Ademloos leven in Lantaren/Venster Hoorzittingen Randstad 380 kV hoogspanningsverbinding Lommerrijke jazzmiddagen aan de plas dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Hoo9^eeiwaa^c^aP van De^aT|d KENNISGEVING BELEIDSREGEL 'TOEDELING MEERKOSTEN ONDERHOUD PRIMAIRE WATEREN' 611566 Het Hoogheemraadschap van Delfland maakt bekend dat het college van dijkgraaf en hoogheemraden op 12 december 2006 de beleidsregel 'Toedeling meerkosten onderhoud primaire wateren' heeft vastgesteld. In de beleidsregel is beschreven dat Delfland de meerkosten voor het onderhoud van primaire wateren, die ontstaan als gevolg van een ingTeep in het watersysteem door een initiatiefnemer, bij deze initiatiefnemer in rekening kan bren gen. De beleidsregel kent twee wegen waarlangs de meerkosten kun nen worden afgewikkeld. De ene is door het doorberekenen van de meerkosten voor het onderhoud voor een periode van 50 jaar. De andere is door het afsluiten van een convenant bij de inrich ting van een grootschalig inrichtingsgebied. In dat laatste geval moet de overheid, of een daaraan gerelateerde partij, initiatief nemer zijn. Een exemplaar van het besluit en de beleidsregel is van 2 januari 2007 tot en met 13 februari 2007 voor eenieder in te zien bij het team Documentaire Informatieverzorging van Delfland, Phoenix- straat 32 in Delft. U kunt de beleidsregel ook vinden op onze website: www.hhdelfland.nl ondeT Loket/Stukken ter inzage. Delft, 27 december 2006 w ww.hh delflan d.nl <2 ROTTERDAM - Sportpaleis Ahoy staat vrijdag 23 maart bol van de bes te rockmuziek uit de jaren '70 en '80. De grootste classic-rock hits uit die tijd herleven op spectaculaire wijze door een speciaal voor de gelegen heid samengesteld collectief muzi kanten. Met de komst van de originele zan gers van The Babys (John Waite), Mothers Finest (Joyce Kennedy), Manfred Mann's Earthband (Chris Thompson) en de man met de ereti tel Voice of Rock, Glenn Hughes (Deep Purple, Black Sabbath) staat er inmiddels al een aardig indrukwek kend lijstje vocale vuurkracht op het podium.... Bovendien wordt de Ne derlandse inbreng verzorgd door on der anderen Bert Heerink. Wie echter denkt dat hiermee het verhaal af is, komt bedrogen uit. De in muzikantenkringen zeer gewaar deerde Spike Edney (het vijfde band lid van Queen) heeft speciaal voor deze tour een aantal muzikale vrien den opgetrommeld die de zangers, tijdens het vertolken van hun groot ste hits, ondersteunen. Het concept van de show laat zich eenvoudig uit leggen: iedere zanger(es) brengt mi nimaal drie van de grootste hits uit zijn of haar verleden, terwijl een vier de nummer speciaal wordt gearran geerd voor een uitvoering van band mét orkest. Een avond Classics in Rock betekent een avondje terug in de tijd met je favoriete muziek van toen en een feest der herkenning. De grootste rocksongs aller tijden ver pakt in een 2 Vi uur durend roek- spektakel. De kaartverkoop is gestart en kaarten zijn verkrijgbaar via TicketService Nederland. ROTTERDAM - Vanaf zondagmiddag 7 januari gaan weer de jazzmiddagen bij Lommerrijk (Straatweg 99) van start, om de twee weken. Dit seizoen worden de bezoekers ge trakteerd op de verschillende bezettingen van de New Or leans Syncopators. De programmering loopt door tot en met 29 april.Lommerrijk ligt aan de Bergse Plas. Kaarten zijn te verkrijgen voor zes euro per stuk en telefonisch te bestellen via 010-4220011. De luister- en lommerrijke jazzmiddagen worden gehouden van 15.00-18.00 uur in de grote zaal van Lommerrijk. www.modeltuinenzwanenburg.nl ROTTERDAM - De V. van Vian is een muziek theaterproductie naar een idee van Hans This- sen en Ferdi Janssen over het leven van de compo nist Boris Vian. De pre mière is te zien, te bele