kijkenkiezenkopen Verlicht ontbijtje wordt steeds prettiger Zonnige muziek met eigen wil Onzichtbare vrijheid Braaaaaaaaaaaf dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad GADGETS Hij kan naar voren én hij kan naar boven. Het scherm van de nieuwste Flybook is uniek en de gehele laptop is ook nog eens één van de lichtste en slankste van dit moment. Het nieuwe scherm is een uitkomst voor wie langere tijd achter een laptop moet werken. De het scherm ho ger in te stellen, kunnen nek- klachten langer voorkomen worden. In het scherm van de VM is tevens een Web-cam aan wezig. Ideaal voor videocon ferencing of andere beeld communicaties. En over communicatie gesproken: de laptop heeft beschikking over WiFi (draadloos inter net) eri Bluetooth. Kijk voor meer informatie op www.flybook.nl. Altijd al een wekker met een ei gen willetje willen hebben? De Clocky voldoet zeker aan deze wens, maar of je dat ook echt leuk gaat vinden...deze wekker beschikt namelijk niet voor niets over wieltjes. Eén keer snoozen wordt door deze wek- machine nog door de vinger ge zien, maar daarna verandert het apparaatje in een genadeloos monster. Hij springt dan name lijk van het nachtkastje en gaat in de slaapkamer rondrijden, op zoek naar een plek om zich te verstoppen. Op zich misschien nog wel leuk, maar vergeet niet..Clocky is een wekker, dus hij laat ook nog eens nadrukke lijk van zich horen en hij laat z'n mond pas snoeren als je 'm op de meest vreemde plekken hebt kunnen ontdekken. En echt..dan ben je inmiddels wel wakker. Meer info is te vinden op www.nandahome.com. Dat is de dag nog eens vro lijk begin nen! Hoe jouw ontbijt er ook uitziet, één ding staat vast: als je het eet uit deze schaal is het een feest je. Zodra je de lepel aan raakt, wordt de schaal verlicht en zal het ontbijt op een bijzondere manier in de schijn werpers gezet worden. Nouja, schijnwerpers...zo fel is het licht nou ook weer niet, maar het is wel een aparte manier om de eerste maaltijd van de Ook het goede voornemen om het in 2007 wat gezonder te gaan doen? Het eten van fruit hoort daar natuurlijk bij, maar in de prak tijk kan dat wel eens voor problemen zorgen. Neem een banaan. Een heerlijk tussendoortje, maar erg gevoelig en een hele kunst om 'm mee te nemen naar werk of school zonder dat het als bananen- moes uit de tas komt. Tenzij je een Bananenquard hebt. Dan is er geen kunst aan. De Bananaguard is zo ontwikkeld dat de meeste banaansoorten hierin passen. Kleine ventilatiegaatjes in het om hulsel zorgen ervoor dat de banaan niet voortijdig rijpt en twee sluitclips zorgen ervoor dat de banaan in het doosje blijft. Kijk voor meer informatie over deze slimme bewaardoosjes op www.hansenans.nl. dag te nutti gen. Goedkoop is hij niet, maar hij wordt wel helemaal naar eigen smaak ge maakt. Zo kun je zelf kiezen hoe groot je de schaal wilt hebben en welke kleur de schaal moet krijgen. Kijk voor meer informatie op www.etsy.com. Genieten van een actief leven op het water en van goede mu ziek? Dankzij de Marine Head Unit is het mogelijk. Van zon, water en zout slaat de ze nieuwkomer niet op tilt en dankzij de moderne techniek kan er zowel op het water als op de weg geluisterd worden naar satellietradio. Er is ook een amplifier en een subwoofer beschikbaar die spetterproofis. Meer informatie is te vinden op www.sony.com. Ze zijn met z'n tweeën - de één wit en de ander zwart - en springen niet tegen je op, blaffen niet als de bel gaat en hoeven niet uitgelaten te wor den. Wat ze wel kunnen? Muziek in huis brengen, want deze S.Dogs zijn stereo luidsprekers. De speakers worden gele verd met een snoer van ruim een meter, dus je kunt deze hondjes rede lijk de ruimte geven. De S.Dogs zijn gemaakt van polypropylene, abs metaal en zijn echte blik vangers. Meer informatie is te vinden op de site www.megagadgets.nl. De opkomst van de LCD en Plasma varianten, heeft de tv echte vrijheid gegeven. Grote kasten om de tv in of op te plaatsen, zijn in principe niet meer nodig. En toch blijft dit meubel vaak noodgedwongen in het interieur, want appara tuur dat aan de tv gekoppeld moet worden, moet in de buurt blijven. Althans, als je nog geen draad loze oplossing als de Invisible Scart in huis hebt. Dit apparaat stuurt draadloos het signaal van videorecorder, dvd-speler, dvd-recorder, satellietontvan ger, set top box enzovoorts naar het tv-scherm. Het is een fraai alternatief op de dikke en stugge scartkabel en verder is draadloze signaalver zending ideaal wanneer je A/V apparaat niet dicht bij de TV wilt of kunt plaatsen. Meer informatie is te vinden op www.marmitek.com. Woensdag 03 januari 2007 - Pagina 28 Pftrieii

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 28