Ontspannende combi Standvastig door de sneeuw ter wereld kijken kiezen kopen Luisterend lezen J Laptop zoekt het hogerop Draai maar door! dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad GADGETS In Nederland weet je het maar nooit. Okay, we hadden weer geen witte kerst en de winter laat zich voornamelijk van een natte kant zien, maar voor hetzelfde geld ligt er opeens een pak sneeuw. En dan is het goed om voorbereid te zijn. Met deze sneeuwkettingen in huis, bijvoorbeeld. Inderdaad, je ziet het goed..bedoeld om onder de schoenen aan te brengen! Deze functionele kettingen zijn verkrijg baar voor zo'n beetje iedere schoenmaat vanaf maat 35. Dus als je op de been wilt blijven tijdens een onverwachte sneeuw storm in Nederland of over de grens sneeuwpret gaat zoeken, bieden deze sneeuwkettingen enig houvast. Meer informatie is te vinden op www.nonplusultra.nl. Een boek lezen. Lekker opge kruld op de bank of relaxed op bed, verdwalen in verhalen. Er zijn nog steeds heel veel men sen die op deze manier de nodi ge ontspanning in hun leven brengen, maar het beleven van een boek heeft inmiddels wel steeds meer vormen gekregen. Zo kan er tegenwoordig geko zen worden voor een e-book (waarbij het boek digitaal van een speciale reader gelezen kan worden), maar ook de audio- boek wint in snel tempo aan populariteit. Eén van de opval lende varianten is de Playaway. Een digitaal audiobook waar je alleen nog maar een koptele foon in hoeft te pluggen om te kunnen luisteren naar een goed verhaal. Meer informatie is te vinden op de internetsite www.playawaydigital.com. Hij is klein, hij weegt slechts één kilo - en is daar mee op het moment van schrijven de lichtste con- vertable Tablet PC ter we reld - en biedt ook nog eens de mogelijkheid om zon der speciale pen te werken. De Lifebook P1510 biedt kwalitatieve mobiele pres taties en een innovatieve 8.9" passive digitizer touchscreen. Dankzij de geïntegreerde vingeraf druksensor heeft alleen de gebruiker op een eenvou dige en snelle manier toe gang tot deze Tablet PC. Meer informatie is te vin den op de internetsite www.fujitsu-siemens.nl. Op zoek naar een handige manier om prettiger te werken op de lap top? Dan is deze laptop lift wellicht een oplossing. Nou is 'lift' een iet wat overdreven term, want er zit v_ geen beweging in deze aluminium uitvinding. Eigenlijk is het meer een standaard, waardoor de laptop op een ergonomische hoogte kan worden ge bruikt. Het zal duidelijk zijn dat een extern toetsenbord nodig is om echt prettig te kunnen werken. Heel mobiel is de laptop dus niet meer, maar wel een manier om thuis toch iets langer achter de lap top te kunnen werken. Kijk voor meer info op www.grifHntechnology.com. Staat 'meer beweging' op het lijstje van goede voornemens? Met de Poi wordt het leuk! De Swinging Poi bestaat uit een zachte bal waaraan aan één zij de de staart hangt en aan de an dere zijde een touw met een lus waarin de wijsvinger past. De bal is van zacht materiaal ge maakt en de staart kan verwij derd worden om beschadiging tijdens het oefenen te voorko ken. Met de Swinging Poi kan je enorm veel leuke draaifiguren maken. Een vlotte overgang van de ene naar de andere bewe ging helpt om een mooi resul taat te krijgen. De Poi is, inclu sief staart, 134 lang en is ge schikt voor kinderen vanaf 6 jaar én volwassenen die op een speelse manier in beweging wil len blijven. Kijk voor meer informatie op www.trendyspeelgoed.nl. tegen de computer of spelen tegen teams, waarbij je teams uit twaalf landen kunt selecte ren. Verras jouw teamgenoten met nieuwe technieken en bouw aan jouw zelfvertrouwen. Want penalty's nemen eng? Voor jou straks niet meer! Meer informatie is te vinden op www.gadgetfabriek.nl. In deze donkere maanden is het vaak niet mogelijk om bui ten "een balletje te trappen. Wie deze periode wil benutten om eens lekker flink te oefe nen op penalty's, is deze Pe nalty Shoot TV een uitkomst. Sluit 'm aan op de tv en neem een schot! Je kunt kiezen uit vier verschillende speelfunc- ties, zoals een training, spelen Woensdag 10 januari 2007 - Pagina 30 Muziek kan heel ontspan nend werken en licht kan ook dat effect hebben. Het is dus een logische stap om beide elemen- <l|| ten te combineren en 1 dat is precies wat de M Moody Speaker doet. ;|ja De speaker kan met -||j| verschillende multime- dia apparaten verbon den worden en het licht verandert steeds van 'W sterkte. Met een druk op de knop krijgt de huiska mer de allure van een luxe loungeclub. Dat geeft loun- gen op eigen bank een heel nieuwe dimensie. De sound laten schallen zonder -j licht kan ook. Of andersom. Door de aansluiting van een hoofdtelefoon kan er ook worden geluisterd zonder de rest van de huisgeno ten. Kijk voor meer informatie op www.qm-entertainment.eu.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 30