ven eigenlijk bij Lanta ren/Het Venster op 5 ja nuari. Boris Vian leidde een ademloos leven (figuur lijk gesproken dan) en was behalve componist ook schrijver, trompettist en artistiek alleskunner in het Parijs van de jaren vijftig. Zijn leven was tur bulent, kort en vooral één groot streven naar de creatie van het ultieme, alom gewaardeerde meesterwerk. Ongeacht of dit meesterwerk nu een roman, een gedicht of een chanson was. De tekst is van Don Duyns, de regie van Ferdi Janssen, de spelers zijn Eva Zwart, Titus Boons tra en Hans Thissen. De muziek van Ocobar en Bert van Bommel. De première is vrijdag om 20.30 uur, kijk voor ver dere voorstellingen op www.lantaren-venster.nl Woensdag en donderdag zijn er nog try-outs. Gitaarheld Jimi Jamison, present bij Classics in Rock. IEUWE SIERBESTRATING? Nu slechts Woensdag 3 januari 2007 - Pagina 27 Hoorzittingen Bij dezen maakt de minister van Economische Zaken wederom bekend dat er openbare hoorzittingen zullen worden gehouden over de Rand stad 380 kV verbinding. Die vinden plaats op: dinsdag 9 januari 2007, Schouwburg De Meerse Kassa, Raadhuisplein 3 in Hoofddorp, aanvang: 20.00 uur; donderdag 11 januari 2007, Stadhuis, Spui 68 (ingang bibliotheek) in Den Haag, aanvang: 20.00 uur. U kunt daar mondeling uw inspraakreactie geven op deel 1 van de planologische kernbeslissing (kabinetsvoornemen) en de onderliggende Strategische Milieubeoordeling (SMB) voor de Randstad 380 kV verbin ding. Het project en de besluiten De beheerder van het landelijk hoogspanningsnet, TenneT, wil een nieuwe 380 kV hoogspanningsverbinding aanleggen van Beverwijk via Zoeter- meer naar Wateringen (bij Den Haag). Deze verbinding (de Randstad 380 kV verbinding) is noodzakelijk om de levering van elektriciteit in de Randstad te kunnen blijven garanderen. Daartoe moet het Tweede Structuurschema Elektriciteitsvoorziening via een procedure van plano logische kernbeslissing partieel herzien worden. In die planologische kernbeslissing (pkb) beslist het kabinet over nut en noodzaak van de nieuwe verbinding en neemt het een besluit over het globale zoekgebied voor het tracé van de verbinding. Ook legt het kabinet het kader voor de vervolgbesluiten vast. Wat gebeurt er met uw reactie? Het kabinet zal in deel 2 van de pkb de inspraakreacties bundelen en mede op basis van de inspraakreacties pkb deel 3 (kabinetsstandpunt) vaststellen. Daarin neemt het kabinet zijn definitieve standpunt in en geeft het aan wat het met de inspraakreacties gedaan heeft. Deel 3 wordt daarna ter instemming voorgelegd aan de Tweede en de Eerste Kamer der Staten-Generaal. Nadere informatie U kunt deel 1 van de planologische kernbeslissing en de strategische milieubeoordeling (SMB) Randstad 380 kV verbinding downloaden of bestellen via www.bureau-energieprojecten.nl. Beide documenten zijn ook telefonisch aan te vragen bij Postbus 51telefoon 0800 - 8051 Voor nadere informatie over de inhoud van pkb deel 1 en de SMB kunt u contact opnemen met de heer drs. O. Bitter, tel. 070 - 379 64 90 of mevrouw drs. E.J. Brascamp, tel. 070 - 379 76 85, van het Ministerie van Economische Zaken. Algemene informatie kunt u tevens vinden op www.bureauenergieprojecten.nl. Voor inlichtingen over de inspraakproce dure kunt u zich wenden tot het Inspraakpunt, telefoon 070 - 351 96 03. Ministerie van Economische Zaken Aanleg sierbestrating en tuinhout ook bij U in de regio. Ahoy stijf van de rockóuziek Ma. t/m Za. van 8:00-17:00 uur] Incl. stenen en zand, uitgraven, afvoer, aanleggen, trillen en 1 jaar garantie. Modeltuinen Zwanenburg IJweg 411, Zwanenburg 023 - 55 52 475 030 - 29 48 370 Gratis ontwerp en vrijblijvende prijsopgave ook bij U thuis.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 27