met USB r) Ronduit Vacht vi or Xbox Nieuw leven dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Een oplaadbare batterij is geen nieuws. Een batterij die zich oplaadt via de USB poort is dat wel. Apparaten die batterijen 'vreten', kunnen op deze manier eenvou dig nieuw leven ingeblazen krijgen, zon der dure opladers te hoeven kopen. Want een USB poort is bijna altijd wel beschik baar, tegenwoordig. Hoewel de USBcell momenteel alleen be schikbaar is als AA batterij, is de verwach ting dat dezelfde techniek binnen niet al te lange tijd zal worden gebruikt voor speciale batterijen voor tele foon en camera's. Het opladen duurt een uurtje of 5. V Kijk voor meer informatie op www.usbcell.corn. Hij is maar liefst 11 mm smaller dan zijn voor ganger en het nieuwe ultraslanke topmodel zit - natuurlijk - boordevol technologische hoog standjes. Het strakke uiterlijk van het toestel is ab soluut niet ten kosten gegaan van optimale func tionaliteit op het gebied van entertainment, communicatie en meer. Uitgevoerd met een twee megapixel camera voor de mooiste foto's en mpeg4 videocamera voor de leukste films. Stre aming audio/video (3gpp), stereo Bluetooth con nectie en een micro-sd slot met tot 2GB geheu gen zodat er altijd ruimte is voor muziek en films. Natuurlijk beschikt deze MOTOKRZR ook over een Voice memo, met uitgebreide tekstvoorspelling en stemherkenning voor makkelijke handsfree communicatie en Mo- toSync waarmee contacten en kalender met een simpele druk op de knop gesynchro niseerd worden. Meer info op www.motorola.nl. Als je je met een megapixeltje of 8, 9 al een flinke fotograag voelt, moet je maar niet verder lezen. Want okay, dit exemplaar heeft niet het formaat van een visitekaartje, laat zich niet bijna onvoelbaar meedra gen en vind je niet op de bekende verkoopadressen. Maar je hebt wel een fotomonster die z'n hand niet omdraait voor foto's van 160 meg apixels. Nee, geen typefout. We be doelen echt honderdzestig! Het zal duidelijk zijn dat er ook niet gewerkt wordt meteen geheugen kaartje van - kom, pak eens uit - 2 GB. Met een foto van gemiddeld zo'n 300 MB per stuk ben je dan snel klaar. Daarom zit de camera gekoppeld aan een opslagsysteem dat alle data snel kan verwerken. Het zal duidelijk zijn dat deze zwaargewicht niet is bedoeld voor vakantiefoto's, maar speciaal ge richt is op professionele fotografen. Maar het is wel een bijzondere ont wikkeling op cameragebied dat de komende tijd ook op de 'gewone' camera's ongetwijfeld invloed zal uitoefenen. Deze Seitz 6x17 wordt in de eerste helft van volgend jaar verwacht. Meer informatie is te vinden op www.roundshot.ch. Het oogt als een modem fotolijstje, maar als je wat beter kijkt, ont dek je vanzelf het heldere TFT scherm, waarmee je snel digitale fo to's en videoclips kunt presenteren. De informatie wordt van de memorycard gehaald dus de capaciteit van deze Memoryframe PV1 wordt bepaald door de capaciteit van je memory card. De PV1 is licht van gewicht, klein en eenvoudig in gebruik. Een pri ma aanvulling op je digitale camera en een uitstekende manier om je foto's en video's aan je vrienden te tonen. Een andere slimme functie is de mogelijkheid om je digitale foto's te presenteren in een dia-voorstelling welke kan worden voorzien van MP3 muziek of sluit gewoon je hoofdtelefoon aan op de PV1 en gebruik hem als MP3 speler. Kijk voor meer informatie op www.memoryframe.nl. Een 'tube' met pit. Vierkante zwarte boxen maken plaats voor delicate kleine vormen met groots geluid. Zoals de I-tube, met een 4 cm doorsnee en krap 35 cm lang. Rond, wit of zwart en vloeiend van vorm. Simpelweg aansluiten op de iPod of een andere mp3-speler en de kamer wordt gevuld met prachtige klanken. De compacte I-tube is ook uitermate geschikt voor de mac of pc. Waar je de I-tube ook een plek geeft, het mag eigenlijk een kunstwerkje genoemd worden, want het is letterlijk kunst om zoveel audio functies in zo'n kleine vorm te gieten. De bijzon dere speaker is vanaf januari 2007 verkrijgbaar en meer infor- www.qm-entertainment.eu. Ben jij tijdens het gamen een echte buttkicker? Dan is de ge lijknamige accessoire voor ga mers iets voor jou. Door de But tkicker te koppelen aan je bu reaustoel, kun je de krachtige bas en speciale effecten letter lijk in je hele lijf ervaren. Maar ook als je even geen zin in spel letjes hebt, kan de Buttkicker een extra dimensie geven aan muziek uit de Ipod of andere muzieksystemen. Het apparaat wordt geleverd met alle beno digdheden om de Buttkicker aan stoel en muziek- of game- systeem te koppelen, inclusief een versterker van 100 Watt. Meer informatie is te vinden op www.smarthome.com. Gamers die met grote regel maat hun PSP en Xbox van stal halen, kunnen nu ook de bui tenkant van de game opleuken. En zo'n vachtje, verkrijgbaar in koeienvelletje of tijgerprint, is niet alleen opvallend en uniek, maar ook nog bijzonder com fortabel. Want ook voor de con sole is een zacht jasje en dat zul je aan je handen merken. Het unieke van de vachtjes is dat ie dere print een ander patroon heeft. Dus allemaal een eigen velletje. En de makers bena drukken op hun site, www.ta- lismoon.com, dat er geen die ren hebben geleden voor deze nieuwe trend. Het is maar dat je het weet. Woensdag 6 december 2006 - Pagina 27 kunstig

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 27