riMWSHIMl Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 1 november 2006 - Pagina 53 Wanneer en waarom? Hoogheemraadschap van Delfland AANKONDIGING VERGADERING VERENIGDE VERGADERING VAN DELFLAND 611634 Dinsdag 7 november 2006 zijn de opebare ver gaderingen van de commissies Waterbeheer, Bestuur en Organisatie en Financiën van Delfland. Donderdag 23 november 2006 om 9.30 uur is de openbare vergadering van de verenigde ver gadering. Hoogheemraadschap van Delfland BEKENDMAKING LEIDRAAD INVORDERING WATERSCHAPSBELASTINGEN 605812 www.hhdelfland.nl www.hhdelfland.nl Nek-aan-nek race VLAARDINGEN - Bij zes enzestig jongens en meis jes gierden in zwembad De Kulk de zenuwen door de keel. Zij hadden zich ge meld voor de jaarlijkse strijd om de clubkam pioenschappen van zwemclub Vlaardingen. Onder hen veel beginnen de zwemmers, die voor het eerst op het startblok ston den. Dat gold zeker voor de groep zes- en zevenjarigen, die op de 25 meter rugslag streden om de hoogste eer. Bij de meisjes werd Elvira Lang eerste, gevolgd door Stacy Gardenier en bij de jongens werd Reinald Jan sen eerste en Robin Noor- dermeer tweede. Een hoogtepunt was het uitrei ken van de Speedo-Run- ner-Up (voor zwemmers onder 12 jaar) aan Jordy Maurits en Maaike Leng ton en de Doorzettersprijs (voor boven 12 jaar) aan Koen Bouma en Kelly Gar denier. In de leeftijd acht/negen jaar won Ellen Verhart bij de meisjes en Dave Mau rits bij de jongens. Laura Over de Vest werd winnaar Water is van levensbelang voor mens en dier. Als vriend en vijand houdt water Nederland voortdurend bezig. De gevol gen van de klimaatveran dering, zoals hevige buien en zeespiegelstijging, vragen om maatregelen die ervoor zorgen dat Nederland veilig en leef baar blijft. Het Hoogheemraadschap van Delfland is een van de 27 water schappen die Nederland telt. De ruim 450 medewerkers van het Hoogheemraadschap van Delfland zetten zich in voor schoon water, sterke dijken en droge voeten. Het werkgebied van Delfland wordt begrensd door de Noordzee, de Nieuwe Waterweg en de lijn Berkel en Rodenrijs, Zoetermeer en Was senaar. Op 41.000 hectare wonen en werken ongeveer 1,4 miljoen mensen en zijn zo'n 40.000 bedrijven gevestigd. Daarmee is het gebied van Delfland een van de dichtstbevolkte en meest geïndustrialiseerde ge bieden van Nederland. Het ge bied staat bovendien bekend om zijn intensieve glastuin bouw. Delfland werkt zoveel mogelijk samen met iedereen die met water te maken heeft, en heeft oog voor de natuur. Het hoogheemraadschap be perkt zich daarmee niet tot de strijd tegen water, maar strijdt ook vóór het water. Want zonder water geen leven. De commissies bereiden de besluitvorming van Delflands alge meen bestuur, de verenigde vergadering, voor. Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen: 9.00 uur: commissie Waterbeheer - najaarsnota 2006; - begroting 2007 en meerjarenraming; - voorkeursmaatregelen cluster 11 ABC-polders; - concept besluit beleidsnota peilbesluiten. 14.30 uur: commissie Bestuur en Organisatie - najaarsnota 2006; - begroting 2007 en meerjarenraming. 20.00 uur: commissie Financiën - najaarsnota 2006; - begroting 2007 en meerjarenraming; - overeenkomsten Berkel en Rodenrijs; - risico-analyse E-voorziening gemalen. De verenigde vergadering is het algemeen bestuur van het Hoogheemraadschap van Delfland. Op de agenda staan onder meer de onderwerpen die hierboven bij de commissies staan vermeld. U bent van harte welkom de bijeenkomsten bij te wonen. Desgewenst kunt u inspreken. U kunt zich voor de commissievergaderingen Waterbeheer, Bestuur en Organisatie en Financiën aanmelden via e mail: verenigdevergadering@hhdelfland.nl of telefonisch (015) 260 82 20 tot en met maandag 6 november 2006 tot 15.00 uur. Voor de vergadering van de verenigde vergadering kunt u zich aanmelden via e-mail: verenigdevergadering@hhdelfland.nl of telefonisch (015) 260 82 20 tot en met woensdag 22 november 2006 tot 15.00 uur. De vergaderstukken liggen ter inzage bij bureau Bestuurlijke en Juridische Ondersteuning. Op onze website kunt u de VV-agenda en de vergaderstukken