HBOON game Warehouse clerk Data maintainer Vice City Storiesc Lekker crimineel Teamleider Teamleider Analisten Administratief medewerker personeelszaken dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Specialty Chemicals Moraalridders en fatsoensrak kers kunnen deze game over slaan. Grand Theft Auto Vice Ci ty stories is gewelddadig, grof in de mond en onweerstaanbaar respectloos. GTA is de Pulp Fic tion van de videogames. Deze keer ben je Victor Vance, die op klimt tot leider van de georgani seerde misdaad in het Vice City (Miami) van de jaren tachtig. Steel auto's, beroof winkels, pers ondernemers af en neem missies aan van misdaadsyndi caten. Speciale vermelding is er voor de radiostations die je in het spel kunt 'ontvangen': jaren '80 hits en hilarische talkshows zorgen voor een perfecte sfeer. Een sterk vervolg op het eerder verschenen Liberty City Stories. Niet voor onder de 16, wel de moeite waard. Voor: PSP Er zijn spellen die de aanschaf van een bepaalde spelcomputer waard zijn. Gears of War is dé re den om een Xbox 360 te kopen. Het actiespel ver telt over een wereld die overvallen is door de monsterlijke Locust. Jij speelt een stoere soldaat die met zijn team het tij moet keren. Afgezaagd? Tja, maar het gaat niet om het verhaal. De strijd draait namelijk om één ding: dekking zoeken. Waar je bij de meeste schietspellen als de Termi nator door de gangen banjert is hier echt tactiek nodig. Verstop je achter puin, muurtjes of andere obstakels en verover langzaam maar zeker terrein op de vijand. GoW is op zijn best met meerdere spelers. Je kunt zelfs online de verhaalmissies met een partner voltooien. Daarnaast zijn de teamge vechten (4 tegen 4) briljant. Veel tactiek en sa menwerking maken dit een van de beste online spellen ooit. Enige minpunt is dat het zoeken naar een online game wat onoverzichtelijk gaat. En oh ja. GoW is de mooiste videogame tot nu toe. Voor: Xbox 360 ALcontrol Laboratories in Hoogvliet blijft groeien, groei jij met ons mee? 0,8 FTE ALcontrol Laboratories Woensdag 6 december 2006 - Pagina 48 Kan jij vooruit denken? Moeten we ons nog voorstellen? Hexion is de grootste producent van thermohardende harsen ter wereld. Onze producten kom je overal tegen. Op printplaten. In de energie winning en de grafische industrie. In auto's, vliegtuigen en boten. Onze fabriek in Pernis is een van de grootste productiesites van Hexion. En we groeien nog steeds. Hexion legt de lat hoog. Wat betreft kwaliteit van de producten, milieu, veiligheid en medewerkers. Hexion is op zoek naar gedreven professionals. Alerte mensen die precies weten wat ze moeten doen als ze aan zet zijn. De warehouse clerk binnen Hexion levert administratieve en fysieke ondersteuning aan het warehouse. Hierbij zorg je dat onderdelen direct geleverd worden aan de fabrieken of maintenance monteurs. Ook houd je de voorraad op peil. Binnen Hexion wordt warehousing steeds professioneler aangepakt. Als warehouse clerk lever jij daaraan een belangrijke bij drage. Door scherp in de gaten te houden hoe processen verlopen. En door voorstellen voor verbetering te doen. Je vervangt de teamleider bij afwezigheid. Na de lbo heb je al aardig wat jaren ervaring opgedaan. Het logistiek proces kent voor jou weinig geheimen meer. Je bent een enthousiaste teamplayer, in staat om collega's mee op sleeptouw te nemen. Een maximale beschikbaarheid van spare parts tegen optimale kosten: dat is waar het in het vak van data maintainer om draait. Als je bedenkt dat Hexion zes fabrieken heeft met een gigantisch aantal onderdelen, snap je dat dit een complexe job is. Je werkt voornamelijk met SAP, Excel en Acces. Je krijgt te maken met grote databestanden. Wiskundig inzicht en een analytische inslag zijn daarom onontbeerlijk. Data maintainer is een afwisselende functie waarin je alle bedrijfsonderdelen leert kennen. Je hebt contact met de fabriek, met buyers en met leveranciers. Een kolfje naar de hand voor een ambitieuze hbo-schoolverlater met een technische achtergrond. Of voor een mbo'er die er al een paar jaar ervaring op heeft zitten. Data maintainer is niet alleen een uitdagende functie waarmee je zeker een paar jaar vooruit kunt, het kan ook de springplank zijn voor je verdere loopbaan binnen Hexion. Wij bieden uitstekende arbeidsvoorwaarden en een uitdagende werkomgeving, waar je jezelf kunt ontwikkelen en waar altijd wat te leren valt. Wij zijn continu bezig met verbeteren van ons logistieke proces. Je sollicitatie kun je richten aan Hexion Specialty Chemicals B.V., Postbus 606, 3190 AN Hoogvliet, t.a.v. Marion de Groot, Human Resources. Of email je sollicitatie met cv naar hrpernis@hexion.com. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Hexion Specialty Chemicals B.V., Vondelingenweg 601, 3196 KK, Pernis, www.hexion.com ALcontrol Laboratories is een vooraanstaand laboratorium met vestigingen in Nederland, Engeland, Ierland en Zweden. ALcontrol Laboratories verricht onderzoek in opdracht van gemeenten, provincies, chemische industrie, levensmiddelenindustrie, ingenieursbureau's, rijkswaterstaat en aannemerij. Het brede pakket aan chemische, fysische en microbiologische analyses wordt uitgevoerd door deskundig personeel overeenkomstig de procedures, zoals vastgelegd in het kwaliteitssysteem (ISO en Raad voor Accreditatie). De actieve houding van ALcontrol Laboratories zorgt voor een continue produkt- en marktontwikkeling. Kijk voor de uitgebreide omschrijving van deze functies op onze internetsite: www.alcontrol.nl Ben jij de analist, teamleider of admini stratief medewerker (m/v) die past in ons jonge bedrijf, waar tegenover hard werken goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden staan maar daarnaast ook heel belangrijk een open en gezellige sfeer in een informele bedrijfscultuur. Reageer dan door een korte brief met uitgebreid CV te mailen naar: Chantal Kemperman, c.kemperman@alcontrol.nl ANORGANISCHE CHEMIE routine analyses SPECIALS research OP KMLO, MLO EN HLO NIVEAU ook in de drie ploegendienst mogelijk Wij stellen geen prijs op acquisitie

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 48