Avondje met de bijna echte Tom Waits Wiel (Assistent) Filiaalmanager BSUR is derde solovoorstelling van Van der Wal Korting op Kamikaze! w Q Voorstelling Mix stand-up en cabaret Financieel administratief medewerker (m/v) Met ervaring in velgen- en bandenbranche dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 6 december 2006 - Pagina 52 De derde cabaretvoorstelling BSUR van Jan Jaap van der Wal is wegens succes geprolongeerd en nu te zien is Scliiedam. Reser veer nu de laatste kaarten. foto: martin oudshoorn Veelal te zien met de Comedy Train, genomineerd voor de Poeliflnario 2006 (de prijs voor de theatermaker(s) van de beste avondvullende voorstelling), schrijver en panellid van het sa tirische nieuwsprogramma Dit was het nieuws, We hebben het natuurlijk over Jan Jaap van der Wal. BSUR is zijn derde solopro gramma waarmee hij in Fortis Theater aan de Schie twee avonden te zien is. Over dit pro gramma zegt hij zelf: "Een zeer dierbare gaf mij ooit een schrift je met de letters BSUR daarop gedrukt. Wees wie je bent, was de opdracht. Dat schriftje is nu vol. Met als resultaat mijn derde soloprogramma." Jan Jaap is de jongste stand-up comedian van de Comedy Train. Na zijn debuut bij Come dy Train werd hij gevraagd om teksten te schrijven voor het sa tirische nieuwsprogramma van de TROS: Dit was het Nieuws. Hij schreef ook voor het televi sieprogramma Weekly Jones bij SBS 6. Hij treedt regelmatig op in di verse theaters met de Comedy Train en de Fresh Wagon. Zijn eerste theaterprogramma heette VanderKnaap, Vander- Wal en VanopZeeland. Daarop volgde zijn theaterprogramma 'Gejongleerd', samen met Nico van der Knaap. Zijn eerste solo programma heeft de titel Out Now meegekregen, daarna volgde Staat en nu kunnen we ons verheugen op zijn derde so loprogramma BSUR. Het zal een programma worden met een vaste kem met daarom heen ruimte om te doen wat op dat moment relevant is. Jan Jaap van der Wal is zaterdag 9 en zondag 10 december 2006 te zien in Fortis Theater a.d Schie, aanvang 20.15 uur. Kaar ten zijn te reserveren via www.tJieateradschie.nl of bel met (010) 2 467 467. Het nieuwe theaterpro gramma van de heren Van Houts en De Ket heeft de ti tel Kamikaza meegekre gen. Dat is precies wat ze gaan doen. Want nu heb ben ze hebben het eens niet over de Waanzin van de gemiddelde Nederlan der. maar over hun eigen zieke geest! Maak KAMI KAZE ook mee! Lever nu dit artikel in bij de kassa van Fortis Theater aan de Schie en ontvang 4,50 euro korting op uw toegangskaart. (Normale prijs 17,00 euro. Geldt niet voor reeds gekochte kaar ten.) Zeven jaar geleden verbaas de vijf Nederlandse rasmu zikanten vriend en vijand met de voorstelling Tom waits for her en de concer tante versie van The piano has been drinkin'. De Volks krant omschreef hem, Leon Tol, als een kloon van Tom Waits die akelig dicht bij het origineel kwam. Eng bijna. Ze waren op menig zomerfesti val te zien en daarna in menig theater. En toen werd het helaas stil. Nu zijn de heren terug met Tribute. Een collage van het Tom Waits repertoire van Clo sing Time tot en met Real Gone. Van snikkende ballads tot hui lende underground. Voor wie hem niet kent, Tom Waits is een Amerikaanse zan ger, componist, schrijver en ac teur. Een echte legende door zijn rauwe, bijna grommende rockstem, zijn sterke persoon lijkheid, zijn theatrale aanwe zigheid op het podium en de la te night smoky bars-humor van zijn teksten. Zijn liederen zijn door veel ar tiesten, zoals Bruce Springs teen, Meat Loaf en Rod Stewart, uitgevoerd. Wie de grote Waits nog nooit live zag, krijgt hier een geweldig alternatief. zwem en recreatiebad VACATURE ZWEM- EN RECREATIEBAD DE KULK De Kulk is een multifunctioneel zwem- en recreatiebad, bestaande uit 2 wedstrijd bassins, een recreatiebad en een lig- en zonneweide met een klein peuterbad. De accommodatie kan rekenen op ca. 300.000 bezoekers per jaar. Voor het zwembad zoeken wij op korte termijn een Voor ca. 30 uur per week, verdeeld over 5 dagen. Functie-inhoud Registratie inkomende en uitgaande post Registratie en vastlegging van inkomende en uitgaande facturen Controleert en verwerkt de urenregistratie en houdt de ziekte- en verlofuren bij Controleert de