VAT BRILLEN ZONNEBRILLEN CONTACTLENZEN j iS contactlensspecialist/optometrist Logistiek medewerker Fulltime g°ederenl m I Transportplanner dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad i i Van der Leeuw is op korte termijn op zoek naar: DataBase Fulfilment Medewerker Procesmanagement - DATA SPECIALIST De omgeving: Functie-inhoud: Functie-eisen: Wij bieden Solliciteren SPECERIJEN Bedrijfsprofiel: Jadico Holding B.V., bestaande uit Jadico Specerijen B.V. (met vestigingen in Rotterdam en Nieuw-Vennep) en Jadico Wholesale (Rotterdam), is een belangrijke speler op de markt voor kruiden en specerijen, culinaire producten, sauzen, dressings, coatingsyste- men en functionele ingrediënten. Jadico is HACCP en BRC gecertificeerd en levert pro ducten aan de industriële, institutionele en foodservice markt. Wegens een toename van onze activiteiten en ter verdere professionalisering van onze organisatie zijn wij, voor Jadico Specerijen B.V. vestiging in Rotterdam, op zoek naar een: FunctieomscliMftjving: Wij zoeken een logistiek medewerker die weet van aanpakken en bereid is tot het wer ken in twee ploegendiensten (werktijden tussen 6.00 en 23.15 uur). De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit lossen, orderpicken, laden, mengen en verpakken van I WÊL I MM Functie-eisen; Een flinke dosis enthousiasme. Heftruckcertificaat is een pré Solliciteren: 7 4 Geïnteresseerd? Dan ontvangen wij graag schriftelijk uw sollicitatie met uitgebreide CV voor 31 januari 2007!' Jadico Specerijen B.V., T.a.v. mevrouw G.I. van der Pligt, Postbus 11251, 3004 EG Rotterdam. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. M ft Alles draait om logistiek Wij zijn een dynamische logistieke dienstverlener en zijn wegens uitbreiding van werkzaamheden op zoek naar enthousiaste gemotiveerde collega's voor de hoofdvestiging in Rotterdam Eemhaven distripark). voor de afdelingen: Zwitserland (beheersing Duitse taal) Frankrijk (beheersing Franse taal een pre) Ierland/Schotland (beheersing Engelse taal) Functie eisen: Minimaal MBO werk- en denkniveau. Ervaring in transport of logistiek. Wat bieden wij: een collegiale, uitdagende werkomgeving met alle kansen voor zelfontplooiing, opleidingen, carrièreplanning en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Ben je geïnteresseerd in een van deze functies, stuur of e-mail je brief met cv binnen 2 weken naar: VAT logistics Marco Polostraat 2-14 3165 AL Rotterdam t.a.v. Charley Dietvorst e-mail charlev.dietvorst@vatlogistics.nl Branche jjfftces: Rotterdam, Europoort, Zwijndrecht, Botlek, Maasvlakte, Rotterdam Airport, Schiphol, Amsterdam, Turnhout (België), Helsinki Finland), Shanghai (China) en Bogota (Colombia). Woensdag 3 januari 2007 - Pagina 34 Van der leeuw is een van de grootste zelfstandige optiekwinkels in Nederland. Gevestigd in de historische binnenstad van Delft, heeft zij een uitstraling tot ver buiten de regio. Van der Leeuw is toonaangevend in de optiekbranche en heeft voor verdere groei uitbreiding nodig in zijn team van specialisten. Oude Langendijk 1 - Delft [015] 214 0880 1 www.vdleeuwoptiek.nl We zoeken iemand die zich herkent in de volgende eigenschappen: Enthousiast, representatief, verzorgd, flexibel, professioneel, verantwoordelijkheidsgevoel, team player en uiteraard beschikt over de juiste diploma's Je werkomgeving is bruisend, innovatief en buitengewoon professioneel. Met 20 leuke collegae die zich allen inzetten voor de klant van 'nu'. Ben je toe aan wat anders, twijfel dan niet en reageer vandaag nog via mail, telefoon of brief. Van der Leeuw, t.a.v. R.A.A. van der Leeuw, Oude Langedijk 1, 2611 GK Delft e-mail: rob@vdleeuwoptiek.nl, tel. 