Voor een ander A.B.C. Hoortechniek houdt open dag A.B Regen en wind bederven politiek bezoek Zakkenrollers zijn weer actief! Pas op! Ontvangst Sinterklaas op de Markt zaterdag 11 november van 10.00 - 16.00 uur Leuke attentie ligt klaar voor iedere klant Gratis hoortest Direct een digitaal hoortoestel uitproberen HOORTECHNIEK w de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - In de strijd om de kiezer doen veel politieke kop stukken Schiedam aan. De afge lopen weken reden er diverse bussen met lijstrekkers door de stad op zoek naar de zwevende kiezer. Ook Joao Varela, fractie voorzitter van Lijst 5 Fortuyn, deed de stad aan. Het weer zat niet mee voor Va rela met zijn aanhang. Het re gende pijpenstelen en Schie dammers waren nauwelijks te vinden en als ze al rondliepen was dat met de'jas over het hoofd richting huis. De fractievoorzitter treedt in de voetsporen van zijn grote voor beeld Pim Fortuyn maar van een beroemde vader syn droom' heeft hij volgens eigen zeggen geen last. Hij wil vooral zijn eigen koers varen maar wel met de ideeën van Fortuyn in het achterhoofd. Zakelijk maar met een hart, zo zou hij zijn politieke koers zelf willen omschrijven. Je moet mensen niet dood knuffelen vindt ik, daar hebben we niets aan. In dat opzicht vindt ik dat het beleid van Rita Verdonk niet ver genoeg gaat." Varela bracht ook even een blik sem bezoek aan de Gorzen.Ik koester een grote liefde voor ou de wijken." Maar ook in de Gor zen waren de straten erg leeg dus vertrok de stoet weer snel. Ik moet nog naar Groningen," En weg is de bus naar het verre noorden. SCHIEDAM - Zo'n 37.000 men sen hebben tijdens Make a Dif ference Day de handen uit de mouwen gestoken voor een goed doel. Bij Argos Zorggroep konden mensen zich aanmel den om actief deel te nemen Sinterklaas en zijn gevolg van zwarte pieten komen zaterdag 18 november met de stoomboot aan in Schiedam. Föro: R0EL dukstka aan de activiteiten en zo kennis te maken met het vrijwilligers werk. Enkele vrijwilligers zijn met patiëntenvan verpleeghuis DrieMaasStede een dagje naar het Stedelijk Museum in Schie dam geweest. Zoals jullie natuurlijk allang ge hoord hebben, zijn we hier druk bezig met de voorbereidingen voor onze komst naar Schie dam. Het enige dat nog moet worden ingepakt zijn de pantof fels van Sint Nicolaas zelf. De Kapiteinspiet verwacht af te meren op het Hoofd in Schie dam op zaterdag 18 november zo rond 12 uur. Onze Inkoop pieten zijn dit jaar erg ijverig ge weest. Zo ijverig zelfs dat onze Transportpiet moest besluiten om een aparte boot vol te laden met alle pakjes. De boot is zo vol dat er nauwelijks ruimte is voor alle Pieten. We hebben gehoord dat Schie dam een nieuwe burgemeester heeft, een mevrouw. De Spion pieten zeggen dat ze ontzettend aardig is en dat ze vol verwach ting uitkijkt om Sint Nicolaas te ontvangen. Ze schijnt al liedjes al aan het oefenen te zijn. We zijn benieuwd. Ook hebben de Spionpieten gehoord dat de burgemeester Sint Nicolaas de ze keer niet ontvangt op het gro te Stadserfplein maar op het Oude Stadhuis op de Markt in de binnenstad. Alles schijnt daar speciaal netjes opgeknapt te zijn. Sint Nicolaas heeft al tegen de Pieten gezegd dat ze daar geen snoepgoed zomaar op de ste nen moeten gooien maar netjes aan de kinderen geven. Er ko men daar zelfs twee Theaterpie ten om vooraf alvast sinter klaasliedjes te oefenen met de kinderen. Dat zal me een feest worden, zeg. We zien dit jaar erg uit naar jullie, enne, de Kapi teinspiet zal bij aankomst extra hard toeterblazen met de stoomboot De twee Hoofdpieten. Ingezonden brief Als fietser zijn wij een kwets bare groep! De heringerichte Burg.v.Haarenlaan, zonder verkeerslichten, is niet zo veilig als men denkt. Menig automobilist ziet de borden en haaientanden over het hoofd. Ik heb een veilig heidsjack gekocht en nog word ik haast het asvalt in gereden. Maar niet alles is de schuld van die automobilist. Doordat de fietser mobiel mag bellen ontstaan er soms hele gevaarlijke situaties. Waarom mag dit nu wel, elk slachtoffer in het verkeer is er toch één teveel! Zo vind ook, als ik het mag geloven, het Ministerie van Verkeer en Waterstaat. De minister van Verkeer en Waterstaat heeft op 15 september een brief aan de Kamer geschre ven met als onderwerp Maatregelen verkeersveilig heid. Een onderdeel uit deze brief behandelt het mobiel bellen in het verkeer. Voor wat betreft het mobiel bellen op de fiets heeft de minister een onderzoek laten uitvoe ren. Uit dit onderzoek blijkt dat het fietsgedrag door het bellen naar verwachting wel iswaar verslechtert, maar dat het aantal verkeersslacht offers als gevolg daarvan zeer beperkt zal zijn. De minister acht het dan ook niet zinvol om mobiel bellen tijdens het fietsen te verbieden, gezien de geringe effectiviteit van een dergelijk verbod in ver houding tot de kosten die met de handhaving gemoeid zijn". Ik begrijp het helemaal! Een fietsslachtoffer(tje) mag wat kosten! Hans Henrichs, Schiedam Digitale hoortoestellen voor OjOO eigen bijdrage Indien gewenst komen wij bij u thuis. WATERWEG-NOORD - Vol gens de politie Rijnmond zijn de zakkenrollers in de regio weer actief. Met het oog op de komende drukke maan den waarbij veel mensen hun Sinterklaas- of Kerstinkopen gaan doen kun je makkelijk slachtoffer worden van een zakkenroller. Let dus goed op uw spullen bij kleedkamers en kassa's in winkels en vooral bij het pinnen. Mocht u toch slachtoffer worden van de vlugge vingertjes bri gade, doe dan altijd aangifte. Brief uit Spanje Woensdag 8 november 2006 - Pagina 11 Beltone Adres: 's-Graventandseweg 804, 3119 NG Schiedam Tel: 010 - 273 32 58, Fax: 010 - 273 32 18

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 11