FIHT all the way FIVAM AUTO Prijsvraag GRATIS AUTOBEDRIJF RIJNWOUD DE SKODAOCTAVIA AMBIENTE: BUITENSPORIG COMPLEET! dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Vast en Zeker Het spel Call of Duty 3 voor Xbox 360 toont de hectiek en chaos van een veldslag in de Tweede Wereldoorlog als geen ander. Behalve een spannende campagne voor één speler is er ook een zeer uitgebreide online strijd mogelijk. Voor de echte fans hebben wij deze week een leuke prijsvraag. Win één van de drie exclusieve 'face plates' voor je 360, of één van de twee exem plaren van Call of Duty 3 voor 360. Daarvoor hoef je alleen de volgende vraag te beantwoor den: Wie was ten tijde van D-day premier van Engeland? A) Neville Chaimberlain B) Winston Churchill C) Clement Attlee Stuur je antwoord per mail naar extra@whk.wegener.nl. Ver meld in het onderwerp 'games prijsvraag'. Vergeet ook niet het adres te vermelden waar je je prijs wilt ontvangen. Veel suc ces! Ape Academy 2 bestaat uit een gro te verzameling mini spelletjes met apenthema's. De speler vordert in de game door duels aan te gaan met andere apen. Win een aantal minigames om de tegenstander te verslaan. Het spel is mooi uitge voerd, met aanstekelijke muziek. Er zijn veel verschillende mini games: boom omzagen, rennen, springen, ontwijken. Veel variatie, maar uit eindelijk houdt het de aandacht niet vast. De minigames zijn te sim pel en hoewel je steeds naar andere 'eilanden' gaat met nieuwe apen, blijft het toch allemaal wel hetzelf de. Het spel is ook met zijn tweeën te spelen, zowel draadloos met een andere PSP, als samen op één PSP. Dan is er nog wel wat plezier te be leven met Ape Academy 2. Het spel is Nederlandstalig, dus misschien dat jonge kinderen deze apenpret wel waarderen. Voor: PSP Octavia Volg de Skoda-rijder Woensdag 6 december 2006 - Pagina 40 erwtensoep bij onze koek en zopie stand. uitgebreide garanties concurrerende financieringen altijd de scherpste deal perfect onderhoud en service Is de aankoop van de Octavia Ambiente nou slim of buitensporig? De Ambiente-uitvoering is namelijk maar liefst uitgerust met: Een handige sticker cadeau. cruise control 6 airbags in hoogte verstelbaar stuurwiel airconditioning centrale vergrendeling met afstandsbediening mistlampen voor handsfreecarkitvoorbereiding aluminiumlook sierlijsten in het interieur elektrische raambediening voor boordcomputer g talloze handige (afsluitbare) opbergvakken Genoemde vanaf-prijs is inclusief BTW en BPM, exclusief verwijderingsbijdrage en kosten rijklaar maken. Brandstofverbruik gemiddeld 4,2 - 11,81/100 km (1 op 11,8-23,8) Co2-emissie 135-199 g/100 km Wijzigingen, ook in uitvoeringsdetails, voorbehouden. Dus als u een proefrit komt maken, krijgt u alvast een prijssticker voor als u een Octavia Ambiente aanschaft. Zodat u niet buitensporig overkomt bij vrienden en bekenden. En tijdelijk kunt u daarbij het +pakket krijgen voor slechts 295,-: klein leerpakket ind. lederen stuurwiel middenarmsteun met koelbare opbergruimte 16" lichtmetalen velgen Maak nu een proefrit! SIMPLY CLEVER Abraham van Stolkweg 50, Rotterdam-Blijdorp Telefoon 010 - 245 36 36 Molenbaan 1, Capelle a/d IJssel Telefoon 010 - 289 36 36 Elektraweg 2E, Maassluis Telefoon 010 - 591 14 55 www.fivan-auto.nl Een prettige reis door de winter. Om uw veiligheid en rijcomfort tijdens de winter maanden te verhogen, bieden wij u een gratis wintercheck-up van uw Fiat aan. Kom dus langs met uw Fiat en maak gebruik van deze gratis wintercontrole. Terwijl wij uw auto controleren, kunt u een kijkje nemen bij onze lifestyle artikelen en de scherpgeprijsde winteraccessoires, zoals sneeuwkettingen, bagage-boxen, skidragers etc. Tot ziens op 8 of 9 december a.s. Controlepunten Banden: profieldiepte en bandenspanning Verlichting: controle en koplampafstelling Peil van olie-, rem- en koelvloeistof Vorstbeveiliging koelvloeistof Werking en afstelling ruitenwissers Ruitenwisserbladen Vorstbeveiliging ruitenwissersproeier Conditie van accu en de laadspanning Controle onderzijde auto Smeren van sloten Behandelen van portierrubbers tegen vorst Controle uitlaat op lekdichtheid Toepad 19 (autostrada), 3063 NJ Rotterdam, (010) 422 07 22, rijnwoud@rijnwoud.nl, www.rijnwoud.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 40