I Harg-Spaland PRIMO MUZIKALE VORMING R\R i Meewerkend voorvrouw Oproepkrachten huishoudelijke dienst huishoudelijke dienst MRC TECHNIEK centrum voor zorg en wonen Schiedam i ROTTERDAM MRC Techniek Rotterdam B.V. is een middelgrote machinefabriek. Gespecialiseerd op het gebied van machinale verspaningen, oppervlakte behande lingen en motoren revisie, wegens de toegenomen werkzaamheden zijn wij op korte termijn opzoek naar: - CNC kotteraars - CNC draaiers v - Conventioneel draaiers/ frezers - Bankwerkers/ Revisie monteurs Zin in een afwisselende baan en bereid om eventueel in ploegendienst te werken, stuur dan een sollicitatie met CV aan: MRC Techniek Rotterdam B.V. T.a.v de heer S. Lems Postbus 282 3100 AG Schiedam Of E-mail naar: info@mrctech.nl Frankelandgroep Harg-Spaland, centrum voor zorg en wonen, biedt zorg aan somatische, psychogeriatrische en basiszorg- bewoners. In verband met uitbreiding van diverse projecten zoeken wij voor 20 uur per week Uw werkzaamheden: als meewerkend voorvrouw bent u eerst verantwoordelijke medewerker van de huishoudelijke dienst u zorgt voor een zorgvuldige verzuimbegeleiding u zorgt voor de inzet (roostering en planning) van de mede werkers van de huishoudelijke dienst u ziet toe op de goede uitvoering van de werkzaamheden in de huishoudelijke dienst en linnenkamer Uw profiel: een klantgerichte en flexibele instelling waarbij service verlening centraal staat zelfstandigheid bij het verrichten van coördinerende en uit voerende werkzaamheden goede sociale en communicatieve vaardigheden leidinggevende ervaring tactvol en hulpvaardig in de omgang met bewoners/cliënten enthousiasme, inzet, betrouwbaarheid, collegiale instelling en gevoel voor humor! Wij bieden: een uitdagende functie in een kwaliteitsbewuste organisatie; een prettige, collegiale en open werksfeer; salariëring volgens de CAO V&V op basis van kennis en erva ring in functiegroep 20 (min. 1.304,64 en max. 1.915,92) vele secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een gratis lidmaatschap van de Sport- en Recreatieclub in Frankeland, vergoedingsregeling voor kinderopvang en goede opleidings faciliteiten. voor ochtend- en evt. middagdiensten waarbij u de zorg hebt voor de schoonmaak van bewonersappartementen en de algemene ruimten. Uw profiel: met name oproepbaar in de ochtenden een klantgerichte en flexibele instelling goede communicatieve en sociale vaardigheden gevoel voor humor tactvol en hulpvaardig in de omgang met bewoners/cliënten beantwoorden aan de kernwoorden: enthousiasme, inzet, betrouwbaarheid en zelfstandigheid Wij bieden: een uitdagende functie in een kwaliteitsbewuste organisatie; een prettige, collegiale en open werksfeer; salariëring volgens de CAO V&V op basis van kennis en erva ring in functiegroep 15 (min. 1.280,89 en max. 1.803,60) vele secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een gratis lidmaatschap van de Sport- en Recreatieclub in Frankeland, vergoedingsregeling voor kinderopvang en goede opleidings faciliteiten. M STICHTING PRIMAIR OPENBAAR ONDERWIJS Het openbaar primair onderwijs in Schiedam kent 11 scholen voor basisonderwijs en 1 school voor speciaal basisonderwijs. Van de kinderen in de basisschoolleeftijd bezoekt in Schiedam ruim 50% een openbare schooi. Dit betekent dat onze scholen dagelijks zo'n 3800 leer lingen verwelkomen. Elke school heeft zijn eigen sfeer en visievan modem klassikaal tot Dalton. Elke school heeft zijn eigen wijkvan historisch tot nieuwbouw. De Singel is een openbare school voor basisonderwijs in het centrum van Schiedam. De school heeft ruim 800 leerlingen die verdeeld zijn over drie vestigingen. Behalve aan het aanleren van kennis en vaardigheden wordt veel aandacht besteed aan een veilig schoolklimaat, intensieve begeleiding van de leeriingen, gezonde voeding en bewegen en expressie. Dat laatste onder meer door lessen drama en externe begeleiding voor beeldende vorming. De school is nu nog op zoek naar een leerkracht voor 20 uur per week, die een aantal lessen muziek kan geven en het vak muziek verder kan ontwikkelen. Inlichtingen verstrekt de directeur: Margaret Gosens, die telefonisch bereikbaar is onder nr. (010) 273 39 85. Sollicitaties kunnen voor 15 december aan haar worden gericht op het postadres van de school: Singel 5,3112 GH Schiedam. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. I Sollicitatie en informatie: Bent u geïnteresseerd en wilt u nadere informatie? Belt u dan met de heer Frits Aries, locatiedirecteur, telefoonnummer 010-247 55 55. Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u tot 20 december 2006 sturen naar de afdeling Personeel Organisatie van Harg-Spaland, centrum voor zorg en wonen, Willem Andriessenlaan 2, 3122 JT Schiedam. U kunt ook per e-mail reageren naar: k.vanbalen@frankelandgroep.nl Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl Harg-Spaland is een centrum voor zorg en wonen in Schiedam Noord bestaande uit het zorgcentrum Spaland en twee complexen met service-apparte menten Groenzicht en Meerzicht. Het zorgcentrum levert 24 uur per dag en 7 dagen per week zorg- en dienstverlening aan ouderen. Intern zijn dat 84 bewoners (basiszorg en aanvullende verpleeg huiszorg) en gemiddeld 125 bewoners in de ser viceflats/aanleunwoningen. Daarnaast levert Harg-Spaland tal van diensten aan senioren die in de buurt van het zorgcentrum wonen (o.a. zorg aan huis, alarmsysteem, maaltij den, activiteiten, enz.). In 2003 heeft Harg-Spaland het 'Zilveren Keurmerk in de zorg' ontvangen en wordt eind dit jaar weer getoetst op kwaliteit en cliëntgerichtheid. Harg-Spaland maakt deel uit van de Franke landgroep, die verder bestaat uit Frankeland, Jacobs Gasthuis, Schiewaegh en Vaartland. De Frankelandgroep werkt samen met de Zorg- combinatie Nieuwe Maas. Wij hechten grote waarde aan het welbevinden van onze cliënten en medewerkers. Hiertoe beschikken wij over een internetcafé, een restau rant, een Sport- en Recreatieclub in Frankeland (met o.a een zwembad, fitnessruimte, midgetgolf- en jeu de boulesbanen) entwee vakantievilla's aan zee in Rockanje en in Spanje. De tevredenheid van onze cliënten is vooral te dan ken aan de geweldige inzet en het grote enthousi asme van onze medewerkers en vrijwilligers. Die vormen een team waarin en waarmee het prettig werken is. Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 49