag 7 november, vanaf 18.00 uur SC Spaland Vlinderhoven en de Gaarden Woensdag 8 november, vanaf 18.00 uur Vereniging Milieudefensie KNNV de Boshoek Botenbuurt en Feministenbuurt (Woudhoek) Maandag 13 november, vanaf 18.00 uur Wijkvereniging Midden Delfland De Velden Woensdag 22 november, vanaf 18.00 uur Dagcentrum Woutershof Vogelbuurt, Hooilanden en Ketheldorp Woensdag 22 november, vanaf 09.00 uur NIEUW- Dagcentrum Woutershof LAND Tussen Burg. van Haarenlaan, Parkweg, Noordvestsingel en Nieuwe Damlaan Woensdag 1 november, vanaf 09.00 uur Dagcentrum Woutershof Tussen Burg. Van Haarenlaan, Nieuwe Damlaan, Vlaardingerdijk en Troelstra laan Woensdag 8 november, vanaf 09.00 uur Dagcentrum Woutershof Tussen Burg. van Haarenlaan, Parkweg, Noordvestsingel en 's Gravelandseweg en omgeving Delflandseweg Woensdag 15 november, vanaf 09.00 uur De openingstijden zijn: Maandag t/m vrijdag van 08.00 - 17.30 uur. Ook op zaterdag kunt u terecht van 09.00 - -15.00 uur. Het afvatbrengstation in Schiedam is gevestigd aan de Voor meer informatie kunt u bellen naar (010) 262 1000. SC Spaland Tussen Spoorlijn, Plein 40-45, Burg. van Haarenlaan en station Nieuwland Maandag 20 november, vanaf 18.00 uur WEST Annie MG Schmidtschool Tussen Aleidastraat, Westfrankelandsestraat, Nieuwe Haven en Burg. Knappertlaan Donderdag 9 november, vanaf 18.00 uur St. Jozefschool De Plantage en tussen Burg. Knappertlaan, Nieuwe Haven, Westerkade, Prins Bernardlaan en Penninglaan Donderdag 16 november, vanaf 18.00 uur Tamboer- en trompetter Korps Gusto Prof. Kamerlingh Onneslaan en tussen Lorentzlaan, Hogenbanweg, Rotterdamsedijk, Marconiweg, van Swindensingel en van Swindenstraat Dinsdag 28 november, vanaf 18.00 uur ZUID Sint Willibrordusschool Tussen Rozenburgsestraat, Nieuwe Maasstraat, Lekstraat en Maasboulevard Woensdag 1 november, vanaf 18.00 uur CKV ODI Omgeving Rozenburgsestraat, Nieuwe Maasstraat, Lekstraat, Hoofdstraat en Willemskade Dinsdag 14 november, vanaf 18.00 uur NV IRADO Van Heekstraat 15 3125 BN Schiedam Telefoon 262 1000 E-mail: info@irado.nl Onderdeel van de ONS Groep Jan Peter leidt een noodhulp project na een natuurramp. Hij hoeft niet na te denken over het bieden van hulp. En jij? Bel 0900-9585 en help mee voor 5 per maand. fJifcT 'Dfr/fc&U W ARTSEN ZONDER GRENZEN www.artsenzondergrenzen.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 7