015 - 214 0880 DBF Ben je het reizen zat en/of ben je op zoek naar een veelzijdige job die meer inhoudt dan puur IT? DataBase Fulfilment gevestigd te Capelle aan den IJssel is een jong, dynamisch bedrijf gespecialiseerd in het beheren en communiceren van informatie. Onze diensten bestaan onder andere uit: database management, mail services, voorraadbeheer, postverwer king, contact center, data entry, betalingsdiensten en DM services. De verschillenden diensten gebruiken wij bij de ontwikkeling én uitvoer van diverse op maat gemaakte totaalconcepten voor ledenadministraties, registratieservices, loyaliteits programma's, digitale banken en cardservices welke inmiddels door verschillende opdrachtgevers bij ons worden afgenomen. Op dit moment zijn wij op zoek naar een: (standplaats Capelle a/d IJssel, 32-40 uur per week) De afdeling procesmanagement is verantwoordelijk voor de optimale uitvoering van alle operationele diensten. Als medewerker procesmanagement ben je belast met de begeleiding, controle en verbetering van operationele klantprocessen. De verbeteringen vertaal je in samen werking met de productmanager in concrete projecten; Daarnaast bewaak je de service levels richting onze opdrachtgevers en voorkom en signaleer je eventuele knelpunten in het uitvoeringsproces vroegtijdig; Je bent aanspreekpunt voor de afdelingshoofden van de operationele afdelingen contact center en fulfilment; Je zorgt ervoor dat klantprocessen zo efficiënt mogelijk verlopen en kunt zake lijk, kundig en tijdig handelen in complexe situaties; Je bent verantwoordelijk voor het borgen en verbeteren van de kwaliteit van de dienstverlening. Dit vertaalt zich in onze bedrijfsbrede kwaliteitszorg; Je verzorgt diverse rapportages aan klanten. Deze informatie haal je uit onze databases; Je bent verantwoordelijk voor DM activiteiten, wat betekent dat je selecties maakt en mailingen begeleidt. Je beschikt over HBO werk- en denkniveau, aangevuld met enige jaren relevan te werkervaring in de IT service organisatie en kwaliteitszorg; Je bent klantgericht en stressbestendig; Je bent goed thuis in het plannen en organiseren van werkzaamheden; Daadkracht, resultaatgerichtheid en stressbestendigheid behoren tot je karakter eigenschappen, daarnaast ben je flexibel en collegiaal; Je beschikt over voldoende organisatie en improvisatietalent; Je bent communicatief vaardig in woord en geschrift; Je hebt een goede kennis van en gebruikservaring met de software van Microsoft; Daarnaast heb je een goede algemene kennis van relationele database syste men. Kennis van databases en queries (SQL) is een must. Kennis van Foxpro, Delphi en Cognos is een pré. DBF biedt een interessant pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Daarnaast een uitdagende en afwisselende functie binnen een dynamische werkomge ving en een succesvolle en groeiende onderneming. DBF investeert veel in de ontwikke ling van haar talent. Ons vakgebied is erg breed, waardoor je de kans en ruimte krijgt om je talenten volop te benutten. De vacature is voor een vast dienstverband van 32-40 uur per week. Een schriftelijke sollicitatie kun je sturen naar DataBase Fulfilment BV, t.a.v. Linda Hompus, Postbus 5025, 2900 EA Capelle aan den IJssel of per e-mail naar: l.hompus@dbf.nl. De procedure bestaat uit minimaal twee gesprekken. Wil je meer informatie over deze uitdagende baan bij DBF, dan kun je contact opnemen met Linda Hompus, afdeling personeelszaken, op telefoonnummer: 010 - 264 60 60 of raadpleeg onze website: www.dbf.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. JADICO ioeuiltl I SFUKfi li

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 34