en dealer Startklaar voor een veilige winter? vanJDijk dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad wensvervuller )E'Een Wens Kerkdiensten Mevrouw Gijze uit Schiedam is de winnaar geworden van de prijsvraag van Multicycle en krijgt een verwenarran gement voor twee personen uit handen van Paul Scholten. ledereen die tussen januari en september een Multicy cle kocht, dong automatisch mee naar mooie prijzen. Niet alleen consumenten maar ook de Multicycle-dealers zelf maakten kans om in de prijzen te vallen. Daarom mag ook Marcel Hams van rijwielhandel 't Centrum zich een week end laten verwennen. (Foto: PR) AUTOSERVICE EIGENRAAM Schiedam Fokkerstraat 576 (langs A20) Tel.: (010) 462 20 22 www.eigenraam.peugeot.nl (U vindt ons ook in Vlaardingen en Naaldwijk) (vervolg) *In de Liduinabasiliek aan de Singel 104 is zaterdag om 18 uur een Stille Heilige mis, zondag om 10.15 uur Gezon gen Hoogmis, predikatie pastoor P.M. Vismans. *In de Jacobus en Martinu- sparochie Kerkweg 53, is er een zondagsviering om 9.45 uur dinsdag om 9.15 uur: eu charistieviering of dienst van Woord en Communie. 'Zondag is er in de Liduina- kapel (Frankeland) om 10.00 uur eucharistieviering, voorganger pater K. Veltman m.m.v. het Liduinakoor. Pandora opent Depressielijn SCHIEDAM -De Stichting Pandora blijft tijdens de feestdagen bij de telefoon zitten. Van 22 tot en met 26 december is de Depressielijn geopend van 13 tot 17 uur. Met deze extra openingstij den heeft Stichting Pandora tot doel lotgenoten met de feestdagen te ondersteunen. Met de feestdagen in het vooruitzicht bedenken men sen met depressies hoe ze deze dagen gaan invullen. De medewerkers van de Pandora Depressielijn ken nen dit vraagstuk en weten allen uit ervaring wat het is om depressief de feestdagen in te gaan. De gehele decem bermaand en juist ook met de kerstdagen willen de me dewerkers er zijn voor lotge noten die het hiermee moei lijk hebben. Zij bieden een luisterend oor en geven tips en adviezen. Pandora De pressielijn 0900-6120909 0,10 pm) Onze pakketprijzen. Voorafweten watu achteraf betaalt. Kijk op www.mercedes-benz.nl/ onderhoud, voer uw kenteken in en vind direct de juiste prijs! Mercedes-Benz SCHIEDAM - Voor de ver andering eens geen schaap jes maar vogels tellen. In het weekend van 16 en 17 de cember organiseert Vogel bescherming Nederland voor de vierde achtereen volgende keer de Nationale Tuinvogeltelling. En ieder een mag meedoen. Deelnemers noteren een uur lang alle vogels die zij in de tuin of op het balkon zien. Zij kun nen hun gegevens tot uiterlijk maandag 18 december invullen op de website: www.tuinvogel- telling.nl Aan de hand van alle waarnemingen wordt de 'Na tionale Tuinvogel Toptien 2006' samengesteld. In het overzicht van vorig jaar stond de huismus op nummer een, gevolgd door de koolmees en de merel. Iedereen met een tuin, balkon of park in de buurt kan mee doen. Het is niet nodig alle vo gels te kennen. Via de speciale website www.tuinvogeltelling.nl kan een vogelposter gedownload worden en is allerlei andere in formatie over tuinvogels en de telling te vinden. Ook kan je hier een recept lezen voor het ma ken van vetbollen. Om zeker te zijn dat er wat te tellen valt is het slim om de vo gels van tevoren te lokken. Be gin daarom een paar dagen vóór de telling op een vaste plek met het voeren van de vogels. In de ochtenduren hebben ze het meest honger en zijn dan het actiefst. Woensdag 6 december 2006 - Pagina 37 er* meld je aan als donateur Laat de WinterCheck-up doen voor slechts 17,- en ontvang een aardige attentie*. PEUGEOT Het leven verandert ok je kind levensbedreigend ziek is. Door Het vervullen van de liefste wens probeert de Doe Een Wens Stichtingkinderen even 7e laten" 'vergeten dot re riek rijn. www.doeeenwen s.n I www.mercedes-benz.nl/onderhoud Mercedes-Benz Service. Alles om u van dienst te zijn. Mercedes-Benz is een merk van DaimlerChrysler. voor Top 10 Zolang de voorraad strekt. Vogels tellen f de zekerheid van klasse! Schuttevaerweg 116, 3044 BB Rotterdam, telefoon 010 - 446 04 46 Zeker met het gure winterweer wilt u blind kunnen vertrouwen op uw auto. Kom daarom langs voor de WinterCheck-up. Voor slechts €17,- wordt uw auto gecontroleerd op 28 punten. Zo kunnen u en uw passagiers veilig de winter door. Een Peugeot breng je naar Peugeot. JE VOELT JE LEKKERDER IN EEN PEUGEOT.

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 37