Dakar-team geeft antwoord Win een gesigneerd T-shirt Kom onderhandelen over uw hypotheek. dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Kerkdiensten Zondag zijn er in de Chris telijke Gereformeerde Hoek- steenkerk (hoek Warande/BK-laan) kerk diensten om 9.30 en 16.30 uur. Voorganger is ds. W. van Sorge. Zondag is er om 10.30 uur in de St.Jan de Doper - Visi- tatiekerk,Mgr.Nolenslaan 99, dienst van woord en communie met het Koor Laus Deo o.l.v. Zuri Ramirez. Zaterdag 17.00 uur viering met muzikale begeleiding. Pastor Lidwien Meijer gaat in beide vieringen voor. Kerkdiensten zondag in de Protestantse Kerk Schie- dam-stad :diensten om 10.00 uur, Grote KerkDs. W. v.d. Vegt. Magnalia Deikerk Ds. J.D. Wuister. Bethelkapel Ds. AAVttenweerde, Naald wijk. Lutherse Kerk geen dienst. H.Hartkerk (Gorzen): zon dag 9.45 uur Eucharistievie ring met zang door het H.Hartkoor, voorganger pa ter K. de Rooij SC]. Om 11:00 uur: viering Engelstalige pa rochie. In de Nederlands Gerefor meerde Kerk aan de West- vest 30 zijn zondag diensten om 9.30 uur voorganger is Br. I. Maaswinkel, 16.30 uur: Ds. L.G. Compagnie. Zondag is er om 10.30 uur een dienst bij de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap aan de Westvest 90-92, voorganger is Ds. TA.W.D. Taris, Zondag bij de Herst. Herv. Gemeente een dienst om 9.30 uur in het Accent Colle ge, voorganger is Ds. L. Groe- nenberg om 17.00 uur in de Grote Kerk, voorganger Ds. W. Verboom. Sint en Santa zijn allang weer thuis, de oliebollen passé en geen vrachtladingen boodschappen meer die op de niet meer bij te houden koopzondagen zijn ingeslagen. Onze Koe zag het allemaal onder zich voorbij trekken. Massa's mensen met tassen vol feestinkopen. En nu Wat een rust Kunnen we eindelijk weer verder met de normale gang van zaken en beginnen met onze goede voornemens uit te voeren. (Foto tekst: Gert Jan van Noorden www.showdesign.nl) Team dé Weekkrant heeft voor de lezers nog een speciaal ge signeerd T-shirt achtergelaten, namelijk getekend door Lange Frans en Baas B! Wil je het T- shirt winnen? Beantwoord snel de volgende vraag: Wat is het startnummer van Team dé Weekkrant? A) 218 B) 296 C) 327 Stuur een email met naam, adres, postcode, woonplaats, geboortedatum, telefoon nummer én natuurlijk het juis te antwoord vóór vrijdag 12 ja nuari naar: dakar@whk.Wege ner, nl Dit zijn de drie leukste vragen van de lezers die door naviga tor Herman Vaanholt zijn be antwoord. De drie winnaars worden beloond met een rondje in de Honda Buggy! Gerben van Steenwijk uit Zoe- termeen Hoeveel dagen kun nen jullie overleven als jullie pech krijgen? HV: "We kunnen minstens een week overleven. Daarnaast hebben we de beschikking over een satelliet telefoon, waarbij we de organisatie en het thuisfront kunnen waar schuwen. De organisatie weet precies waar we zitten door middel van Iri Track." Lydia Boudewijns uit 's-Gra- vendeel: Wanneer een ander team pech krijgt, wat doe je dan? HV: "Dat ligt aan het pro bleem, een lekke band of ze zitten vast. We proberen altijd te helpen als het niet te veel tijd kost. Wanneer de equipe vlakbij de finish is, zullen we ze eventueel slepen naar de eindstreep." Patricia Sanders-Dapperen uit Gemert: Zijn jullie niet bang dat je in de top 10 van de Belgische/Nederlandse mop pen terecht komt door jullie samenwerking? HV: "Haha! Nee, daar zijn we niet bang voor. Op 21 januari weten we het exacte ant woord!" (BRON: INSIGHT Fl) Nadat Filiaal Nieuwland geslo ten werd, konden ouderen te recht in het ServicePlusPunt in Dienstencentrum De 4-Molens. Dit bleek voor veel ouderen te ver weg. Om tegemoet te ko men aan de wens van de oude ren, een bibliotheekvoorziening meer in het centrum van de wijk, opent Bibliotheek Waterr weg een bibliotheekpunt in Schiewaegh (het vroegere Thur- lede). Niet alleen bewoners van Schie waegh kunnen gebruik maken van deze bibliotheekvoorzie ning, ook zelfstandig wonende ouderen in de wijk Nieuwland kunnen er terecht. De bibliotheek, die is gevestigd op de begane grond van Schie waegh, biedt voor elk wat wils: spannende romans, familier omans, boeken over Schiedam, boeken over planten en grote letter boeken. Ook is er de mo gelijkheid kranten en tijdschrif ten te lezen. Er wordt uitgeleend door een medewerker van Bibli otheek Waterweg. Attentie Het ServicePluspunt is geopend op dinsdag van 9 tot 11 uur, woensdag van 13 tot 15 uur en vrijdag van 9 tot 11 uur. De eer ste 40 leners ontvangen op 16 januari een kleine attentie. SCHIEDAM - Bibliotheek Waterweg opent dinsdag een nieuw ServicePluspunt in Schiewaegh. De voorzie ning is bedoeld om oudere lezers tegemoet te komen. FORTIS 4- Woensdag 10 januari 2007 - Pagina 11 Getting you there Bieb voor Nieuwland Het is zo gewoon geworden: onderhandelen. Wie een huis koopt, onderhandelt over de prijs. Heel vanzelfsprekend. Anders ben je een dief van eigen portemonnee. Wie een badkamer aanschaft, doet hetzelfde. Vreemd genoeg komen slechts weinig mensen op het idee over een hypotheek te onderhandelen. Terwijl wij ze bij Fortis graag zien komenklanten met een gezonde onderhandelsgeest. Bel een Fortis bankkantoor voor een afspraak met een adviseur. Tot ziens aan de onderhandelingstafel! Kijk voor de scherpste hypotheekrente op fortisbank.nl Schiedam, Broersvest 110, (010) 246 46 46

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 11