Hoe mijn artrose- pïjn verdween Als verplegende op vakantie? Ga mee met de Zonnebloem! ZELFDE WERK ANDERE ZO STATIONSTRAAT 25 TE SCHIEDAM IVÏel de Zonnebloem- dé Weekkrant SCHIEDAM - Het is bijna de elfde van de elfde. Dat bete kend dat er weer een nieu we Prins Carnaval gekozen moet worden! Drukke en spannende tijden voor car navalsvereniging de Riet zeilers dus. Zowel bij de jeugd als bij de vol wassenen zullen dit jaar nieuwe prinsen en prinsessen worden gekozen. Prins Marinus 1 en zijn Prinses Catharina maken dit jaar plaats voor nieuwe opvolgers. Mari nus en Catharina zijn al 3 jaar het boegbeeld van de vereni ging- Tijdens een spetterend carna vals feest op zaterdag 11 no vember is het zover. Dan zal om precies elf over elf, op het ope ningsbal van de Schiedamse Carnavalsvereniging, de nieuwe Prins Carnaval samen met een Prinses gekozen worden. Wat eerder op de avond, zullen op de jeugdafdeling van de ver eniging de nieuwe prins en prinses worden geïnstalleerd. Jeugdprins Jeroen en zijn prin ses Amber zullen plaats gaan maken voor de nieuwe opvol gers. Het zal erg spannend wor den maar om exact elf over ne gen zal bekend worden wie het komend jaar de kersverse jeugdprins en princes worden. Wie het spektakel wil bijwonen kan om 20.30 terecht in boerde rij Landvreugd, Sweelincksingel 7. Het feest zal muzikaal wor den omlijst door DJ Rick Dice en door Gouda's Dweilorkest 't Kapelleke. De entree bedraagt 5 euro, voor leden is het gratis. SCHIEDAM - Na drie jaar trouwe dienst zullen de zullen Prins Marinus en prinses Catharina en Prins Jeroen en Prinses Amber van Caranavals vereniging de Rietzeilers afscheid nemen. Prins Marinus en zijn prinses Catharina zijn al drie jaar het boegbeeld van de Rietzeilers maar nu is de tijd aangebroken voor nieuwe gezichten op de car navals troon Om precies elf over elf zullen de opvolgers bekend worden gemaakt voorafgegaan door een spetterend feest. Paranormale beurs in De Erker SCHIEDAM - In wijkcen trum De Erker vindt op 6 no vember een paranormale beurs plaats. Er is dan van alles te doen van psychometrie, zandle- zen, wastekenen, handlezen, magnetiseren tot acupunc tuur. Toegang 1 euro De beurs wordt gehouden van 10.30 tot 17.00 uur. Lampionnen optocht SCHIEDAM - Wegens het grote succes van vorig jaar organiseert Ladies' Circle Nr. 4 Schiedam ook dit jaar weer een lampionnenoptocht, en wel op vrijdag 10 november aanstaande. De opbrengsten van de tocht komen dit jaar volledig ten goede aan een project op de kinderafdeling in het nieuwe gebouw van het Vlietland ziekenhuis. De tocht start om 19.00 uur vanaf het schoolplein van de St. Jozefschool aan de Wa rande, en komt o.a. langs het "oude" Vlietland ziekenhuis. Bij terugkomst op het schoolplein is er voor kinde ren en ouders koek en zopie. Snuffelen en ruilen SCHIEDAM - Ben je al heel lang op zoek naar die ene postzegel of dat ene speciale muntje? Op zondag 12 november wordt er in het Dienstencen trum "De Woudhoek" een ruilbeurs georganiseerd. Aanvang: 13.00uur Goed onderhouden appartement op de begane grond met berging en op loopafstand van trein- en metrostation. Ruime woonkamer v.v. houten- vloer. Ruime woonkeuken, moderne uitvoering met inbouwappara- tuur. Slaapkamer met toegang tot de riant aangelegde zonnige achter tuin (ZW). De V.v.E. is actief, bijdrage 96,72 p/mnd, incl. voorschot stookkosten. De erfpachtcanon van de grond is afgekocht. Oplevering: per direct Vraagprijs 119.500,- k.k Vreemde gebeurtenis in een sneltrein Bel (076) 564 63 65 of kijk op www.zonnebloem.nl BON VOOR GRATIS INFORMATIE i i i i i i i i i i aan de handen aan de onderrug aan de nek aan de heupen U kunt ook telefonisch