VOORDELIGE flfc VAKANTIES CAIjU dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - Het wordt, ook in ons normaal zo kou de kikkerlandje, alsmaar warmer. Zo warm dat de natuur helemaal uit z'n doen is. In sommige parken in de stad zijn struiken ge tooid met een lentebloesem en hier en daar komen de voorjaarsbloemen al met hun kopjes voorzichtig bo ven de grond. Voor de nijlgansen aan de Vlaardingerdijk is de warme winter ook heel verwarrend. Zij hebben geen kalender waarop de jaargetijden netjes staan ver meld maar moeten af gaan op hun gevoel. Dus besloot het echtpaar onlangs tot gezinsuit breiding. Maar liefst zeven jon kies is het opmerkelijke resul taat. In het nog relatief warme water van de sloot aan de Vlaar dingerdijk wanen de ganzen zich wellicht in Afrika. De over levingskansen voor het jonge grut zijn echter klein. Zodra de vorst inzet zal het misschien wel gedaan zijn met de jongen. Lekker hapje Daarbij komt dat er tijdens de wintermaanden minder te eten is, ook voor andere dieren. Dan is zo'n jong nijlgansje een lekker hapje en een makkelijke prooi. Voorlopig zwemmen moeder en vader gans nog trots rond met hun winterkroost. Nu maar hopen dat het weer voorlopig nog zacht blijft. Nijlgansen en hun jonkies zwemmen naar hartelust in de sloot aan de Vlaardingerdijk. In parken verschijnt bloe sem aan de struiken en steken voorjaarsbloemen hun kopjes boven de grond. Het lijkt wel lente terwijl de winter nog moet komen. Dat heeft natuurlijk alles te maken met de zachte temperatuur voor deze tijd van het jaar. De natuur lijkt een beetje in de war. (FOTO: WHK) Kerkdiensten (Vervolg) In de Liduinabasiliek aan de Singel 104 is zaterdag om 18 uur een Stille Heilige mis, zondag om 10.15 uur Gezon gen Hoogmis, predikatie pastoor P.M. Vismans. In de Jacobus en Martinu- sparochie Kerkweg 53, is er een zondagsviering om 9.45 uur dinsdag om 9.15 uur: eu charistieviering of dienst van Woord en Communie. Zondag is er in de Liduina- kapel (Frankeland) om 10.00 uur eucharisitieviering voor ganger is pater K. Veltman met medewerking van het Liduinakoor. Pinkstergemeente Morgen stond. Zondagdienst om 13.30 aan het Hargplein 101. Voorganger Andries van de Steeg Z(w)ingen met Motown! REGIO - Iedereen kent ze vast wel: The Temptations, The Jackson Five, Diana Ross The Supremes, Stevie Wonder, The Four Tops. Ar tiesten van het Amerikaanse platenlabel Motown en veel al muziek uit de jaren zestig en zeventig. In februari start het volgende project van de Stichting Vlaardingse Mu- ziekProjecten: Motown. De stichting is voor dit project vooral op zoek naar zangers en nog enkele zangeressen. Er wordt geoefend van 7 fe bruari tot aan de uitvoering op 21 april 2007. De repeti ties zijn op de woensdag avond van 20.00 tot 22.00 uur. Geïnteresseerd? Kijk op de website www.svmp.nl of bel: 4262292 Kwaliteit en toch een lage prijs. Voordelig door rechtstreekse verkoop. Bijna een kwart eeuw ervaring in bus- en autovakanties. Altijd vast gereserveerde plaatsen in de bus, dus nooit dringen. Opstapplaatsen door heel Nederland. Meer dan 150 reisaanbiedingen in onze gratis folder. Vraag hem aan of kijk op onze site www.solmar.nl. Kijk ook eens op onze site naar door onze cliënten ingezonden foto's. Hieronder enkele voorbeelden van bestemmingen uit onze folder, incl. busreis. Pendelreizen; Excursiereizen; Opstapplaatsen door heel Nederland. Bel: 0495 588 740 of surf naar www.solmar.nl Woensdag 10 januari 2007 - Pagina 23 Is het nu alweer lente? DOOR MARIANNE VAN VELZEN Wenen Proog Berfijn i frankrijk Tm ?rrq/ Italië KroatiëSpanje f Griekenland öS&C&u» /Jlauaut Citux *Met de nieuwste bussen naar Spanje Kroatië (toeslag Royal Class 25,- en First Class 55,-). Half- of volpension of all inclusive. *ln diverse hotels bij 2 volwassenen 100% kinderkorting, dus gratis. Kinderen betalen dan alleen de busreis. Incl. Royal Class bus en