ftOFITEER I DRIEDUBBEL VOORDEEL! Metz on Sunday nu een begrip Meet and Greet met de ABBAcast Klussendienst en tuinonderhoud Het Nieuwe Stadsblad 1 Gratis 4-delige manicureset 2 Tinree maanden gratis «SSiïaWEy lidmaatschap 3 Een Servicepakket boordevol kortingen JA, IK WORD NU UD VOOR SLECHTS 16,-* TOT 1 JANUARI 2008 De cast van ABBAfever op de trap. Op 20 november gaan ze het oude Luxor op z'n stelten zetten. ROTTERDAM - Onder het mot to 'haal de plateauzolen van zol der en kom in je beste Abba- outfït naar het Luxor' beleeft Rotterdam op 20 november een ware Abba-revival. AbbaFever en The Kazina Showdance Company gaan in het Oude Luxor Theater een spetterende show verzorgen. ABBA, iedereen die de groep in de hoogtijdagen van de jaren zeventig en beginjaren tachtig bewust heeft meegemaakt, heeft er wel een mening over. De groep had uitgesproken fans maar ook een grote tegenbewe- Voor lezers van deze krant is er een zogeheten 'Meet and Greet' met de cast van ABBAfever. On der de lezers die telefoonnum mer 010-484 33 33 bellen en het codewoord 'Wegener Meet and Greet' weten te roepen, verloten de medewerkers van het oude Luxor vijf Meet and Greets. De voorstelling op 20 november begint om 20.00 uur in het oude Luxor Theater aan de Kruiskade 10. Kaarten reserveren kan via www.luxortheater.nl of via bo venstaand telefoonnummer. De kassa van het Luxor Theater is geopend van maandag tot en met zaterdag van 12.00 tot 18.00 uur en zondag van 12.00 tot 17.00 uur. ging die de muziek van het Zweedse kwartet afdeed als 'omamuziek.' De laatste catego rie is nu vaak druk bezig cd's te verzamelen van ABBA. Het cruciale jaar voor ABBA was natuurlijk 1974, toen de groep met Waterloo het Eurovisie Songfestival won. Het veroor zaakte een sneeuwbaleffect dat niet meer te stuiten was en uit eindelijk tot de ondergang van de groep zou leiden. Feit is wel dat de muziek van ABBA in de jaren na 'Waterloo' snel aan vol wassenheid zou winnen. Com poneren, dat konden Björn en ROTTERDAM - Metz on Sun day, het maandelijkse feestje op de zondagavond, beleeft alweer haar zesde seizoen. In die tijd is Metz inmiddels een begrip in Rotterdam gewor den en uitgegroeid tot een van de leukste feesten op zondag avond. Loungen, socializen, dance en heerlijke culinaire verrassingen zijn de vaste in grediënten van deze avond en vormen elke maand opnieuw dé ideale afsluiting van het weekeinde. Met gast-optre- dens van Nederlandse top- dj's als Erick-E, MarY Sol, Mi- Benny wel, bleek alras.. Inmiddels zijn we zover dat de wereld en dus ook Rotterdam rijp is voor een ware ABBA-revi- val. De groep Björn Again deed begin van dit decennium een poging maar de show die de muzikanten en dansers op 20 november op de planken bren gen, is veel omvangrijker. Te vergelijken misschien een beet je met de musical Mamma Mia. Aardig wellicht om te weten: ABBAfever is door de interna tionale pers gekozen tot de bes te ABBAshow sinds de echte ABBA. chel de Heij, Roog, Quinten de Rosario en Marcello is het ie dere derde zondagavond van de maand een feest op zich.. Zondag 19 november komt nummer 1 House DJ ErickE op Metz on Sunday. Naast ErickE zullen de dj's Quinten de Rozario versus Ro- lini de Rotterdamse eer verde digen tijdens een uniek back2back gevecht. Metz on Sunday wordt gehouden in het Prinsestheater van 18.00 - 00:30 uur. De prijs is 15,00 in de voorverkoop, aan de deur 17,50 Beiastinghuip aan huis Was, stoom- en strijkservke Sauna Het Servicepakket van Thuiszorg Nieuwe Waterweg-Noord is zeer uitgebreid. Wij geven u enkele voorbeelden: Uurtarief vanaf 10,50 Woensdag 8 november 2006 - Pagina 15 Rotterdam beleeft ABBA Vul de bon in en u ontvangt direct een gratis manicureset én het gratis ledenblad Gezond Thuis boordevol nieuws en aanbiedingen. De maanden november en december 2006 zijn gratis. "Het lidmaatschap voor 2007 kost normaal 17,50 per acceptgiro of 16,00 via automatische incasso. Begin januari 2007 ontvangt u een brief met een acceptgiro en een machtigingsformulier. Uw lidmaatschap wordt jaarlijks automatisch verlengd, tenzij u schriftelijk vóór 1 november van het lopende kalenderjaar opzegt. Naam/voorletters: i Naam partner/voorletters: FOTO: PR Geb.datum: Geb.datum partner: Adres^ Postcode/Woonplaats: Email: Telefoon: Stuur deze bon in een ongefrankeerde envelop naar: Thuiszorg Nieuwe Waterweg-Noord, Gezondheid Service, Antwoordnummer 27, 3100 VB Schiedam Wassen van 4 kg 8,- (i.p.v. 14,25), strijken overhemd 1,50 (i.p.v. 1,80), stomen pantalon 5,- (i.p.v. 7,45) Saunabezoek bij Thermen Holiday 18,80 (i.p.v. €25,50)

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 15