financiële transacties van de receptie, ondersteunt hen in hun werkzaamheden en vervangt hen indien nodig Aanlevering van de gegevens t.b.v. de kwartaal- en jaarcijfers naar de accountant Verricht diverse secretariële werkzaamheden Archivering Functie-eisen MBO-niveau Enige jaren ervaring in een soortgelijke functie Goede contactuele eigenschappen in woord en geschrift Gevoel voor verantwoordelijkheid en representativiteit Zelfstandig, flexibel en accuraat kunnen werken Goede kennis van Word, Excel en telebankieren Kennis van het boekhoudprogramma Cash en het kassaprogramma Winconsyst is een pré Ons aanbod Wij bieden je een uitdagende en afwisselende functie binnen een dynamisch bedrijf. Voor deze functie wordt een passend salaris geboden conform de CAO Recreatie. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij Dhr. Van der Bend of Mevr. Van Rijkom. (tel: 010-248 3333) Interesse? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie binnen 3 weken naar: Stichting zwem- en recreatiebad De Kulk, Postbus 159, 3130 AD Vlaardingen Leon Tol als Tom Waits Met: Leon Tol (zang), Thijs van der Poll (gitaren), Pieter Jan Cra mer van der Boogaart (piano, accordeon), Dion Nijland (con trabas), Louis ter Burg (percus sie), Arend Bouwmeester(saxen) Tom Tribute is te zien op don derdag 7 december, 20.15 uur in Fortis Theater a.d Schie. De Stille kracht op toneel Na de succesvolle toneelbe werking van Max Havelaar, staat een nieuw literair meesterwerk op de planken over de koloniale uitbuiting door Nederland in de ne gentiende eeuw. De Stille Kracht (Louis Cou perus) is een spannend dra ma dat zich afspeelt in Indo nesië, met in de hoofdrollen onder andere Johanna ter Steege en Victor Reinier. De Stille Kracht is te zien op vrijdag 8 december om 20.15 uur in Fortis Theater aan de Schie A cappella meezingers Montezuma's Revenge maakt een bijzondere vorm van muziektheater. De basis van hun werk is popmuziek, maar dan (vijfstemmig) a cappella gezongen. Na succesvolle shows in binnen- en buiteland komt Montezuma's Revenge met een speciaal programma voor de Nederlandse theaters met uitsluitend Ne derlands repertoire; De Montezuma Code. Een komische thriller waar bij het publiek zal worden ingeschakeld om het myste rie te ontrafelen. Montezuma's Revenge be staat uit Paul Klooté (bas), Hans Cassa (bas bariton), Sanne de Waard (bariton), Bert Oostendorp (bariton), Menno Stuifmeel (tenor). Te zien op woensdag 13 de cember om 20.15 uur bij Fortis Theater a.d Schie. Wielcompleet is gespecialiseerd in het leveren van compleet gemonteeerde sets autobanden en lichtmetalen velgen tegen de scherpste prijzen van Nederland. Wielcompleet onderscheid zich al jarenlang door deskundigheidenorme voorraad en scherpe prijzen. Wij zijn per direct opzoek naar iemand met passie voor banden en velgen Als Filiaalmanager bepaal je voor een belangrijk deel wat er gebeurt in het filiaal. Eens per kwartaal stel je de doelen vast waarna je deze gaat verwezenlijken op een voor jou motiverende, doelgerichte en enthousiaste manier. Je bent verantwoordelijk voor omzetdoelstellingen, commerciële uitstraling en personele aangelegenheden. De klant staat centraal in je denken en handelen, waarbij service naar je klant zeer hoog in het vaandel staat. Samen met je team kom je steeds met nieuwe ideeën en initiatieven om de verkoop te stimuleren. Je kunt omzetkansen creëren, zien en benutten en deze omzetten naar het voordeel voor de klant. Jij kunt van gewone dingen iets bijzonders maken. Kortom, een uitdagende functie wanneer je een goede commerciële instelling hebt. Functie eisen U heeft minimaal 5 jaar ervaring in banden- en wielenbranche U kunt (de-)monteren van met de meest moderne apparatuur U bent resultaat- en kwaliteitsgericht U heeft een scherp oog voor uitdagingen en knelpunten U kunt effectief kunnen plannen en organiseren, en snel beslissingen nemen Wij bieden u zeer goede arbeidsvoorwaarden (waaronder een bonusregeling) en opleidingsmogelijkheden. Uw sollicitatie en C.V. kunt u sturen naar: Wielcompleet t.a.v. Personeelszaken - Postbus 25 - 4780 AA Moerdijk Het schrift is vol f De specialist in banden en velgen

Het Nieuwe Stadsblad | 2006 | | pagina 52