modebea Van tot en met M i tegen de overheid rf g 5 Hollandse borsten gegroeid Mix je eigen trendy mixje Lekker lui eten ■r nr Het Nieuwe Stadsblad LIFESTYLE Alvast iets om naar uit te kijken is de nieuwste voorjaars- en zomercol lectie schoenen tassen van de Bel gische ontwerpster Ellen Verbeek. Verbeek combineert warm, natuurlijk ge looid leer met haar uitgesproken pittige ontwerpen. Zeker niet geschikt voor de gelijk grijze muizen maar voor zelfbewus te vrouwen van vandaag! Hoewel, als je een paar van haar schoenen aantrekt, blaak je waarschijnlijk onmiddellijk van zelfvertrouwen. Omdat het klimaat wel de gelijk lijkt te veranderen is er veel minder onderscheid tussen zomer- en wintercol lectie dan voorheen. Verbeek speelt daar feillos op in met pikante uitsparingen in bij voorbeeld enkellaarsjes. Verbeek is ook een genie in het bedenken van accessoi res waarmee je van een en hetzelfde paar totaal andere schoenen kunt maken. Hetzelfde geldt voor haar tassen. Verlekker je maar vast op via www.ellenverbeek.com Een bortsoperatie ondergaan? Zwanger of de baby voeden, een maatje groter of 'gewoon' grote borsten? Anita brengt uitkomst, want Anita is een bijzonder lingeriemerk. Eerder importeur, sinds 2002 ook producent van functionele linge rie en badmo.de in vier verschil lende collecties: Anita ClassiX, Ro sa Faia, Beach Secret, Anita Ma ternity en Anita Care. Met de ver vaardiging van de verschillende productlijnen voorziet Anita in de behoefte van verschillende typen vrouw van iedere leef- 7 tijd. Zo is Anita aanspreek punt voor vrouwen die een borstoperatie hebben on dergaan, maar ook voor zwangeren, voedende moeders of de volslanke vrouw en de vrouw met grotere cupmaat. Daarbij combineert Anita Unique Bo- dywear modebewustzijn, pas vorm, functionaliteit en comfort in een onweerstaanbaar en har- B monisch product in protheses, lingerie en badmode. Passende accessoires ronden het veelvul dige aanbod af. Alles uit de basis collecties kunnen binnen 24 uur vanuit Oostenrijk geleverd worden. Protheses worden altijd dezelfde dag verzonden vanuit het magazijn in Weesp. Kijk op www.anita.nl, ook voor pro thesemogelijkheden en andere hulpmiddelen Een grote boezem is iets dat mannen bewonderen en heel veel vrouwen willen hebben. Tal van beroemdheden uit de geschiedenis, zoals Marilyn Monroe en Jane Mansfield, zijn benijd om hun prachtige décolleté dat beschouwd werd als het top-punt van vrouwelijkheid. Zo'n 5 jaar gele den is al geconstateerd dat de Hollandse boezem in om vang toeneemt. Inmiddels heeft van alle vrouwen 32% een cupgrootte van D of groter, vooral in de leeftijdsgroep van 30 - 39 jaar, en zij voelen zich daar over het algemeen pri ma bij. De vrouwen met een grote cupmaat (D+) zijn de grootste groep in ons land geworden en ook in Europees verband behoren ze tot de top-3. Alleen in de Engelse en Deense D+ cup moet de Nederlandse vrouw nog haar meerdere erkennen. Laat de cupmaat een duidelijke groei zien tot het 40e levens-jaar; vanaf dat moment verandert blijkbaar het borstvolume en de vorm van de borsten want vrouwen gaan dan voor een deel weer over op een iets klei nere cupmaat. Dat de vrouwelijk boezem steeds groter wordt, is volgens Nederlanders in belangrijke mate te wij ten aan ongezond en vet eten. Ook hormonen in ons voed sel en de algehele bevolkingsgroei spelen een kleine rol, zo blijkt uit recent onderzoek en een extra analyse van vrou wen met grotere cupmaten, door GfK*Fashionscope. mi> mv. my; rwja mix] r»L: J In 2005 heeft de burger rechter 795 duizend zaken afgehandeld. Dit is een toe name van vier procent ten opzichte van 2004. Zaken bij de burgerrechter gaan over financiële kwesties, over ontslag en over fami lieaangelegenheden zoals echtscheidingen, omgangs regelingen en voogdij. Het aantal geschillen van bur gers over bijvoorbeeld een uitkering, een subsidie of een vergunning met de overheid neemt toe. Dergelijke geschillen kunnen uiteindelijk worden beslecht bij de bestuursrechter. Die heeft in 2005 in totaal in bijna 66 dui zend zaken uitspraak gedaan. Ruim 28 duizend uitspraken van de sectoren bestuursrecht van de rechtbanken hadden be trekking op sociale verzeke ringswetten en de bijstand, bij na zeven procent meer dan in 2004. Een deel van de inge schreven strafzaken doet het openbaar ministerie zelf af met een taakstraf, transactie of se pot. De overige zaken komen in beginsel voor de rechter. De rechter heeft in 2005 ruim 165 duizend kantonstrafzaken afge handeld, iets minder dan in 2004. Daarnaast zijn in 2005, net als in 2004, 133 duizend recht bankstrafzaken door de rechter afgedaan. Hierbij werd in bijna 94 procent van de gevallen de verdachte schuldig verklaard. Aldus gegevens van het CBS. Koken is hot, kijk maar op de tv. Maar koken zoals op de tv kost tijd, veel tijd. Marja van Kleef heeft daar het volgende op gevonden: ze maakte een kookboek met recepten die lekker en lui zijn. Een originele variant op een beetje van jezelf en een beetje van de Knorr. Veel succes zonder al te veel gedoe, is Marja's motto. Hetgeen inspeelt op wat de supermarkt tegenwoor dig allemaal aan zo goed als klaardin- gen te bieden heeft, waar aan ze dan een geheel eigen creatie ve draai geeft. Ook zeer geschikt voor mannen die 'er maar niet aan toe komen...!' o. o. Woensdag 03 januari 2007 - Pagina 39 Soda-Club brengt deze maand een nieuw product op de markt dat ervoor zorgt dat je voor een gezellig avondje drinken met vrien den niet meer de deur uit hoeft. i Het trendy vormgegeven product draagt de naam mysodamix en heeft een eigen website www.mysoda- mix.nl. Met zes verschillende sma ken biedt mysodamix je de mo- gelijkheid om, door het een- voudigweg toevoegen van r'x bruisend water aan een fles je mysodamix, je eigen al- P coholische mixdrankjes en cocktails thuis te creëren.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 39