Sandd Postbezorgers 0800 - 726 33 28 dit Rotterdam en Schiedam zoekt in APOTHEKERSASSISTENT (m/v) Medewerker Bottelarij m/v Lucht zuiveren met milieuklinkers Stationsplein qer Spijbelen terugdringen Stadswacht Alarm per mobieltje lnsecten>6tels Er is nog genoeg te dóen in Vlaardingen Gekozen Theater burgemeester krijgt facelift Het op één na grootste postbedrijf van Nederland. in de postcodes 3011 t/m 3056 en 3111 t/m 3124 Als parttime postbezorger bieden wij jou een aantrekkelijke vergoeding. Ben je dinsdag en vrijdag beschikbaar, neem dan contact op met Sandd via of kijk op www.sandd.nl dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 8 november 2006 - Pagina 36 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0900) 700 07 77 Powered by Q JobTrack.nl Gediplomeerd gevraagd ter versterking van ons team voor 16-20 uur per week. Ben je toe aan een nieuwe uitdaging of andere werkomgeving Bel, schrijf of kom even langs! Inlichtingen bij Apotheek Holiërhoek, dhr. R.F. Menke Reigerlaan 28 - 30, 3136 JK Vlaardingen Tel. 010 4750375 E-mail: info@apotheek-holierhoek.nl Gemeente Vlaardingen WANDENMONTEURS TIMMERLIEDEN Op zoek naar een leuke bijverdienste rond de kerstperiode? Solliciteer dan als tijdelijke hulp kracht bij cjj post TNT Post zoekt medewerkers die in de maand december wil len helpen met het bezorgen van de grote stroom van kerst en nieuwjaarskaarten. De werkzaamheden vinden plaats op maandag t/m zaterdag tussen 7.00 - 16.30 uur. Wat bieden wij u? betaling volgens een gegarandeerd aantal uren werk vanuit een locatie bij u in de buurt de mogelijkheid om ook na de kerstperiode ingezet te worden Wat vragen wij van onze medewerkers? een dienstverlenende instelling nauwkeurigheid, betrouw baarheid en doorzettings vermogen bezit van een fiets minimaal 16 jaar eventueel in het bezit van een rijbewijs Interesse? Kijk op www.tntpost.nI of stuur een mail naar la rrv. de.roo@tntpost.nl (gratis) anenmarkt ANNO 6t Nolet Distillery is een gerenommeerd familiebedrijf dat sinds 1691 in Schiedam is gevestigd. De onderneming neemt met KETEL 1 jenever een vooraanstaande plaats in op de binnenlandse gedistilleerd markt. Daarnaast wordt Ketel One Vodka met groot succes naar onder andere de Verenigde Staten geëxporteerd. Wegens productietoename zijn wij op zoek naar een technisch ingestelde Functie - Het bedienen van diverse moderne verpakkingsmachines in de bottelarij. - Het administratief verwerken van productiegegevens. Profiel - Lagere Technische Opleiding. - Enkele jaren ervaring in een technische functie is een pré. - Beheersing van de Nederlandse taal. - Zelfstandige en kwaliteitsgerichte instelling. - Woonachtig in de omgeving van Schiedam. Nolet biedt - De mogelijkheid om in dagdienst een uniek vak te leren binnen een groeiende organisatie met ruim 300 jaar expertise en een exclusieve naam in de markt. - Een informeel familiebedrijf met korte communicatielijnen, waar aandacht en ruimte is voor medewerkers. - Een prima arbeidsvoorwaardenpakket. Reageren Bent u de Medewerker Bottelarij die wij zoeken? Stuur of e-mail dan uw sollicitatiebrief, voorzien van c.v„ binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie aan: Nolet Distillery, t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 38, 3100 AA SCHIEDAM. E-mail: solIicitatie@nolet.nl. Indien u vragen heeft, kunt u deze richten aan dhr. R. van Toor, Hoofd van de Bottelarij, telefoonnummer: 010-2462929. fulltime, max. bruto maandsalaris 2.091 Oud en nieuw. Ambitie en twee benen op de grond. Stad en land. Kijk naar Vlaardingen en je ziet een stad van contrasten.Tussen Rotterdam en Midden-Delfland ligt een stad die veel nieuwe initiatieven aan de dag legt. Niet meer de visserijstad van weleer, wel de moderne thuishaven voor ruim 73.000 inwo ners. Vlaardingen is een stad met veel voor zieningen, volop economische bedrijvigheid en een grote diversiteit aan woningen. Er is genoeg te doen. Ook voor mensen die hun kennis en kunde willen inzetten voor onze inwoners, bedrijven en instellingen. Als een van de 700 medewerkers van de gemeente Vlaardingen. Onze organisatie streeft conti nu naar kwaliteitsverbetering en innovatie. Meer informatie over onze gemeente en de omschrijving van deze functies staat op www.vlaardingen.nl/vacatures of bel met (010) 248 42 34. Vlaardingen kent een full time werkweek van 32,2 uur. In Vlaardingen krijg je het voor elkaar Construction Services Zoekt voor diverse langdurige projeden bij bekende bouwbedrijven: (ook ploegen) Ervaring met metalstud (vereist) en luxe wanden zoals: Interwand en Maars is een pré. voor in de B&U bouw (nieuwbouw, renovatie en afbouw) en Civiele bouw (all-round). Goede verdiensten, BPF-pensioen, 22 ADV-dagen, reisurenregeling, gereedschappen, VCA opleidingen en een arbeids overeenkomst bepaalde tijd. Interesse? Bel: 010-2666690 of mail naar: w.versteeg@ditgroup.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 36