anenmarkt volksu^ jversiteit r randstad (AANKOMEND) TELEFONISTE/RECEPTIONISTE m/v dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad I Hsev/eg 3l3* HX V! ^^^'NGEN Wesdandseweg VUaMingen - Kunst: Beeldende kunst in 20e eeuw aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang 3 4 7 8 10 2 6 5 9 1 hoogst persoonlijk jij zoekt meer uitdaging wij zoeken mensen met ambitie kijk voor meer banen op www.randstad.nl Woensdag 3 januari 2007 - Pagina 35 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0900) 700 07 77 Powered by Q JobTrack.nl VOORJAARSPROGRAMMA JANUARI TIM JUNI 2007 - Chinese taal en cultuur - deel 2 - Het geheim van de Kelten - Wijnkennis A - Quilten/Patchwork - Filosofie - Russisch op vakantie - Vakantie zoeken en boeken via internet - Aromatherapie - Hoe snoei en onderhoud ik mijn tuin - Koken - Feestelijke buffethapjes - Schilderen nat-in-nat techniek - Griekse mythen en sagen - Koken - Tapas - Totaal Digitaal - Kunst: Art Deco - Sieraden maken - Trendy flowers - voorjaar - Koken - Italiaanse keuken - Italiaans op vakantie - Wijnkennis B - Digitale Fotografie vervolg - Architectuur in Delft - Internet en historisch onderzoek - Workshop Sieraden maken 17 januari 18 januari 18 januari 23 januari 24 januari 25 januari 25 januari 25 januari 25 januari 25 januari 30 januari 01 februari 01 februari 05 februari 26 februari 26 februari 08 maart 08 maart 08 maart 12 maart 15 maart 22 maart 29 maart 05 april 12 april 10 lessen 1 lezing 6 lessen 6 lessen 8 lessen 10 lessen 1 workshop 3 lessen 6 lessen 1 workshop 5 lessen 3 lessen 1 workshop 4 lessen 5 lessen 4 lessen 3 lessen 2 lessen 4 lessen 8 lessen 6 lessen 4 lessen 2 rondwandelingen 1 workshop 1 workshop Voor meer informatie en/of aanmeldingen kunt u bellen naar Volksuniversiteit Vlaardingen. We zijn telefonisch te bereiken op maandag t/m vrijdag tussen 09.00 12.00 uur op telefoonnummer 010 460 33 54. De Volksuniversiteit Vlaardingen is van 22 december t/m 7 januari gesloten in verband met de kerstvakantie. U kunt ook emailen: vu-vlaardinaen@csnet.nl Kijk ook op onze website: www.volksuniversiteit.nl/vlaardingen NOTARISSEN Van Gastel Notarissen is een kantoor met twee notarissen, Jan van Gastel en André Lambert, en een team van 17 gekwalificeerde medewerkers. Het kantoor streeft er naar (oplossingsgericht) werk van goede kwaliteit met een goede prijs/kwaliteit verhouding te leveren. Het kantoor heeft een goede en betrouwbare naam en is volledig onafhankelijk. TER UITBREIDING ZOEKT HET KANTOOR OP KORTE TERMIJN EEN FULLTIME: Kandidaten dienen te beschikken over een commerciële instelling en goede sociale vaardigheden en willen bijdragen aan de uitbouw van kantoor Kandidaten dienen aan het volgende profiel te voldoen: - uitstekende beheersing van de Nederlandse taal - beheersing MS Word - positieve en flexibele instelling - zelfstandig en nauwkeurig kunnen werken Uw sollicitatie met curriculum vitae kunt u tot 15 januari a.s. sturen aan: Van Gastel Notarissen t.a.v. Gretha Kentie Postbus 43, 3130 AA Vlaardingen Inlichtingen kunt u krijgen bij Gretha Kentie, Tel.: 010-2322060 of kentie@vgnotarissen.nl Puzzel mee! vrucht bijwoord draag- werktuig bont- soort jonge stier schrijf- vloeistof conditie training voor zetsel tapkast een stem migheid T T edelgas bovenlijf kleur knof- look- worst sierplant rivier in Italië soort raskonijn vertrek T afzon derlijk pad projec tiel toe vluchts oord zijrivier van de Donau kleding stuk leger afdeling rijtuig her eniging stad in Duits land middel punt T kle dingstuk familie lid be dreven T onder wijs loof boom film decor film maker oude maat rondhout scheel V be vestiging compact disc persoon lijk vnw. T terug gang v.d. econo mie ver sleten hoofd deksel Puzzelland.com 123456789 10 logistiek Jasper van Duijvenbooden (010) 204 23 32 Stadserf 46-48 Schiedam allround magazijnmedewerker m/v voor diverse bedrijven in de regio Schiedam en Rotterdam. Afhankelijk van ervaring en motivatie zijn er fulltime en parttime functies beschikbaar evenals functies op oproepbasis. Mogelijke taken zijn onder andere orderpicken, laden/lossen en heftruck chauffeur. Ook functies met leidinggevende en licht admini stratieve taken behoren tot de mogelijkheden. Ben jij gemotiveerd en bereid fysiek werk te doen? Heb je ervaring in de logistiek en beschik je bij voorkeur over een heftruckcerti ficaat? Mail ons dan je cv en motivatie of neem telefonisch contact op met Randstad Schiedam. jasper_van_duijvenbooden@nl.randstad.com winkelassistent bouwmarkt m/v in de omgeving van Schiedam. Je houdt de winkel schoon, staat klanten te woord, vult schappen bij en je springt af en toe bij in het magazijn om alle bezorgingen verzendklaar te maken. Heb jij een achter grond in de bouw of in een bouwmarkt en zoek je een fulltime baan? Heb je een afgeronde opleiding op mbo-niveau en kennis van diverse bouwmaterialen? Reageer dan snel en mail ons je cv. Wij zoeken ook zaterdagkrachten! jasper_van_duijvenbooden@nl.randstad.com logistiek Jasper van Duijvenbooden (010) 204 23 32 Stadserf 46-48 Schiedam

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 35