aanvragen 0900-26.58.055(0,35ctp/mim 7 DAGEN PER WEEK, DAG EN NACHT Het Nieuwe Stadsblad De prins komt eraan! Wonen voor: dit zijn de netto maandlasten behorende bij een hypotheek met een 6-jaars rentevaste periode, 2/3 aflossingsvrij en 40-42% belastingvoordeel. Advertorial is staote ik de coupé in van de door het lichaam wordt opgenomen. Tot Uiteraard bestaan er gevallei Onlangs stapte ik de coupé in van de sneltrein Eindhoven-Amsterdam toen ik een boek opmerkte dat een reiziger waarschijnlijk had laten liggen De titel luidde 'Het natuurlijke middel dat Artrose kan overwinnen", van Dr. Anton Robinson. Omdat ik niets anders te doen had begon ik de inleiding te lezen, want bij vochtig weer had ik veel last van mijn knieën. Naarmate ik verder las groeide mijn aandacht. De minuten vlogen voorbij. Zo las ik dat volgens die dokter de huidige middelen tegen artrose en reuma slechts tijdelijk de pijn verlichtten maar de proble men vaak op lange termijn nog erger maakten. Volgens Dr. Robinson was er nu echter een nieuw natuurlijk middel zonder bijwerkingen, dat nog niet algemeen bekend was. Het kraakbeen van onze gewrichten is gemaakt om perfect te kunnen functione ren tot op latere leeftijd. De werking wordt verhinderd door een tekort aan een mineraal dat op oudere leeftijd moeilijker door het lichaam wordt opgenomen. Tot nu toe was men echter niet in staat dit mineraal te produceren dat makkelijk door de mens kan worden opgenomen. Een Franse onderzoeker, Norbert Duffaut, vond een oplossing. Dit middel verlicht niet alleen bijna onmiddellijk de pijn, het herstelt boven dien het versleten kraakbeen. Deze wetenschappelijke ontdekking kan ook worden toegepast voor huidproblemen zoals rimpels en allergieën. Zodra ik thuiskwam nam ik contact op met de uitgever, die me meedeelde dat de leverancier van het natuurlijke middel een gratis monster verstrekte aan hen die dit wensten te ontvangen. Sinds die tijd zweer ik bij dit middel. Ik heb geen last meer van mijn knieën. Mijn vader, die nog nauwelijks kon lopen, kan nu opnieuw tuinieren net als vroeger Mijn zoon die last had van een hardnekkig eczeem is volledig genezen. Ik las versla gen die bijna ongeloofwaardig leken van wege de verbazingwekkende resultaten. Uiteraard bestaan er gevallen waar het product niet werkt, maar deze zijn zeld zaam en de leverancier betaalt het aan koopbedrag terug indien de verwachte resultaten niet worden bereikt. De heer Antonio H. Indien u belangstelling hebt voor deze resultaten en op uw beurt meer wenst te weten over deze opmerkelijke weten schappelijke ontdekking, vul dan de bon op de achterzijde in. Dan ontvangt u gra tis en zonder verplichting het boek en een proefflacon. U kunt dit ook telefo nisch aanvragen: 0900-26.58.055 Zoals Dokter Robinson verklaart: "Als het kan is het altijd het beste, van een ziekte de oor zaak aan te pakken en tegelijkertijd de gevolgen ervan te bestrijden" Na het lezen van zijn boek zult u eindelijk over een natuurlijk middel zonder bijwerkingen kunnen beschikken, dat uw leven pijnloos en uw gewrichten soepel en flexibel zal maken en u van nieuwe levenslust zal Antv .0°Ja, vernli' Opsturen naar: ARTROSILIUM, Antwoordnummer 6014, 3301 VA Dordrecht h' stuur mij gratis en zonder verplichting het boek+de informatie over de bestrijding van Artrose. Onderstaande gegevens volledig invullen s.v.p. Dhr. Mevr. Voorl.:Naam: testtube van 20 ml. Adres Postcode: Woonplaats: Ik heb gewrichtsproblemen: (aankruisen a.u.b. op een ander plaats namelijk: Huisnr. aan de voeten aan de knieën 300 plaats aangeven a.u.b.) Woensdag 8 november 2006 - Pagina 31

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 31