Zonnige winters uit orkaanvrij Florida Vaartland Allround technisch medewerkerm/v kijkenkiezenkopen ■gen per! service- en zorgcentrum dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Voor onze afdeling technische dienst zoeken wij een voor 36 uur per week Uw werkterrein: controleren van werkzaamheden door derden inspecteren van gebouwen, terreinen en installaties uitvoeren van reparatiewerkzaamheden in en rond de gebouwen en aan de installaties beheren van gereedschappen, materialen en grondstoffen voor onderhoud en reparatiewerkzaamheden meedraaien in bereikbaarheidsdiensten Uw profiel: enthousiasme, inzet en een (klant)vriendelijke instelling diploma technische opleiding aantoonbare werkervaring in een technische functie kennis van elektrotechniek en/of loodgieterwerkzaamheden zelfstandig kunnen werken in bezit van rijbewijs B(E) bereidheid om op meerdere locaties werkzaamheden te verrichten Wij bieden: een uitdagende functie in een kwaliteitsbewuste organisatie die altijd in beweging is en alle ruimte biedt voor ontplooiing een prettige, collegiale en open werksfeer salariëring volgens CAO V&V op basis van kennis en ervaring in functie groep 35 (min. 1.506,6ien max. 2.187,01) vele secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder gratis lidmaatschap van onze Sport- en Recreatieclub van Frankeland, kinderopvangregeling en goede opleidingsfaciliteiten De dagen worden steeds korter en de zon zullen we steeds minder gaan zien. De eerste verkoudheden en griepvirussen hebben zich al lang weer aangediend. Maar gelukkig is er ook goed nieuws, want het Florida grapefruit seizoen is weer aan gebroken. Door een orkaanvrij zomerseizoen in Flo rida is de oogst dit jaar nog zoeter en sap piger dan in de afgelopen jaren. Gezond blijven tijdens de winter is nog nooit zo gemakkelijk enlekker geweest. Dus haal de zon in huis met de Florida grapefruit. Florida Grapefruits barsten van de vitami ne C en de grapefruit is de grootste vita mine bom binnen de citrusvruchtenfami- lie. Een grapefruit staat garant voor 100 van de dagelijkse behoefte aan vitamine C. Een belangrijke werking van vitamine C is dat het je immuunsysteem versterkt. Naast alle gezondheidsvoordelen is de Florida grapefruit ook nog eens een echte slankmaker. Florida grapefruits bevatten namelijk veel meer vezels dan de meeste andere vruch ten. Rond de feestdagen hebben we alle maal wel eens de neiging om net iets te veel te eten of te drinken. De volgende ochtend voel je hier pas echt goed de ge volgen van. Op een dergelijk moment is niets beter voor je dan een glas verse Florida grape fruit sap. Dit zorgt ervoor dat het vochtpeil in je li chaam weer in balans is en je een energie- boost geeft. Frankelandgroep Bad hairdays alleen iets voor vouwen? Vergeet het maar! Ook mannen heb ben slechte haardagen, je hoort ze er alleen minder vaak over klagen. Gelukkig is er nu een nieuwe manier om je haar onder controle te krijgen. BaByliss' nieuwe For Men IQ930 LCD Ton deuse Trimmer: een pre- cisieapparaat dat ge knipt is voor het creëren van de dagelijkse haar dracht én het bijwerken van de hippe baard. Dus, boormachines, work mates en schroeven draaiersets, maak plaats voor het nieuwe ultieme doe-het-zelfgeschenk. De moderne man 'knipt' voortaan zelf zijn haar! Op urenlange kap persessies zitten veel mannen niet te wach ten. De man van nu is verzorgd zonder al te lang voor de spiegel te staan. Hij weet wat hij wil en houdt nog altijd van snelheid, betrouw baarheid en gemak. Bo vendien is hij gek van al les wat hightech is. Uniek aan deze tondeu se is de elektrisch instel bare trimhoogte met maar liefst 27 verschil lende triminstellingen. Het haar kan vanaf 0,5(!) tot 30 mm nauwkeurig worden getrimd! Deze digitale pre cisie is nauwkeurig af te le zen zijn van het LCD scherm. De tondeuse is oplaad baar, dus met en zonder snoer te gebruiken. Zie ook:www.babyliss.nl. Woensdag 6 december 2006 - Pagina 45 Sollicitatie en informatie: Bent u geïnteresseerd en wilt u nadere informatie? Belt u dan met de heer Jorn Kreber, coördinator facilitaire dienst 010-4759111. Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u tot 25 december 2006 sturen naar de afdeling personeel organisatie van de Frankelandgroep, Sint Liduinastraat 10, 3117 CS Schiedam. U kunt op per e mail reageren naar: i.garretsen@frankelandgroep.nl Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl In een gezellige omgeving alle persoonlijke zorg en aandacht geven die nodig is. Dat is de doelstel ling van Vaartland, service- en zorgcentrum in Vlaardingen. Zo'n 180 bewoners ervaren dagelijks de enthousiaste en zorgzame instelling van de 150 medewerkers van het centrum. Er wordt aan 55 bewoners aanvullende verpleeghuiszorg geboden en aan 60 bewoners extramurale zorg. Vaartland is in het bezit van het Woon-Zorg Kwaliteitslabel. Aangrenzend bevindt zich Vaartland Residence, het particuliere zorgcentrum waar aan een 40-tal be woners verzorging en huisvesting wordt geboden. Vaartland Buitenzorg biedt service aan ca. 1000 abonnees van het Servicepakket Zelfstandig Plus. Vaartland maakt deel uit van de Frankelandgroep die verder bestaat uit Frankeland, Jacobs Gasthuis, Harg-Spaland en Schiewaegh. Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. t

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 45