overnachting onderweg. U reist overdag in groeps verband naar Spanje of Kroatië of één van onze andere bestemmingen. O Pineda de Mar, hotel Stella Vernieuwd hotel met prachtige zontuin met groot zwembad, binnenbad, sauna, fitness, 500 m. van het grote strand. Speciale Aanbieding: 10 dagen volpension op 30 mrt., 6, 13, 16, 20 en 23 apr. 165,- in mei juni v.a. 192,- in juli aug. v.a. 310,-. Benidorm, hotel Poseidon Groot perfect hotel, gunstig gelegen. Volpension 19 en 26 jan. en 2 en 9 feb. 242,-. U kunt wekelijks met ons naar deze zonnige bestemming, ook in de winter. Keuze uit 15 hotels en appartementen. Malgrat, hotel Papi Vernieuwde kamers, aan de boulevard, volpension met buffetmaaltijden. Restaurant doorlopend geopend, dus eten wanneer u wilt en zoveel u wilt. 100% kinderkorting, ook in het hoogseizoen. 10 dagen 27 apr. 204,- 30 apr. en 4, 7 en 11 mei 176,- in juni Lloret, hotel Royal Beach All inclusive. Groot hotel bij het strand van Fanals. Verblijf van een kind t/m 13 jaar gratis en nog meer extra's. Lees de voorwaarden in de folder. 10 dagen in mei v.a. 299,- in juli aug. v.a. 451,-. Calella, hotel Miami Degelijk familiehotel in het centrum bij de winkels en dichtbij het grote strand. Speciale Aanbieding: 10 dagen volpension 11,14,18 en 21 mei 165,- In juni v.a. 199,- in juli aug. 280,-. Verblijf van een kind t/m 10 jaar gratis, ook in het hoogseizoen. Salou, hotel Villa Romana Topkwaliteit enkele jaren oud hotel. Halfpension 30 mrt. t/m 23 apr. 216,- in mei v.a. 225,- in juni v.a. 271,- in juli /aug.v.a.€357,-. Aanbieding: bij verblijf tussen 9 en 27 apr. volpension voor halfpension prijs! Salou, hotel California Keuze uit appartementen met hotel service of hotel met halfpension. Prachtige zonnetuin met zwembaden, buffetmaaltijden. In april v.a. 184,- in mei v.a. 193,- in juni v.a. 215,- in juli/aug. v.a. €321,-. Peniscola Een meer exclusieve bestemming. Hotel Peniscola Plaza****, direct gelegen aan het superbrede strand, slechts enkele jaren oud. Halfpension in april v.a. 222,- in mei v.a. 231,- in juni v.a. 247,- in juli aug. v.a. 428,-. KROATIË, Krk U verblijft in de plaats Njivice in hotel Jadran*** of hotel Beli Kamik***. Schitterend eiland met veel excursie mogelijkheden en heerlijke stranden. 10 dagen halfpension 27 apr. 250,- in mei juni v.a. 234,- in juli aug. v.a. 317,-. 5 dagen Lang Weekend Prachtige reizen van april t/m sept. incl. excursies en Royal Class. U kunt naar Praag v.a. 189,- naar Berlijn v.a. 179,- naar Wenen v.a. 224,- naar Normandië v.a. 254,-. 8 dagen, incl. een mooi excursiepakket, van april t/m september. U kunt naar Italië; de bloemen Rivièra v.a. 399,- naar Tirol v.a. 319,-. Een combinatie Budapest, Wenen, Praag 339,- naar Andorra voor 339,- naar de Riojastreek in Spanje voor €429,-. 10 dagen, incl. een mooi excursie programma van april t/m september. U kunt naar Kroatië, naar Dalmatië v.a. 345,- en naar Istrië v.a. 375,- naar Spanje v.a. 360,-. 13 dagen incl. excursies naar o.a. Santiago de Compostella, eveneens van april tot september voor 699,- en tot slot naar Griekenland via Italië; Venetië, met bus en boot naar het oude Hellas. Voor deze interessante reis betaalt u slechts€629,- v.a. 191,- in juli aug. v.a. 284,-. Lees dit alles en nog veel meer in onze gratis folder. Grote keuze uit hotels; met bus en/of eigen vervoer. Al onze prijzen zijn gebaseerd op 2-pers. kamers. Kind gratis geldt enkel bij verblijf van 2 volbetalende gasten, voor het kind betaalt u dan alleen de busreis. Al onze reizen zijn incl. vervoer per Royal Class bus, behalve de pendelreizen. Toeslag is€ 25,- p.p. voor Royal Class. Overige kosten: adm. kosten 5,- per faktuur. Prijzen zijn excl. annulerings- en reisverzekering. De meeste van onze hotels kunt u ook per eigen vervoer boeken. Met tevreden klanten uit heel Nederland

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 23