vinden: www.hhdelfland.nl/agenda. De bijeenkomsten vinden plaats in het Gemeenlandshuis van Delfland, Phoenixstraat 32 in Delft. Tevens delen wij u mede dat de Ontwerpbegroting 2007 teT inzage ligt. Het college van dijkgraaf en hoogheemraden van Delfland maakt bekend dat de ontwerpbegroting van inkomsten en uitgaven voor het jaar 2007 en de daarbij behorende toelich ting ter inzage liggen. U kunt de ontwerpbegroting inzien van 6 november 2006 tot en met 17 november 2006 bij bureau Bestuurlijke en Juridische Ondersteuning van Delfland, Phoenixstraat 32 in Delft van maandag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 17.00 uur. De begroting ligt ook ter inzage in het gemeentehuis in uw gemeente. Gedurende bovenstaande termijn kunnen belanghebbenden hun visie op de begroting schriftelijk inbrengen bij de ver enigde vergadering van Delfland. in de categorie tien/elf jaar. Bij de jongens was de spanning te snijden, om dat het verschil tussen de nummers 1 en 2 nauwe lijks meetbaar was (58 honderdste van een secon de). Eli Weisz won en liet Nick Cleintaur achter zich. Clubkampioen bij de meisjes 12/13 jaar werd Rosemarijn Bekkering. Ti nto Dinkelberg zegevierde bij de jongens. Hila Noorzai toonde zich de sterkste in de leeftijds klasse 14/15 jaar. Hetzelf de deed Victor Poot bij de jongens. Mirese de Jong en Dominik Bujakiewicz wonnen in de categorie 16/17 jaar. Bij de dames boven de 18 jaar zorgden winnares Ka ren Dentener en Nadya Putter voor een nek-aan- nek race. Angelique de Jonge werd derde. Bij de heren ging de eindzege naar Mark Bottinga. Geen idee wanneer en bij welke gelegenheid deze prent geschoten is. Waarom de dame links zenuwachtig na gels zit te bijten en waarom de anderen zo vrolijk ogen, is ook een raadsel. Weet u het wel. Mail het aan regio- sport@hetnet.nl Dijkgraaf en hoogheemraden van Delfland maken overeenkom stig het gestelde in artikel 3:42 van de Algemene wet bestuurs recht bekend dat bij besluit van 17 oktober 2006 de 'Leidraad invordering waterschapsbelastingen Delfland', vastgesteld bij besluit van 18 oktober 2005 onder nummer 555238, is ingetrokken en onder nummer 605812 de herziene 'Leidraad invordering waterschapsbelastingen' (hierna: de Leidraad) is vastgesteld. De huidige Leidraad is aangepast aan de Leidraad Invordering 1990 inzake de rijksbelastingen naar de stand van zaken op 1 juli 2006. De wijzigingen betreffen onder andere: - Huursubsidiewet vervangen door Wet op de huurtoeslag; - ontvangen huursubsidie vervangen door aanspraak inzake huurtoeslag; - premies ziektekostenverzekering woTdt vervangen door de inkomensafhankelijke bijdrage als bedoeld in artikel 41 van de Zorgverzekeringswet en de premies ziektekostenverzekering; - hoofdstuk V, artikel 28,1 inzake verschuldigde invorderingrente - bij betaling op het postkantoor door middel van storting op de bankrekening van het waterschap geldt als dag van beta ling de eerste werkdag volgend op de dag van storting; - bedragen die jaarlijks landelijk worden herzien aangaande kwijtscheldingsnorm/beslagvrije voet en studiefinanciering. Voor wat betreft de Kwijtscheldingsregeling wordt verwezen naar de Kwijtscheldingsregeling Delfland 2007, waarin onder meer geregeld is dat: - geen kwijtschelding wordt verleend indien het verzoek om kwijtschelding niet is ingediend binnen vier maanden na de dagtekening van het aanslagbiljet; - bij het verlenen van kwijtschelding worden voor de berekening van de kosten van bestaan de percentages, vermeld in artikel 16 van de Uitvoeringsregeling Invorderingswet 1990, gesteld op 100%, Genoemde herziene Leidraad ligt van 27 november 2006 tot 1 februari 2007 voor eenieder ter inzage bij het team Documentaire Informatieverzorging van Delfland, Phoenixstraat 32 in Delft van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur. Exemplaren zijn tegen betaling verkrijgbaar bij de kas van het hoogheem raadschap. Delft, 1 november 2006 Dijkgraaf en hoogheemraden voornoemd Drs. P.H. Schoute, Dijkgraaf F.P. Spaak, Directeur Delft, 30 oktober 2006

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 53