Muzikale vrijheid P S Waterpas golfen Muzikaal kussen Kneedbare koelhouder in grappige vormpjes voor Ipod s i jmi dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad GADGETS De muziek van je iPod draad loos verzenden naar je stereo installatie, terwijl je met je iPod door het huis kunt lopen en be dienen. Muzikale vrijheid ten top. De Tune Stage, want zo heet het systeem, heeft een be reik van tien meter en werkt - en dat zal niemand verbazen - met een Bluetooth. Een Bluetooth v2.0, om precies te zijn. Dankzij deze techniek is het ook mogelijk om de iPod met de Tu ne Stage af te stemmen op Blu etooth draadloze telefoons. Het apparaat wordt in november op de markt verwacht. Kijk voor meer informatie op www.belkin.com. Zo op het eerste ge zicht lijkt het een Bluetooth, maar bij dit apparaatje draait het niet om het ontvangen of doorgeven van sig nalen, maar om het belichten van je di recte omgeving. Reuze handig als je in het donker een boek wilt lezen of bij een klusje wat extra gericht licht nodig hebt. Want dit LED lampje schijnt behoorlijk fel en geeft je op iedere plek een handsfree lampje. Dit oorlampje biedt zo'n 100.000 uur licht en wordt niet warm. Een batterijtje is na tuurlijk wel nodig. Meer informatie is te vinden op www.hammacher.com. Dé hit in Amerika en nu ook in Nederland te koop: de Mood Beams! Zoals veel nieuwe pro ducten tegenwoordig, worden een aantal func ties gecombineerd. Zo kan de Mood Beam ge bruikt worden als nacht lampje. Maar vergis je niet, de Mood Beams zijn zeker niet kinder achtig! Ze zijn niet alleen leuk, schattig, mooi en grappig, ze zijn ook flit send en verrassend. Zo beschikken ze over hun eigen lichtshow met klinkende namen als Hartslag, Regenboog, Kleurendans en Strobo scoop. Dankzij een ingebouw de sensor zijn ze ook nog eens gevoelig voor ge luid, dus als je je muziek op een bijzondere ma nier wil bijlichten, zijn de Mood Beams graag van de partij. En de grappige vormpjes zul len zonder enige twijfel de nodige aandacht van gasten trekken. Kijk voor meer info op www.megagadgets.nl. Leuk, een iPod, maar er mee opvallen doe je er natuurlijk al lang niet meer mee. In Amerika is daar een oplossing voor ge vonden, die inmiddels een ware rage heeft ontketend. Het komt er in het kort op neer, dat je jouw iPod voorziet van een grappige outfit. Ja, je leest het goed. Natuurlijk kon je al heel lang kiezen voor bijzondere hoekjes voor je iPod, maar on der het mottoapart is niet apart genoeg', kun je jouw muziek drager nu aankleden. Als een cowboy, bijvoorbeeld. De outfit wordt met de hand gemaakt, dus je begrijpt dat erwel een be hoorlijk prijskaartje aan hangt. Dit cowboykostuum komt bij voorbeeld op zo'n 40 dollar. Maar opvallen doe je zeker. En er zijn heel veel outfits om uit te kiezen, dus het wachten is op de iPod garderobekast. Kijk voor meer informatie op www.iattire.net. Bij het woord 'gadgets' wordt vaak gedacht aan hebbedinge tjes die opvallen, maar waar je eigenlijk niet veel aan hebt. En de Black Panther lijkt volledig aan deze omschrijving te vol doen, maar aan de andere kant is het zo briljant dat we het ge woon niet naar waarde kunnen schatten. Wat het is? Kort gezegd een wa terpas voor golfers. Ja echt. De Black Panther is gevuld met vloeistof en beschikt over een luchtbel. De positie van de luchtbel geeft vervolgens de hellingshoek van het golfterrein aan. Handig? Misschien wel. Het is in ieder geval handig voor wie op zoek is naar een cadeau tje voor iemand die alles al beeft. De kans dat hij deze Black Panther al heeft, is gering. Hij is vooralsnog alleen in Amerika verkrijgbaar voor zo'n 20 dollar. Okay, je houdt van muziek. Maar houd je ook echt zo van muziek dat je er eigenlijk iedere wakkere minuut mee omringd wilt worden? Dan is deze bijzondere mp3 kussen dé gadget van jou. En nee, het is niet een kussen dat alleen maar de vorm van een mp3 speler heeft. Er zit daadwerkelijk muziek in! Je kunt je eigen speler in een verstopt vakje in het kussen stoppen en van jouw favoriete muziek ge nieten dankzij de ingebouwde speakers. Of je kiest voor de radiofiinctie van het kussen. En nee, die knoppen op het kussen zitten er niet voor de sier. Die werken echt. Verander het volume. Zoek je fa voriete radiostation. En als je slaperig begint te worden, kun je de powertoets van het kussen in- drukken.Dit bijzondere kussen kost rond de 20 dollar en meer informatie is te vinden op www.thinkgeek.com. Sommige drankjes verbeteren in smaak als ze koud zijn. Zo'n fles in de vriezer is dan vaak de oplossing, maar om een glaasje te vullen, zal de fles toch uit de kou gehaald moeten worden. En dan? Dan geef je 'm een ijs koud jasje. De Ice-Jacket wordt gelanceerd als een koelhouder- tje voor bepaalde alcoholische drankjes, maar natuurlijk is het ook uitstekend te gebruiken om ftisdank lekker koel te houden. De jas is tevens in diverse vor men te kneden, zodat de Ice Jacket ook steeds meer wordt gebruikt voor het maken van bijzondere kunstwerkjes. Kijk voor toepassingen en meer informatie op de internetsite www.icejacket.com. Woensdag 1 november 2006 - Pagina 49 In het icht

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 49